MEDICĪNA IR MĀKSLA

VISS, KAS JUMS JĀZINA PAR HIALURONSKĀBES INJEKCIJĀM

Hialuronskābe – preparāts, kurš plaši tiek izmantots kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā.


Ar tās palīdzību var izlabot lūpu formu, palielināt lūpu apjomu, aizpildīt nelielas krunciņas vai veikt deguna korekciju.

Šis preparāts tiek uzskatīts par visdrošāko līdzekli kosmētisko injekciju jomā, tikai pie nosacījuma, ka hialuronskābes injekcijas veic kvalificēts speciālists, kuram ir medicīniskā izglītība.

Lāzerkosmetoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC strādā augsti kvalificēti kosmetologi: viņi izmanto profesionālas iekārtas, kā arī pielieto inovatīvas tehnoloģijas, kas kalpo par lielisku kvalitātes un drošības garantiju.

Procedūras īpašības

Hialuronskābe tiek izmantota adatu mezoteraijas veikšanai: preparāts ātri izšķīst ādas iekšienē, veicina optimāla mitruma līdzsvara atjaunošanos, pastiprina liftinga efektu.

Daudzi uzskata, ka hialuronskābe – tā ir lieliska iespēja palīdzēt ādai atgūt skaistumu un jaunību. Laika gaitā organismā samazinās vielu daudzums, kuras ir atbildīgas par dermas gludumu un skaistumu: lai novērstu šo vielu deficītu, tiek veiktas tādas kosmetoloģiskās procedūras, kā, piemēram, mezoterapijas, injekcijas, kontūrplastika.

Pieņemot lēmumu izmantot kosmetologa pakalpojumus, jāpievērš uzmanību tādām hialuronskābes priekšrocībām, kā, piemēram:

 • Hipoalerģiskas īpašības. Preparāts ir piemērots jebkura tipa ādai, neizraisa negatīvu alerģisko reakciju, kā arī ir absolūti nekaitīgs un drošs.
 • Efektivitāte. Skābes tūlītējā iedarbība saglabājas ilgstošu laiku. Turklāt speciālists var izdarīt prognozes, pamatojoties uz pirmās procedūras rezultātiem.
 • Atjaunojošs efekts. Hialuronskābe – preparāts, ar kura palīdzību var ātri novērst daudzas ar ādas novecošanos saistītās problēmas.

Lai pierakstītos uz konsultāciju pie kosmetologa AZARYAN MEDICAL CLINIC, jāsazinās ar lāzerkosmetoloģijas klīnikas menedžeri. Speciālists atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties Jums ērtāko kosmetologa apmeklēšanas laiku.

Procedūru cena būs atkarīga no tā, ko tieši ieteiks kosmetologs, kā arī no procedūru skaita, kuras jāveic, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Citas ziņas

 • Ādas veidojumu diagnostika Rīgā

  Ādas veidojumu diagnostika Rīgā

  Ādas veidojumu diagnostika Rīgā, Azaryan Medical Clinic klinikā. Dermatologs Rīgā palīdzēs atbrīvoties no ādas veidojumiem.

 • Papilomu un dzimumzīmju noņemšana ar lāzera metodi

  Papilomu un dzimumzīmju noņemšana ar lāzera metodi

  Dzimumzīmju un papilomu noņemšanu veic lāzermedicīnas klīnika. Pirms papilomu noņemšanas jānoskaidro, vai Jums nav kontrindikāciju. Dermatologa konsultācija...

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu