Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

RAKSTI

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Pieaugot invazīvo estētisko procedūru popularitātei, pieaug arī cilvēku izpratne par retajām blaknēm, kuras var rasties pēc procedūras. Visbiežāk sastopamās blaknes mēs pārrunājām ar medicīnas zinātņu doktori, dermatoloģi dr. Kristīni Azarjanu.

 • Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai profesionāli un kvalitatīvi tiek veikta specializētajā klīnikā. Lāzerepilācija – tā ir procedūra, kuru iecienījušas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.

 • Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas slimību diagnostika – tas ir medicīniskās palīdzības sniegšanas sākotnējais un galvenais posms. Dermatoskopija un cita veida izmeklējumi ļauj atklāt slimību un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.

 • Kur ārstēt angiomu?

  Kur ārstēt angiomu?

  Angiomas ārstēšana, angiomas noņemšana. Angioma ir labdabīgs, bieži vien iedzimts veidojums. Var palīdzēt dermatologs Rīgā medicīnas klīnikā Azaryan.

 • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

 • Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

  Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

  Rētu korekcija (postakne rētas) Azaryan Medical Clinic klinikā. Atbrīvojieties no aknes rētām ar plazmas injekcijām. Plazmas injekcijas – ir pacienta plazmas izņemšana, kas pēc tam tiek ievadīta vajadzīgajās vietās.

 • Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude Azaryan Medical Clinic klinikā. Klīnikā strādā labākie Rīgas dermatologi. Ja jūs interesē dermatologa konsultācija, tad sazinieties ar mūsu klīniku.

 • Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru ir viens no populārākajiem mūsu klīnikas pakalpojumiem. Lāzermedicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic aicina uz procedūru. Pierakstieties!

 • Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Ādas biopsija – viens no specializētajiem Azaryan Medical Clinic pakalpojumiem. Pie mums Jūs gaida Rīgas labākais dermatologs, kurš novērtēs dzimumzīmes stāvokli un noteiks dzimumzīme izņemšanas iespējamību.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu