Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

RAKSTI

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Pieaugot invazīvo estētisko procedūru popularitātei, pieaug arī cilvēku izpratne par retajām blaknēm, kuras var rasties pēc procedūras. Visbiežāk sastopamās blaknes mēs pārrunājām ar medicīnas zinātņu doktori, dermatoloģi dr. Kristīni Azarjanu.

 • PRP injekcijas matu izkrišanas gadījumos

  PRP injekcijas matu izkrišanas gadījumos

  Matu izkrišana – tā ir slimība, ar kuru saskaras jebkura vecuma cilvēki. Lāzerdermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC to ārstē ar progresīvu metodi – plazmas terapiju.

 • Roku un padušu lāzerepilācija. Procedūras priekšrocības

  Roku un padušu lāzerepilācija. Procedūras priekšrocības

  Roku lāzerepilācija un padušu lāzerepilācija. Procedūras priekšrocības Azaryan Medical Clinic klinikā. Lāzerepilācijas cenu varat uzzināt šeit.

 • Ieteikumi saistībā ar pareizu uzturu

  Ieteikumi saistībā ar pareizu uzturu

  Gastroenterologs Rīgā, Azaryan Medical Clinic klinikā pastāstīs visu par pareizu uzturu. Gastroenterologa konsultācija Jums palīdzēs!

 • Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Lāzerepilācija vīriešiem – tā ir lāzera procedūra, kas ļauj vīriešiem atbrīvoties no nevēlamā ķermeņa apmatojuma. Vīriešiem paredzētās lāzerepilācijas cenas var apskatīt Azaryan Medical Clinic mājas lapā.

 • Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai profesionāli un kvalitatīvi tiek veikta specializētajā klīnikā. Lāzerepilācija – tā ir procedūra, kuru iecienījušas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.

 • Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas slimību diagnostika – tas ir medicīniskās palīdzības sniegšanas sākotnējais un galvenais posms. Dermatoskopija un cita veida izmeklējumi ļauj atklāt slimību un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.

 • Kur ārstēt angiomu?

  Kur ārstēt angiomu?

  Angiomas ārstēšana, angiomas noņemšana. Angioma ir labdabīgs, bieži vien iedzimts veidojums. Var palīdzēt dermatologs Rīgā medicīnas klīnikā Azaryan.

 • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu