Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

RAKSTI

Viss par ideālu uzturu

Viss par ideālu uzturu

Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem, katru gadu no hroniskām slimībām mirst aptuveni 70% pasaules iedzīvotāju. Hronisku slimību attīstību veicina neveselīgs uzturs un fizisko aktivitāšu trūkums, kas izraisa aptaukošanos.

 • Saviem vārdiem par #botoks

  Saviem vārdiem par #botoks

  Botokss ir botulīna toksīna preparāts. Botulīna toksīna injekcijas parasti tiek veiktas bez vietējās anestēzijas. Komentārus sniedz dermatoloģe Kristīne Azarjana.

 • Mīļo salavecīti, gribu skaistas lūpas!

  Mīļo salavecīti, gribu skaistas lūpas!

  Par lūpām – gribu skaistas lupas konsultē dermatoloģe veneroloģe Dr. med. KRISTĪNE AZARJANA. Specializējas lāzermedicīnā, hialuronskābes filleru injekcijas.

 • Sveika, mana taukainā āda!

  Sveika, mana taukainā āda!

  Par ādas problēmu konsultē dermatoloģe veneroloģe Dr. med. KRISTĪNE AZARJANA. Specializējas lāzermedicīnā, filleru un botulīna toksīna injekcijās.

 • Kad ar mazuli ir jāiet pie dermatologa?

  Kad ar mazuli ir jāiet pie dermatologa?

  Bērnu dermatologs Rīgā: Kādi simptomi liek vecākiem vest mazuli pie dermatologa. Dermatologa operatīvā konsultācija klīnikā Rīgā. Dermatoloģijas klīnika.

 • Plēvīte pa visu seju – tā es pavasarim pretī eju!

  Plēvīte pa visu seju – tā es pavasarim pretī eju!

  Kontūrplastikas speciālistus bieži salīdzina ar tēlniekiem un māksliniekiem. Filleri un botulīna toksīna preparāti tiešām ir spējīgi paveikt brīnumus: izlīdzināt grumbas, padarīt sejas ovālu vienmērīgu, piešķirt lūpām apjomu, atgriezt jauneklīgu izskatu vaigu kaulu zonai.

 • Melanoma. Agrīnas diagnostikas ietekme uz slimības prognozi

  Melanoma. Agrīnas diagnostikas ietekme uz slimības prognozi

  Melanoma sastāda tikai 4% no visiem ādas vēžiem, bet, salīdzinot ar citiem ļaundabīgajiem ādas audzējiem, ir visbiežākais nāves cēlonis visā pasaulē. Tas ir iemesls 90% ar ādas audzējiem saistītu nāves gadījumu.

 • Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Filleru injekcijas – efektīvs veids, kā risināt daudzas problēmas estētiskajā kosmetoloģijā. Lūpu palielināšana, dziļo grumbu izlīdzināšana, sejas ovāla uzlabošana.

 • Lāzerepilācija: kas jāzina, pirms pierakstīties klīnikā

  Lāzerepilācija: kas jāzina, pirms pierakstīties klīnikā

  Lāzerepilācija – tā ir mūsdienīga un droša nevēlamu matiņu iznīcināšanas metode. Lāzermedicīnas centrs garantē procedūras drošību. Lāzerepilācija apraksts.

pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: PIERAKSTĪTIES ONLINE
Uz augšu