Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

RAKSTI

Eidžisms estētiskajā dermatoloģijā

Eidžisms estētiskajā dermatoloģijā

Ļoti rietumniecisks, bet ļoti plaši izplatīts un glancēts mārketinga vēstījums “estētikā”: “atjaunināšanas procedūras var paaugstināt konkurētspēju darba vietā”. Kad pasaulē valda ķermeņa pozitīvisma laikmets, tas izklausās kā kaut kas mežonīgs. Bet tā ir noticis, ka saikne starp eidžismu — aizspriedumiem pret cilvēkiem vecuma dēļ — un nenovēršamu vēlmi pēc kosmetoloģiskām procedūrām — ir acīmredzama. Ievērojams cilvēku skaits veic skaistumkopšanas procedūras, jo patiešām uzskata, ka viņus diskriminē viņu, teiksim tā, pusmūža vecuma dēļ. Pusmūža vecums — tas ir apmēram četrdesmit gadi.

 • Sejas asinsvadu ārstēšana ar lāzeru: īpatnības un priekšrocības

  Sejas asinsvadu ārstēšana ar lāzeru: īpatnības un priekšrocības

  Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru uz sejas paredz ilgstoša rehabilitācijas perioda neesamību, kā arī ilgtermiņa efektu. Lazermedicīnas klīnikā tiek nodrošināta individuālā pieeja konkrētās problēmas risināšanai.

 • AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  Kā likvidēt strijas? Estētiskas dermatoloģijas klīnika palīdzēs jums aizmirst par strijām un atgriezt ādu iepriekšējā nevainojamā izskatā. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā noņemt strijas.

 • Kas ir sejas mezoterapija

  Kas ir sejas mezoterapija

  Mezoterapija – ļoti populāra un efektīva sejas ādas atjaunošanas procedūra. Procedūra ļauj atbrīvoties no grumbām, injicējot hialuronskābi zem ādas.

 • Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana bez operācijas – skaistuma un pievilcības garants. Zoda līnijas korekcija izcels sejas ovālu, atgriežot Jums jaunību.

 • Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Uz lāzermedicīnas klīniku nāk cilvēki, kuri kaunējas no pūslīšiem uz vaigiem vai deguna. Rozācijas ārstēšana tiek ieteikta ar aparātu izmantošanas metodiku.

 • Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Ātri un lēti mūsu lāzermedicīnas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC var veikt hialuronskābes injekcijas. Šajā rakstā varat lasīt vairāk par hialurīnskābes injekcijām.

 • AESTHETIC DERMATOLOGY jaunajā pasaulē

  AESTHETIC DERMATOLOGY jaunajā pasaulē

  Vērojot tendences, kā pasaulē savu darbu atsāk kosmetoloģijas un estētiskās medicīnas nozares speciālisti - kosmetologi un dermatologi, kļūst skaidrs, ka jāmainās arī rituāliem, procedūrām un protokoliem.

 • Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Par mezoterapiju – procedūru, kura ar injekcijām uzlabo ādas stāvokli stāsta AZARYAN MEDICAL CLINIC ārste dermatoveneroloģe, medicīnas zinātņu doktore Kristīne Azarjana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu