Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

RAKSTI

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Kosmētisko procedūru blakusparādības

Pieaugot invazīvo estētisko procedūru popularitātei, pieaug arī cilvēku izpratne par retajām blaknēm, kuras var rasties pēc procedūras. Visbiežāk sastopamās blaknes mēs pārrunājām ar medicīnas zinātņu doktori, dermatoloģi dr. Kristīni Azarjanu.

 • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

 • Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

  Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

  Rētu korekcija (postakne rētas) Azaryan Medical Clinic klinikā. Atbrīvojieties no aknes rētām ar plazmas injekcijām. Plazmas injekcijas – ir pacienta plazmas izņemšana, kas pēc tam tiek ievadīta vajadzīgajās vietās.

 • Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude Azaryan Medical Clinic klinikā. Klīnikā strādā labākie Rīgas dermatologi. Ja jūs interesē dermatologa konsultācija, tad sazinieties ar mūsu klīniku.

 • Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru ir viens no populārākajiem mūsu klīnikas pakalpojumiem. Lāzermedicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic aicina uz procedūru. Pierakstieties!

 • Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Ādas biopsija – viens no specializētajiem Azaryan Medical Clinic pakalpojumiem. Pie mums Jūs gaida Rīgas labākais dermatologs, kurš novērtēs dzimumzīmes stāvokli un noteiks dzimumzīme izņemšanas iespējamību.

 • HydraFacial – efektīva ādas atjaunošana

  HydraFacial – efektīva ādas atjaunošana

  HydraFacial – Ādas kvalitātes uzlabošana un и atjaunošana Azaryan Medical Clinic klinikā. Омоложение кожи наблюдается сразу после первого сеанса, которого в большинстве случаев хватает.

 • Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana – Diagnostika un medicīnas pakalpojumi (dermatoskopija). Pieredzējušo dermatologu Rīgā palīdzība.

 • Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

  Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

  Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical klinikā. Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi, un kā tos ārstēt, tiks apspriests šajā rakstā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu