MEDICĪNA IR MĀKSLA
Sejas ādas frakcionēta slīpēšana

SEJAS ĀDAS FRAKCIONĒTA SLĪPĒŠANA

Frakcionēta ādas slīpēšana ar CO2 lāzeru ir invazīva procedūra, kuras laikā lāzera stars iedarbojas uz ādu un veicina jauna kolagēna un elastīna ražošanu. Procedūra izlīdzina grumbas un postakne rētas, likvidē pigmentāciju, koriģē rētas un strijas, uzlabo ādas kvalitāti un toni.


KĀDOS GADĪJUMOS VISBIEŽĀK VEIC SEJAS ĀDAS SLĪPĒŠANU?

Visbiežāk pacientiem tiek veikta ādas slīpēšana hiperpigmentācijas, grumbu likvidēšanas vai pēcaknes rētu gadījumos. Procedūra var tikt veikta ne tikai sejas, bet arī kakla, dekoltē un roku ādas zonā.

VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Aptuveni 40 minūtes pirms procedūras nepieciešams uzklāt anestezējošo ziedi. Procedūras laikā var būt diskomforta sajūta. Procedūru var veikt arī sedācijā.

VAI IR KĀDI IEROBEŽOJUMI PIRMS PROCEDŪRAS?

Pirms procedūras nedrīkst būt iesauļota āda. Nedēļu pirms procedūras jāpārtauc pīlingu, skābju vai jebkādu kosmētikas produktu lietošanu, kas var kairināt ādu.

KO ES VARU SAGAIDĪT PĒC PROCEDŪRAS?

Pēc procedūras būs apsārtums, kurš parasti izzūd 5-7 dienu laikā pēc procedūras. Tāpat novērojama arī tūska, kas bieži vien ir lielāka nākamajā dienā pēc procedūras. Rehabilitācijas periods pēc procedūras ilgst no 7-10 dienām. Pēc procedūras ādai ir nepieciešama īpaša kopšana.

VAI IR KĀDI IEROBEŽOJUMI PĒC PROCEDŪRAS?

Pēc slīpēšanas nedrīkst sauļoties aptuveni 2-3 mēnešus. Procedūra veicama saules neaktīvajos mēnešos.

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
40-60 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
1-3
Sāpīgums
Sāpīgums
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu