MEDICĪNA IR MĀKSLA
Mezoterapija

MEZOTERAPIJA

Mezoterapija ir estētiska metode, kuras laikā ādā aptuveni 2 mm dziļumā sīkiem dūrieniem tiek ievadīts neliels daudzums ārstnieciska preperāta, kas satur vitamīnus (A, B, C, D, E, K), minerālvielas, aminoskābes, peptīdus-antioksidantus, hialuronskābi. Procedūra ir neinvazīva un mazsāpīga. Mezoterapija veicina ādas kolagēna ražošanas stimulāciju, nodrošina ādas mitrināšanu, uzlabo ādas struktūru, tonusu, samazina ādas smalkās grumbiņas. Procedūras galvenā priekšrocība ir tāda, ka aktīvās vielas tiek injicētas tieši tajās vietās, kur nepieciešama ārstēšana.


Vairāku gadu desmitu ilgie zinātnieku pētījumi ir ļāvuši radīt izcilus estētiskās medicīnas produktus, lai samazinātu novecošanāš pazīmes un ārstētu ādas bojājumus. Procedūras piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem. Produktu sastāvā ir patentēti peptīdu komponenti, hialuronskābe, aminoskābes, vitamīni un mikroelementi.

MesoEye C71 – acu starojumam un mirdzošam sejas tonim

Droša, neinvazīva procedūra, kas ātri novērš problēmas ap acīm – tumšos lokus, tūsku, maisiņus, “vārnu kājiņas”. Tonizē ādu un samazina grumbas. Stimulē mikrocirkulāciju, aizsargā kolagēna un elastīna šķiedras no bojājumiem, spēcīgs limfodrenāžas līdzeklis ar pretiekaisuma efektu.

Meso - Wharton P199 – anti aging terapijai

Procedūra, kas paredzēta pretnovecošanās terapijai, intensīvai ādas restrukturizācijai un atveseļošanai bojātajās vietās. Palēnina novecošanās procesus un paaugstina ādas šūnu izturību pret ārējās vides agresīvajiem faktoriem. Produkta sastāvdaļās ir sintētisks embriju peptīda analogs, kas, mijiedarbojoties ar ādas šūnām, stimulē bioloģiski aktīvu molekulu sintēzi, veicinot jauna kolagēna veidošanos.

Meso - Xanthin F199 – pret fotonovecošanos, šūnu atjaunošanai

Palēnina sejas ādas novecošanās procesus un paaugstina ādas šūnu izturību pret ārējās vides agresīvajiem faktoriem. Aizsargā ādas šūnas no oksidatīvā stresa, stimulē DNS atjaunošanos, pasargā no UV bojājumiem. Rezultāts būs ātri pamanāms!

MesoSculpt C7 1 – sejas kontūru atjaunošanai

Fizioloģiski droša un efektīva metode sejas kontūru atjaunošanai, kas var tikt izmantota nevēlamo zemādas tauku šūnu likvidēšanai sejas vidusdaļā un zoda/kakla daļā. Spēcīga limfodrenāžas iedarbība un pretiekaisuma aktivitāte, uzlabo mikrocirkulāciju, stabilizē asinsvadu un limfvadu sienas. Koriģē sejas un kakla zonas tūskainību.

MEZOTERAPIJU PIELIETO:

Ādas novecošanās profilaksei kakla, roku un dekoltē zonā.

CIK PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Mezoterapijas kurss vidēji sastāv no 4-8 procedūrām, kuras jāveic ar nedēļas intervālu.

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
40 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
4-8 procedūras
Sāpīgums
Sāpīgums
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu