MEDICĪNA IR MĀKSLA
Sejas ovāla korekcija ar diegiem Silhouette Soft

SEJAS OVĀLA KOREKCIJA AR DIEGIEM SILHOUETTE SOFT

Diegi estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas tirgū ir populāri jau vairākus gadus, turklāt to efektivitāte ir pastāvīgu pētījumu un analīžu priekšmets. Procedūras laikā ārsts ievada zem ādas diegus, bet diegu konusi fiksējas zemādas taukaudos, tādējādi radot kompresiju un nostiepjot ādu. Mīkstie audi kļūst plastiski un tvirti. Tāds karkass ļauj uzturēt ādu tonusā un nenoslīd.

Diegi ir izgatavoti no augstas kvalitātes polipropilēna, ir droši un biosavienojami ar cilvēka organismu un uzsūcas 18 mēnešu laikā, nekaitējot organismam. Diegi tiek ievadīti pietiekami dziļi - zem dermas (lokālajā anestēzijā), un pēc procedūras nekonturējas. Tādējādi sejas vai kakla ādas liftings ir vienmērīgs un kvalitatīvs. Efekts no ievadītajiem diegiem ar laiku tikai pieaug.


sejas ovāla korekcija

KĀDOS GADĪJUMOS VEIC ŠO PROCEDŪRU?

Šī metode ieteicama pēc 35 gadu vecuma, kad ādas novecošanās vēl nav tik izteikta un plastiskā ķiruģija vēl nav nepieciešama. Procedūru veic, lai mazinātu deguna-lūpu, “marionešu” grumbas, sejas ovāla noslīdējumu, krokas uz kakla, zoda līnijas uzlabošanai, kā arī lai novērstu ādas novecošanos, padarot to tvirtāku.

CIK ILGI PĒC PROCEDŪRAS SAGLABĀJAS EFEKTS?

Rezultāts saglabāsies apmēram 2-3 gadus, nepieciešamības gadījumā procedūru var atkārtot.

KO ES VARU SAGAIDĪT PĒC PROCEDŪRAS?

Nekādu redzamu ādas izmaiņu pēc procedūras nav, izņemot nelielu tūsku un/vai zilumu dūrienu vietās, kas izzūd 2-5 dienu laikā.

KĀDI IR IEROBEŽOJUMI PĒC PROCEDŪRAS?

Pirmās dienas pēc procedūras vēlams gulēt uz augstāka spilvena, negulēt uz sāniem un izvairīties no aktīvām mīmiskām kustībām (piemēram, nesmieties).

VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Procedūra nav sāpīga, bet var būt neliels diskomforts.

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
60-90 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
1 procedūra
Sāpīgums
Sāpīgums
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu