MEDICĪNA IR MĀKSLA
Par mums

Par mums

AZARYAN MEDICAL CLINIC - moderna klīnika ar pilnu pakalpojumu klāstu

Par klīniku

Medicīna ir māksla, un māksla - ir dzīvot veselīgi un uzturēt savu iekšējo un ārējo skaistumu.

Medicīna nepārtraukti iet uz priekšu, bet vēl straujāk attīstās un tiek ieviestas jaunas estētiskās metodes. Tomēr svarīgi ir saprast, ka estētika nav atdalāma no medicīnas. Mūsu ķermenim ir apbrīnojamas spējas palēnināt novecošanās procesus, īpašu uzmanību vēršot uz pareizu diētu, vitamīnu un mikroelementu līdzsvaru, fiziskām aktivitātēm un ādas kvalitātes veicināšanu. Mūsu profesionāļu komandas uzdevums ir risināt katru atsevišķu gadījumu kompleksi, nenodalot ādas veselību no pārējā organisma stāvokļa.

Personalizēta attieksme, pieredzējuši ārsti, kas mācās un nepārtraukti sevi pilnveido dažādās medicīnas jomās, spēja domāt, analizēt un izvērtēt katru konkrēto gadījumu, modernas tehnoloģijas un idejiski vienotu speciālistu darbs ir galvenie stūrakmeņi vēlamā mērķa sasniegšanai.

Lielākā daļa mūsu klientu vēlas izskatīties labi, saglabājot savu identitāti. Arī mūsu vēlme ir nepārspīlēt, uzlabot ārējo izskatu tā, lai tas ir dabīgi, pielietojot tikai drošas metodes un preparātus.

Uzdevums mums visiem ir kopīgs un viens – primāri, veselība. Jautājiet un mēs centīsimies godīgi atbildēt uz viesiem Jūsu jautājumiem un rast risinājumu!

Kāpēc mēs?
Pieredze

Pieredze

Gan mūsu ārsti, gan medicīnas māsas - visi ir pieredzējuši speciālisti savā jomā, kas ir sevi pierādījuši kā zinoši un atbildīgi sava darba veicēji. Pacienti ir novērtējuši viņu zināšanas, prasmes un attieksmi pret uzticēto darbu.

Mūsdienīgs aprīkojums

Mūsdienīgs aprīkojums

Mūsu rīcībā ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kas nodrošina visaugstāko efektivitāti un drošību, novērš pacientiem diskomforta sajūtas, padara medicīniskās un estētiskās manipulācijas par patīkamām procedūrām.

Kvalifikācija

Kvalifikācija

Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, apmeklējot seminārus, kursus, konferences un kongresus gan Latvijā, gan ārzemēs. Viss medicīniskais personāls ir sertificēts atbilstoši likumdošanas prasībām.

Cenas

Cenas

Mēs piedāvājam pacientam iespējami draudzīgas un pretimnākošas cenas, diferencējot tās pēc manipulāciju veidiem un darbību apjoma. Ar cenām var iepazīties mūsu mājaslapā sadaļā “Cenas”.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu