MEDICĪNA IR MĀKSLA
SMAS liftings ar aparātu Ulthera (oriģinālā HIFU tehnoloģija)

SMAS LIFTINGS AR APARĀTU ULTHERA (ORIĢINĀLĀ HIFU TEHNOLOĢIJA)

SMAS-lifting Ultherapy ir mikrofokusētās ultraskaņas procedūra, ar kuras palīdzību var panākt sejas ādas pievilkšanos bez ķirurģiskas iejaukšanās.


KĀ DARBOJAS ŠĪ TEHNOLOĢIJA?

Lielākā daļa pretnovecošanās tehnoloģiju estētiskajā medicīnā ir balstītas uz termisku iedarbību uz audiem. To efektivitāte ir tieši atkarīga no konkrētās tehnoloģijas temperatūras un impulsa dziļuma. Ja runājam par MFU un HIFU tehnoloģijām, tad tās spēj iekļūt SMAS (Superficial muscular aponeurotic system / virspusējais muskuļu aponeirotiskais slānis) visdziļāk un uzsildīt audus līdz pat 60–70 grādiem, nebojājot ādas virsmu.

Ādas un zemādas slāņos nogādātie Ultherapy viļņi veicina atsevišķu sīku sablīvējumu — mikropunktu — veidošanos mīkstajos audos. Process attīstās līdzīgi kā brūču dzīšana. Katra mikropunkta lielums ir mazāks par vienu kubikmilimetru, tāpēc pēc procedūras nerodas fibroze, mīksto audu rētošanās.

Sablīvējuma punktu veidošanās veicina dzīšanas reakciju, kas stimulē audu ilgstošu remodelāciju, rada ādas liftingu un savelkošu efektu ilgtermiņā. Kolagēna denaturācijas process sākas tieši 60–70 grādu temperatūrā. Šī ir pirmā fāze.

Nākamā fāze ir neokolaģenēze — jauna kolagēna veidošanās process. Tas sākas nekavējoties un iziet vairākus posmus, kas sniedz redzamus rezultātus gada vai ilgākā laika periodā. Remodelēšana, kā likums, sākas trīs nedēļu laikā pēc procedūras. III tipa kolagēns tiek aizstāts ar I tipa kolagēnu, veidojot spēcīgas krusteniskās saites. Šis kolagēna remodelācijas pakāpeniskais process nodrošina ādas savilkšanos un liftingu. Šis process ilgst apmēram gadu. Galvenokārt šīs fāzes ilgums un pēcprocedūras efekta attīstības ātrums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā pacienta vecums un ādas kvalitāte, noteiktu medikamentu lietošana un hronisku slimību klātbūtne.

KĀDOS GADĪJUMOS PROCEDŪRA BŪS PIEMĒROTA?

Ja vēlaties:

 • Atbrīvoties no dubultzoda;
 • Pacelt sejas ovālu;
 • Pacelt noslīdējušus acu plakstiņus;
 • Izlīdzināt grumbas kakla un dekoltē zonās;
 • Padarīt izteiktāku žokļa līniju;

CIK PROCEDŪRAS BŪS JĀVEIC?

Pietiek tikai ar vienu procedūru, nav nepieciešamas atkārtotas vizītes.

CIK ILGI PĒC PROCEDŪRAS SAGLABĀJAS EFEKTS?

Ja pacienti ir atlasīti pareizi, tad klīniskais rezultāts saglabājas no 12 līdz 18 mēnešiem. Bet vīriešu kārtas pacientiem klīniskais efekts var ilgt līdz pat diviem gadiem.

KO ES VARU SAGAIDĪT PĒC PROCEDŪRAS?

Pēc procedūras ar Ultherapy jūs varat uzreiz atgriezties ikdienas dzīvē un darba ritmā, neievērojot jebkādus īpašus iero- bežojumus un prasības. Retos gadījumos var rasties apsārtums, kas izzūd dažu stundu laikā.

KĀDAS IR PROCEDŪRAS KONTRINDIKĀCIJAS?

Ulthera procedūra ir kontrindicēta pacientiem ar:

 • Vaļējām brūcēm vai bojājumiem iedarbības zonā;
 • Smagu vai cistisku akni iedarbības vietā;
 • Aktīvi implantāti (piem. elektrokardiostimulatori vai defibrilatori).

VAI PROCEDŪRAI IR SEZONĀLI IEROBEŽOJUMI?

Procedūrai nav sezonālu ierobežojumu, to var veikt visu cauru gadu.

Ulthera

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
60 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
1
Sāpīgums
Sāpīgums
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu