OXYGENEO

OxyGeneo ir jaunākās paaudzes sejas kopšanas platforma, kas palīdz iegūt svaigāku un dabiski skaistāku ādu. Tas ir lielisks veids, kā kopt ādu gan no iekšpuses, gan ārpuses. Oxygeneo galvenā priekšrocība – tūlītējs un ievērojams WOW efekts, kas redzams jau pēc pirmās procedūras! Ne velti OxyGeneo sauc par “sarkanā paklāja” procedūru!


KĀ TĀ DARBOJAS?

OxyGeneo sevī ietver vairākus etapus - radiofrekvences, skābekļa un ultraskaņas terapijas. Sākumā āda tiek maigi uzsildīta, tādējādi aktivizējot tās vielmaiņu un šūnu aktivitāti. Pēc tām tā tiek bagātināta ar skābekli, peptīdiem un vitamīniem. Procedūras nākošajā etapā ar ultraskaņu ādā tiek ievadīts aktīvais serums. Nobeigumā ādas vielmaiņu aktivizācijai un liftinga efektam tiek veikta masāža ar speciālu aparāta uzgali.

Piedāvājam vairākas unikālas procedūras ar individuāli piemeklētām programmām:

Illuminate - ar C vitamīnu un koiskābi. Lieliska kopšana nelīdzenai un blāvai sejas ādai. Procedūras laikā tiek izgaismots un izlīdzināts ādas tonis, samazinātas pigmentācijas pazīmes, piešķirta papildus aizsardzība pret saules radīto bojājumu.

Balance - ar bambusa aktivēto ogli. Procedūrā tiek izmantotas sebumu regulējošas vielas, kas uzlabo tauku šūnu darbību. Rezultātā āda tiek ļoti intensīvi attīrīta, tiek regulēta tauku dziedzeru darbība un kā arī tiek nodroināta antibakteriālā iedarbība.

Revive - ar sarkanās aļģes ekstraktu, pienskābi un glikolskābi. Vielas, kas ir procedūras laikā izmantojamās kapsulas sastāvā, aktivizē šūnu darbību, intensīvi mitrina ādu, uzlabo tās tekstūru, palielina tvirtumu un elastību, izlīdzinot krunciņas. Procedūra ideāli piemērota smalko līniju un grumbu mazināšanai, nodrošina priekšlaicīgas ādas novecošanās profilaksi.

Hydrate - ar zilās spirulīnas ekstraktu, ideāli piemērota sausai un kairinātai ādai. Procedūras laikā āda tiek mitrināta, atjaunojās ādas barjerfunkcijas, samazinās apsārtums un iekaisums.

KĀDAI ĀDAI TĀ IR PIEMĒROTA?

OxyGeneo procedūra piemērota visiem ādas tipiem. To var veikt sejas, kakla, dekoltē zonām, kā arī rokām un ķermenim.

KĀDS REZULTĀTS SAGAIDĀMS PĒC OXYGENEO?

 • Gludāka ādas tekstūra
 • Vienmērīgāks ādas tonis
 • Veselīgs ādas mirdzums
 • Liftinga efekts, grumbiņu un krunciņu izlīdzināšanās
 • Ādas hidratācijas līmeņa atjaunošana
 • Pigmentācijas samazināšanās

CIK PROCEDŪRU NEPIECIEŠAMS VEIKT?

Efekts ir redzams uzreiz pēc pirmās procedūras. OxyGeneo iedarbība ir kumulatīva, tāpēc vairākas procedūras dos labākus rezultātus. Iesakām 6-8 procedūru kursu 1 reizi nedēļā.

KĀ UZZINĀT, KURA OXYGENEO PROCEDŪRA BŪS VISLABĀKA MANAI ĀDAI?

Jūsu pirmajā vizītē mūsu ādas speciālists apskatīs jūsu ādu un piemeklēs OxyGeneo kopšanas programmu, kas atbilst jūsu ādas vajadzībām.

VAI VARU VEIKT OXYGENEO PROCEDŪRU, JA MAN IR IEPLĀNOTS PASĀKUMS TAJĀ PĀŠA DIENĀ?

Noteikti! Pēc OxyGeneo procedūras āda uzreiz izskatās un jūtas lieliski, padarot OxyGeneo par perfektu “sarkanā paklāja” procedūru. Ja Jums ir pasākums, ieplānojiet savu OxyGeneo procedūru tajā pašā dienā vai iepriekšējā dienā, un pasākuma laikā visi noteikti pamanīs jūsu ādas mirdzumu.

Oxygeneo

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
45-60 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
6-8
Sāpīgums
Sāpīgums
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu