MEDICĪNA IR MĀKSLA
Ādas un matu atjaunošana ar plazmu (RegenLab - Šveice)

ĀDAS UN MATU ATJAUNOŠANA AR PLAZMU (REGENLAB - ŠVEICE)

Procedūras pamatā ir no paša pacienta asinīm iegūta plazma, kuru injicē problemātiskajās zonās. Injekcijas stimulē ādas šūnu atjaunošanos un aptur ādas novecošanās procesu. Plazmu iegūst no pacienta asinīm, tādēļ procedūra nerada alerģiskas reakcijas.


ĀDAS UN MATU ATJAUNOŠANA AR PLAZMU

Ar trombocītiem bagātinātas asins plazmas injekcijas ir mūsdienīgs estētiskās un reģeneratīvās medicīnas virziens. Metode palīdz palēnināt pacientu ādas novecošanās procesus, atjaunot ādu un apturēt matu izkrišanu. No paša pacienta asinīm iegūtas plazmas injekcijas veicina organisma šūnu reģenerācijas procesu. Salīdzinot ar neapstrādātām asinīm, plazma satur līdz 5 reizes vairāk augšanas faktoru un bioloģiski aktīvo olbaltumvielu. Atkarībā no mērķa izšķir ādas atjaunošanas ar plazmas injekcijām procedūru jeb plazmaliftingu un terapiju matu augšanas uzlabošanai.

KĀDOS GADĪJUMOS ŠĪ METODE IR PIEMĒROTA?

Šo metodi pielieto, ja ir samazinājies ādas elastīgums, ir parādījušās grumbas, āda ir sausa un lobās vai ir iekaisuši tauku dziedzeri. Tāpat šī metode ir sevi pierādījusi gadījumos, kad ādai ir nepieciešama rehabilitācija pēc pīlinga vai uz ādas ir parādījušās alerģiskas reakcijas saules vai medikamentu iedarbības rezultātā.

KĀ DARBOJAS ŠĪ METODE?

Procedūra sastāv no 3 soļiem:

  1. No pacienta tiek paņemtas asinis un ievietotas nelielā konteinerā;
  2. Pēc tam 5-10 min. asinis tiek centrifugētas a mērķi atdalīt plazmu no sarkanajiem asinsķermenīšiem;
  3. Ar šo no pacienta asinīm iegūto plazmu pacienta ādas problemātiskajās zonās tiek veiktas injekcijas.

Visi procedūras posmi tiek nodrošināti ar Šveices biotehnoloģiju laboratorijas REGEN LAB® aprīkojumu.

CIK PROCEDŪRU NEPIECIEŠAMS VEIKT?

Gludas, gaišas, elastīgas ādas iegūšanai tiek rekomendēts veikt vairākas procedūras, kuru daudzumu ārsts nosaka katrā gadījumā individuāli.

CIK ILGI SAGLABĀJAS REZULTĀTS?

Rezultāts ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tādiem kā pacienta vecums un ādas stāvoklis, bet parasti rezultāts saglabājas līdz pat 18 mēnešiem.

KAS JĀIEVĒRO PIRMS PROCEDŪRAS?

Vismaz vienu dienu pirms procedūras nedrīkst uzturā lietot treknus, ceptus produktus, kā arī nedrīkst lietot alkoholu un konservantus saturošu ēdienu. Vismaz 3 dienas līdz procedūrai jāpārtrauc antikoagulantu lietošana. Četras stundas pirms procedūras jāatturas no ēšanas un jācenšas dzert vairāk ūdeni.

PROCEDŪRAS ILGUMS

Visa procedūra ilgst ne vairāk kā 40 minūtes.

KĀDOS GADĪJUMOS NEDRĪKST VEIKT PROCEDŪRU?

Ja pacientam ir asins sistēmas slimības, vīrusa hepatīts, cukura diabēts, imūnsupresīvs stāvoklis, kā arī procedūra netiek veikta grūtniecēm.

Fakti par procedūru
Procedūras<br/>ilgums
Procedūras
ilgums
ne vairāk kā 40 min.
Vēlamais<br/>procedūru skaits
Vēlamais
procedūru skaits
aptuveni 3 procedūras
Sāpīgums
Sāpīgums
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenas
Cenas

Apskatīt

Uz augšu