MEDICĪNA IR MĀKSLA

KURŠ DAKTERIS PALĪDZ MATU IZKRIŠANAS GADĪJUMĀ?

Matu izkrišana ir problēma, ar kuru sastopas liels skaits dažādas vecuma kategorijas un dzimuma piederības cilvēku. Parādoties pirmajām regulārās Matu izkrišanas pazīmēm, ir nepieciešams nekavējoties vērsties pēc medicīnas palīdzības: šādas kaites cēlonis slēpjas organisma iekšējā stāvoklī.

Lāzera dermatoloģijas klīnikas AZARYAN MEDICAL CLINIC klientiem mēs piedāvājam pierakstīties uz dermatologa konsultāciju: speciālisti palīdzēs tikt galā ar jebkuru kaiti.

Dermatologa darba īpatnības

Tāda medicīnas speciālista, kā dermatologs, darbības jomā ietilpst jebkuru ādas patoloģiju, kā arī problēmu saistīto ar matu un galvas ādas veselības jautājumiem ārstēšana. Ārsts nodarbojas ar sprogu saslimšanu profilaksi un ārstēšanu.

Galvenās pazīmes, pēc kuru parādīšanās ir ieteicams nekavējoties vērsties pie speciālista, ir:

 • Perēkļu vai totāla Matu izkrišana.
 • Sprogu lūstamība un blāvums.
 • Matu izkrišana pat pēc viegla sprieguma.
 • Galvas ādas sausums un nieze.
 • Blaugznu veidošanās.
 • Taukaini mati.
 • Galvas ādas apsārtumi.

Pirmās pieņemšanas laikā speciālists veic vizuālu galvas ādas apskati un matu stāvokļa diagnostiku, kā arī apkopo anamnēzi, precizē pacienta ieradumus, profesionālās darbības īpatnības. Pamatojoties uz gūto klīnisko ainu, tiek sagatavots efektīvs ārstēšanas plāns.

Diagnostikas process paredz tādu procedūru veikšanu, kā:

 • Fotouzņemšana standartizētos apstākļos. Darbā tiek izmantota specializēta tehnika ar sevišķiem zibspuldzes iestatījumiem. Ārsts var uzskatāmi novērtēt pacienta matu veselības stāvokli, kā arī kontrolēt nozīmētās ārstēšanas efektivitāti.
 • Trihoskopija ir galvas ādas apskate ar speciālās ierīces palīdzību. Procedūras gaitā speciālists var noteikt poru aizsprostojuma līmeni, sīpolu aktivitāti un dermas stāvokli. Sevišķa uzmanība tiek pievērsta matu biezumam.
 • Fototrihogramma ir izmeklējums, kura veikšana paredz trihoskopa pielietošanu. Procedūra tiek veikta divreiz, ar vienas dienas starpību, kas ļauj novērtēt izkrišanas intensitāti.

Obligātā kārtā diagnostikas pasākumu sarakstā ietilpst analīžu nodošana – asinis, reproduktīvas sistēmas hormoni, skrāpējumi. Galvenais šādu izmeklējumu uzdevums ir noteikt patoloģijas attīstības cēloni un sagatavot efektīvu ārstēšanas plānu.

Mūsu klīnikā pieņem kvalificētie speciālisti ar ilggadējo pieredzi, bet darbā tiek izmantotas profesionālās iekārtas, kas ļauj ātri veikt nepieciešamos diagnostikas pasākumus un piedāvāt pacientam iedarbību terapiju. Uzzināt sīkāk par mūsu pakalpojumiem var ŠEIT.

Citas ziņas

 • Sejas asinsvadu ārstēšana ar lāzeru: īpatnības un priekšrocības

  Sejas asinsvadu ārstēšana ar lāzeru: īpatnības un priekšrocības

  Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru uz sejas paredz ilgstoša rehabilitācijas perioda neesamību, kā arī ilgtermiņa efektu. Lazermedicīnas klīnikā tiek nodrošināta individuālā pieeja konkrētās problēmas risināšanai.

 • Lāzerepilācija: aktuālie jautājumi

  Lāzerepilācija: aktuālie jautājumi

  Lāzermedicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic piedāvā lāzerterapijas pakalpojumus. Lāzera epilāciju novēršana ir lieliska metode, kā atbrīvoties no nevēlamas apmatojumas.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu