MEDICĪNA IR MĀKSLA

KĀ EFEKTĪVI NOŅEMT KĀRPAS?

Kārpas uz cilvēka ādas rodas organisma inficēšanās rezultātā ar papilomas vīrusu.


Samazinoties imunitātei, tas iekļūst zem ādas, izmantojot ādas bojājumus, piemēram, skrambas. Vīruss uz cilvēka ādas atrodas noteiktu laiku, bet pēc tam pazūd. Ja vīrusam izdodas atrast kādu spraugu, tad notiek inficēšanās un tas izplatās, tāpēc parādās jaunas kārpas. Šī vīrusa aktivitāte pasliktina cilvēka veselības stāvokli, kā arī var izraisīt ļaundabīgu audzēju rašanos. Tāpēc nepieciešams veikt visus nepieciešamos pasākumus šī vīrusa apkarošanai. Optimāls risinājums - imunitātes paaugstināšana un papilomas noņemšana.

Kā tiek noņemtas kārpas? 

Tas jādara ekspertiem. Vispirms tiek veikta izmeklēšana. Pastāv vairāki noņemšanas veidi:

 • ar lāzeru. Efektīvs veids. Punktveida iedarbība. Veselie audi netiek bojāti. Tiek garantēta pilnīga kārpas noņemšana kopā ar sakni. Pēc procedūras nav rētu. Ātra ādas atjaunošana. Visoptimālākā izvēle vājai imunitātei;
 • kriodestrukcija. Apstrāde ar šķidro slāpekli, kas tiek uzklāta uz papilomas ar aplikatora palīdzību. Šī metode ir laba izvēle uz pēdām esošu un diegveidīgu kārpu noņemšanai. To pielieto atkārtotai noņemšanai, ja papiloma atkal parādās;
 • ķirurģiska. Izgriešana ar skalpeli, papilomas noņemšana ar sakni. Operācija tiek veikta, izmantojot vietējo anestēziju. Šīs metodes galvenais trūkums – tas ir ilgs dzīšanas periods, sākumposmā veidojas rētas.

Nepieciešams noņemt kārpu - lāzerdermatoloģijas klīnikas Rīgā AZARYAN MEDICAL CLINIC ir klientu rīcībā

Vēršoties klīnikā, tiek sniegta dermatologa konsultācija un veikta izmeklēšana. Tiek noteikts papilomu skaits, to atrašanās vietas, kā rezultātā papilomas tiek noņemtas ar lāzeru 20 minūšu laikā.

Dermatologs Rīgā nozīmēs kopšanas procedūru un terapiju, lai nodrošinātu ātrāku ādas atjaunošanos. Lāzera iedarbības vietā nepaliek pēdas. Šai procedūrai ir izteikts kosmētiskais efekts.

Estētiskās kosmetoloģijas klīnika garantē rezultātu. Vienlaikus maksa par kārpas izņemšanu ir salīdzinoši neliela. Tāpēc, ja Jūs atradāt šos sliktos veidojumus uz ādas, AZARYAN MEDICAL CLINIC klīnika Rīgā vienmēr ir klientu rīcībā. 

Citas ziņas

 • Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Dzimumzīmju pārbaude ar dermatoskopijas metodi Azaryan Medical Clinic klinikā. Kā dzimumzīme var pārvērsties ļaundabīgā audzējā pastāstīsim šajā rakstā.

 • Sarkanās dzimumzīmes: kāpēc tās ir bīstamas un kā ar tām cīnīties

  Sarkanās dzimumzīmes: kāpēc tās ir bīstamas un kā ar tām cīnīties

  Daudzas sievietes raizējas par sarkanas krāsas dzimumzīmju noņemšanu, vai no tām var atbrīvoties, kā tās kaitē veselībai. Mēs izstāstīsim, ar ko var palīdzēt šāda veida dzimumzīmju pārbaude.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu