Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

KUR ĀRSTĒT ANGIOMU?

Daudziem cilvēkiem ir dzimumzīmes sarkanā krāsā, tāpēc viņus interesē - vai no tām ir iespējams atbrīvoties, kā arī vai tās ir bīstamas veselībai. Mēs izstāstīsim, kad nepieciešama ārstēšana un kā šajā gadījumā var palīdzēt dermatologs Rīgā.

Dzimumzīmes ir katram cilvēkam. Lielākā daļa no tām nesagādā nekādu diskomfortu. Dzimumzīmju noņemšana nepieciešama tad, ja tās rada estētisku diskomfortu vai pastāv ļaundabīgu izmaiņu draudi. Arī uz ķermeņa var parādīties jaunveidojumi sarkanā krāsā - angiomas, kuras izveido asinsvadi.

To parādīšanās iemeslus uz ādas ir grūti noteikt. Tās var parādīties gan jaundzimušajiem mazuļiem, gan pieaugušām sievietēm un vīriešiem. Šāda veida dzimumzīmes var būt gan iedzimtas, gan arī dzīves laikā iegūtas. Bērniem angiomas mēdz būt jau no dzimšanas vai arī tās var parādīties pirmajos dzimšanas mēnešos. Ar gadiem palielinās jaunveidojumu veidošanās iespējamība.

Kā tiek noņemtas sarkanās dzimumzīmes?

Savlaicīgi uzstādīta diagnoze dod iespēju izvēlēties efektīvāko ārstēšanas metodi. Pašārstēšanās ir kategoriski aizliegta. Tautas līdzekļi un ādas ārstēšanai paredzētie medikamenti nedod vēlamo rezultātu, taču tie var dot īslaicīgu efektu, nomaskējot ārējās pazīmes. Šī iemesla dēļ Jūs nepievērsīsiet uzmanību simptomiem, kas signalizēs par pārtapšanu ļaundabīgā veidojumā vai pat aktivizēsiet to.

Pastāv daudzi ārstēšanas veidi. Visefektīvākā un populārākā metode – tā noņemšana ar lāzeru. Šī procedūra ir nesāpīga, pacients apstrādātajā zonā jūt tikai siltumu. Tas likvidē šķidrumu no dzimumzīmes audiem, pēc tam šīs šūnas tiek izņemtas, neatstājot nekādas pēdas.

Vēl medicīnā tiek praktizēta ķirurģiskā jaunveidojumu noņemšana. Šo metodi izmanto, ja plankums atrodas uz sejas. Pie pārējām iecienītākajām metodēm pieskaitāma krioterapija ar šķidro slāpekli, skleroterapijas procedūra, koagulācija ar elektrisko strāvu.

Dermatologa konsultācija

Mūsu dermatologi apgalvo, ka no sarkanajiem punktiem nav jābaidās. Parasti šis kosmētiskais defekts nav bīstams veselībai. Galvenais ir savlaicīgi veikt angiomas diagnostiku un ārstēšanu. AZARYAN MEDICAL CLINIC klīnika piedāvā jebkura veida ādas jaunveidojumu izmeklēšanas un ārstēšanas pakalpojumus. Mēs palīdzēsim saglabāt Jūsu ādu skaistu un veselu. Mūsu klīnika ir aprīkota ar modernām diagnostikas un ārstēšanas iekārtām, kas ļauj nodrošināt pirmklasīgu servisu.

Citas ziņas

  • Saviem vārdiem par #botoks

    Saviem vārdiem par #botoks

    Botokss ir botulīna toksīna preparāts. Botulīna toksīna injekcijas parasti tiek veiktas bez vietējās anestēzijas. Komentārus sniedz dermatoloģe Kristīne Azarjana.

  • Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

    Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

    Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical klinikā. Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi, un kā tos ārstēt, tiks apspriests šajā rakstā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu