Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

PRP INJEKCIJAS MATU IZKRIŠANAS GADĪJUMOS

Matu izkrišanas ārstēšana, izmantojot PRP terapiju, tiek veikta saskaņā ar reglamentēto procedūru. Vispirms pacients nodod asinis no vēnas, kuras tiek analizētas speciālā centrifūgā. Pēc tam plazma, kas satur paaugstinātu trombocītu koncentrāciju, iziet vēl vienu apstrādi. Pēc tam tiek atdalīti leikocīti un eritrocīti. Nākamais posms - attīrītas plazmas ievadīšana problemātiskās ādas zonās.

Pirms šīs procedūras veikšanas AZARYAN MEDICAL CLINIC ārsti veic vietējo anestēziju. Sāpju mazināšana novērš nepatīkamo sāpju sajūtu. PRP terapija – tā ir droša metode.

 • Nav alerģiskas reakcijas, jo pacienta audi kalpo kā darba materiāls.
 • Nav iespējams ienest infekciju organismā. Iemesls ir līdzīgs iepriekšējam punktam.
 • Nav sistēmiskas iedarbības, kā arī nav ar nieru, aknu un citu orgānu darbību saistītas blakusparādības, kā tas bieži notiek, izmantojot alternatīvas metodes.
 • Minimālais komplikāciju skaits.

Plazmas terapija stimulē tikai folikulus. Pēc rehabilitācijas kursa iziešanas matu folikuli saņem pastiprinātu barošanu un uzlabotu asinsriti. Notiek aktīva šūnu dalīšanās. Visi iepriekš norādītie procesi palīdz:

 • palēnināt, bet ideālā gadījumā - pilnībā novērst matu izkrišanu;
 • paātrināt matu augšanu;
 • uzlabot jaunu matu augšanu, kuru izraisa iepriekš neaktīvo folikulu pamošanās;
 • uzlabot galvas ādas stāvokli;
 • nostiprināt jauno matu struktūru.

Un tie nav visi pozitīvie efekti, kurus var iegūt, pateicoties šai procedūrai.

PRP injekciju priekšrocības

Šai metodei nav blakusparādību. PRP injekcijas tiek veiktas bez ķirurģiskās iejaukšanās. Tāpēc uz galvas ādas nepaliek pēdas, netiek pārkāpta audu integritāte, kā arī neparādās rētas. Salīdzinot ar parasto matu transplantāciju, matu folikuli netiek pakļauti mehāniskai iedarbībai. Parasti atveseļošanās pēc procedūras notiek paātrinātā tempā. Uz ādas virsmas paliek tikai injekcijas pēdas. Bet arī tās pazūd pēc 3-4 dienām.

Lai iegūtu maksimālu rezultātu, šo procedūru jāveic 5-6 reizes. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, noklikšķiniet ŠEIT.

Citas ziņas

 • Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Dzimumzīmju pārbaude ar dermatoskopijas metodi Azaryan Medical Clinic klinikā. Kā dzimumzīme var pārvērsties ļaundabīgā audzējā pastāstīsim šajā rakstā.

 • Sveika, mana taukainā āda!

  Sveika, mana taukainā āda!

  Par ādas problēmu konsultē dermatoloģe veneroloģe Dr. med. KRISTĪNE AZARJANA. Specializējas lāzermedicīnā, filleru un botulīna toksīna injekcijās.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu