MEDICĪNA IR MĀKSLA

HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS – VEIDS, KĀ PAGRIEZT PULKSTENI ATPAKAĻ

Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Filleru injekcijas mūsu centrā var veikt ātri un lēti.


Apnicis cīnīties ar grumbām, bet āda zaudējusi tvirtumu, elastību un tonusu? Hialuronskābes injekcijas – optimāls veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ. Filleru ievadīšana epidermā ļaus atjaunot seju uz kolagēna šķiedru un elastīna ražošanas stimulācijas, kā arī dziļas ādas mitrināšanas rēķina.

Filleru injekcijas: indikācijas

Kad pienāk laiks izmantot skaistuma injekcijas? Pēc 25 gadiem, kad parādās pirmās ādas novecošanās pazīmes. Pamata indikācijas šādai kosmetoloģiskajai procedūrai ir:

 • Sīkas grumbiņas.
 • Izteiktas dehidratācijas līnijas.
 • Hiperpigmentācijas zonas.
 • Ļengana, nespodra āda.
 • Audu ptoze.

njekciju, uz hialuronskābes pamata, ievadīšana ir pilnīgi droša un maztraumatiska. Seansa laikā pacients nejūt diskomfortu, jo epidermai tiek uzklāts gēls-anestētiķis.

Biorevitalizācijas rezultātā izdodas mitrināt sejas ādu šūnu līmenī, paaugstināt turgoru un tonusu, padarīt ovālu izteiktāku, bet grumbiņas mazāk izteiktas. Aktivizējot reģenerācijas procesus izdodas pagarināt ādas jaunību pacientiem – tonis kļūst svaigāks un veselīgāks, bet reljefs gludāks.

Lūpu palielināšana ar hialuronskābi: kādu rezultātu var sagaidīt?

Filleri, kuri satur savā sastāvā hialuronskābes molekulas, ļauj ne tikai kompensēt defektus ārējā izskatā, bet arī koriģēt sejas vaibstus lielākam izteiksmīgumam. Periorālās zonas kontūrplastika ļauj kosmetologam padarīt mutes kontūras izteiktākas, palielināt augšējās, apakšējās vai abu lūpu apjomu, novērst asimetriju, piepacelt lūpu kaktiņus.

Hialuronskābes galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar preparātiem uz botulotoksīna pamata, ir tā, ka nepastāv mīmikas muskuļu paralīzes risks. Tas ir galvenais dabiskā smaida saglabāšanas garants, neveidojot “lelles seju”.

Estētikas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC aicina Jūs uz pieņemšanu pie mūsu pieredzējušajiem dermatokosmetologiem. Izvēlēsimies korekcijas metodi tieši Jums, ņemot vērā vēlmes, ādas stāvokli un norādes. Mēs zinām, kā apstādināt laiku un atgriezt jaunību pat tiem, kam nedaudz pāri 60.

Citas ziņas

 • Septiņas lāzerepilācijas priekšrocības

  Septiņas lāzerepilācijas priekšrocības

  Kāju lāzerepilācija, kā arī bikini vai jebkuras citas vietas lāzerepilācija – tā ir viena no kosmetoloģijas metodēm, kas ļauj ātri un uz ilgu laiku atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem.

 • Sarkanās dzimumzīmes: kāpēc tās ir bīstamas un kā ar tām cīnīties

  Sarkanās dzimumzīmes: kāpēc tās ir bīstamas un kā ar tām cīnīties

  Daudzas sievietes raizējas par sarkanas krāsas dzimumzīmju noņemšanu, vai no tām var atbrīvoties, kā tās kaitē veselībai. Mēs izstāstīsim, ar ko var palīdzēt šāda veida dzimumzīmju pārbaude.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu