MEDICĪNA IR MĀKSLA

HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS – VEIDS, KĀ PAGRIEZT PULKSTENI ATPAKAĻ

Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Filleru injekcijas mūsu centrā var veikt ātri un lēti.


Apnicis cīnīties ar grumbām, bet āda zaudējusi tvirtumu, elastību un tonusu? Hialuronskābes injekcijas – optimāls veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ. Filleru ievadīšana epidermā ļaus atjaunot seju uz kolagēna šķiedru un elastīna ražošanas stimulācijas, kā arī dziļas ādas mitrināšanas rēķina.

Filleru injekcijas: indikācijas

Kad pienāk laiks izmantot skaistuma injekcijas? Pēc 25 gadiem, kad parādās pirmās ādas novecošanās pazīmes. Pamata indikācijas šādai kosmetoloģiskajai procedūrai ir:

 • Sīkas grumbiņas.
 • Izteiktas dehidratācijas līnijas.
 • Hiperpigmentācijas zonas.
 • Ļengana, nespodra āda.
 • Audu ptoze.

njekciju, uz hialuronskābes pamata, ievadīšana ir pilnīgi droša un maztraumatiska. Seansa laikā pacients nejūt diskomfortu, jo epidermai tiek uzklāts gēls-anestētiķis.

Biorevitalizācijas rezultātā izdodas mitrināt sejas ādu šūnu līmenī, paaugstināt turgoru un tonusu, padarīt ovālu izteiktāku, bet grumbiņas mazāk izteiktas. Aktivizējot reģenerācijas procesus izdodas pagarināt ādas jaunību pacientiem – tonis kļūst svaigāks un veselīgāks, bet reljefs gludāks.

Lūpu palielināšana ar hialuronskābi: kādu rezultātu var sagaidīt?

Filleri, kuri satur savā sastāvā hialuronskābes molekulas, ļauj ne tikai kompensēt defektus ārējā izskatā, bet arī koriģēt sejas vaibstus lielākam izteiksmīgumam. Periorālās zonas kontūrplastika ļauj kosmetologam padarīt mutes kontūras izteiktākas, palielināt augšējās, apakšējās vai abu lūpu apjomu, novērst asimetriju, piepacelt lūpu kaktiņus.

Hialuronskābes galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar preparātiem uz botulotoksīna pamata, ir tā, ka nepastāv mīmikas muskuļu paralīzes risks. Tas ir galvenais dabiskā smaida saglabāšanas garants, neveidojot “lelles seju”.

Estētikas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC aicina Jūs uz pieņemšanu pie mūsu pieredzējušajiem dermatokosmetologiem. Izvēlēsimies korekcijas metodi tieši Jums, ņemot vērā vēlmes, ādas stāvokli un norādes. Mēs zinām, kā apstādināt laiku un atgriezt jaunību pat tiem, kam nedaudz pāri 60.

Citas ziņas

 • AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  Kā likvidēt strijas? Estētiskas dermatoloģijas klīnika palīdzēs jums aizmirst par strijām un atgriezt ādu iepriekšējā nevainojamā izskatā. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā noņemt strijas.

 • Bērnu dermatologa konsultācija Rīgā

  Bērnu dermatologa konsultācija Rīgā

  Bērnu dermatologs ir speciālists bērnu ādas saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā. Bērnu dermatologa konsultācijas, ārstēšanas un profilakses līdzekļu piemeklēšana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu