MEDICĪNA IR MĀKSLA

DROŠA LĀZERPEILĀCIJA VĪRIEŠIEM

Lāzerepilācija jau sen ir iemantojusi popularitāti visu vecumu meiteņu un sieviešu vidū. Bet mēs vēlamies kliedēt stereotipu, ka lāzerepilācija vīriešiem – tā ir lieka kosmētiskā "manipulācija".


Tomēr praksē epilācija vīriešu vidū ir ne mazāk izplatīta.

Vīrieši veic epilāciju dažādām ķermeņa zonām. Visbiežāk tiek apstrādātas sekojošas zonas: seja, mugura un kājas. AZARYAN MEDICAL CLINIC klīnikā lāzerepilācijas cenas ir pieņemamas, bet rezultāts vienmēr ir garantēti augsts. Lāzerepilācija ir droša un nerada diskomforta sajūtu, kā arī tā ir piemērota matiņu noņemšanai visjutīgākajās zonās. Iekārta iedarbojas uz matu sīpoliem punktu veidā, nebojājot dermu un neizraisot apdegumus. Tehnoloģija ieteicama vīriešiem, kuriem ir tendence uz matiņu ieaugšanu, matu sakņu iekaisumu.

Kam ieteicams veikt epilāciju

Lāzerepilācija vīriešiem - tā nav tikai estētika, bet arī lielisks veids, kas ļauj ievērojami vienkāršot ikdienas kopšanas procedūras. Pastāv situācijas, kad šāda procedūra var būt vienīgā iespēja atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, kad klasiskās cīņas metodes nesniedz vēlamo rezultātu.

Piemēram:

 • ātri un aktīvi aug mati,
 • depilācijas procedūra izraisa sāpes vai ādas kairinājumu,
 • uz ādas ir daudz ieaugušu matiņu,
 • pēc depilācijas tiek novērots ”zilās bārdas” efekts,
 • uz ādas ir matu folukulu iekaisums.

Visās šajās situācijās lāzerepilācija palīdzēs novērst problēmas.

Cik procedūras jāveic, lai iegūtu vēlamo rezultātu?

Visbiežāk vīrieši epilāciju veic sekojošām zonām: zods, vaigi un vaigu kauli, zona virs augšlūpas, paduses, krūtis, mugura utt.

Vīriešu matiem ir blīvāka un stingrāka struktūra salīdzinājumā ar sieviešu matiem. Tas ir saistīts ar vīriešu hormonu pārsvaru organismā. Tāpēc vīriešiem būs nepieciešams vairāk laika, lai atbrīvotos no nevēlamajiem matiņiem. Taču rezultāts būs pamanāms jau pēc pirmās procedūras. Matiņu apstrādes vietā tie būs kļuvuši plānāki, trauslāki.

Vidēji būs nepieciešamas ilgtermiņa 8 procedūras ar līdz 6 nedēļām ilgu intervālu starp seansiem, lai iegūtu noturīgu rezultātu. Lai pilnībā atbrīvotos no nevēlamajiem matiņiem, būs nepieciešams vairāk procedūru.

Ņemiet vērā, ka kursa laikā tiek bojāti folikuli, tāpēc matiņi no tiem neaug pāris gadus, bet dažiem vīriešiem augšana pilnībā apstājas. Tāpēc pirms sejas epilēšanas pārliecinieties, vai Jūs turpmāk nevēlaties audzēt ūsas vai bārdu.

Citas ziņas

 • Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – tā ir inovatīva medicīnas klīnika, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Hialuronskābes injekcijas ir viena no jaunākajām inovācijām.

 • Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu

  Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu

  Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu. Mūsu estētikas klīnika nodarbina speciālistus ar lielu pieredzi.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu