MEDICĪNA IR MĀKSLA

DZIMUMZĪMĪTES BIOPSIJA RĪGĀ

Ādas biopsija – viens no specializētajiem Azaryan Medical Clinic pakalpojumiem.


Dzimumzīmītes ir jaunveidojumi uz ādas, tās var būt dažādās formās un krāsās. Medicīnā pastāv labdabīgo ādas jaunveidojumu kategorija, kurus identificē dermatologi pēc apskates. Galvenokārt tiek atklāti dažādu veidu nevusi, angiomas (sarkani veidojumi), seborejas keratoze u.c. Dažreiz dzimumzīmītes tomēr var slēpt epidermas onkoloģiju. Pirms jaunveidojuma noņemšanas ar lāzeru nepieciešams noteikts pareizu diagnozi. Dažreiz šai nolūkā tiek nozīmēta dermatoskopija un pat ādas biopsija.

Kā dzimumzīmīte tiek noņemta ar lāzeri

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeri tiek veikta galvenokārt ar vietējo atsāpināšanu, ievadot ādā zem jaunveidojuma lidokaīnu vai citu līdzekli. Sīka seborejas keratoze vai sarkanie veidojumi netiek atsāpināti. Ja dzimumzīmītes ir ierobežotā daudzumā vai tās visas ir neliela izmēra, tās visas var noņemt viena apmeklējuma laikā. Nepieciešams ierobežot ievadītā vietējā atsāpināšanas līdzekļa apjomu, ievērojot instrukcijas blakusparādību attīstības varbūtības dēļ. Gadījumā, ja maksimālais pretsāpju līdzekļa apjoms ir sasniegts, pārējās dzimumzīmītes tiek noņemtas nākamā dermatologa apmeklējuma laikā. Ar lāzera staru apstrādātās vietas sadzīšanas laiks pēc dzimumzīmju noņemšanas var ievērojami atšķirties atkarībā dzimumzīmītes izmēriem, atrašanās vietas, dziļuma. var paiet no pāris dienām līdz mēnesim.

Klīnikas AZARYAN MEDICAL CLINIC Rīgā piedāvājums

Mūsu klīnikā jūs varēsiet veikt ādas biopsiju. Jebkuras pirmās konsultācijas gaitā dermatologs pirmām kārtām veic diagnostikas pasākumus, nosaka epidermas stāvokli un pēc tam izvēlas optimālo ārstēšanas metodi. Taču maksimālajai diagnostikas precizitātei ar parastu apskati mēs neaprobežojamies. Tiek pielietota arī dzimumzīmītes biopsijas metodiku. Ar šāda paņēmiena palīdzību ir iespējams diagnosticēt jaunveidojuma pazīmes. Dzimumzīmju noņemšana ir īstenojama tikai pēc profesionālās diagnostikas, kura ļauj izslēgt jebkuras negatīvas sekas. Pie mums strādā pieredzējuši ārsti, kuri veiksmīgi tiek galā ar ādas jaunveidojumu diagnostiku.

Dzimumzīmīšu izvērtēšanas izplatītākās metodes

 • Dermatoskopija;
 • Morfoloģijas testi – svarīgākā onkoloģisko saslimšanu diagnostikas metode;
 • Skrāpējumu uz patogēnām sēnītēm veic mikozes diagnostikai;
 • Biopsija ir audu parauga ņemšana histoloģijas izmeklējuma veikšanai;
 • Kopējais asins bioķīmijas izmeklējums.

Ja jūs vēlaties precizēt sniedzamo pakalpojumu detaļas, izlasiet informāciju ŠEIT. Interesējošajos jautājumus jūs nokonsultēs mūsu darbinieki.

Citas ziņas

 • Lāzera balināšana un pigmentplankumu noņemšana

  Lāzera balināšana un pigmentplankumu noņemšana

  Pigmentācijas ārstēšana izmantojot balināšanu ar lāzeru. Veidojumu noņemšana ar lāzeru, lāzermedicīnas klīnikā Azaryan Medical Clinic.

 • Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana bez operācijas – skaistuma un pievilcības garants. Zoda līnijas korekcija izcels sejas ovālu, atgriežot Jums jaunību.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu