MEDICĪNA IR MĀKSLA

SKULPTŪRAS MĀKSLA: KO SPĒJ FILLERU INJEKCIJAS

Filleru injekcijas – efektīvs veids, kā risināt daudzas problēmas estētiskajā kosmetoloģijā. Šādu procedūru iespēju skaitā: lūpu palielināšana, dziļo grumbu izlīdzināšana, kā arī netraumatiska, bezoperāciju sejas ovāla uzlabošana.


Filleru injekcijas

Jūs visu mūžu sapņojāt par kārdinošām apaļīgām lūpām?  Šobrīd, lai to panāktu nav jāiet zem plastiskā ķirurga naža. Filleru injekcijas – teicama plastisko operāciju alternatīva, kuru jau ir izmantojušas Kailija Dženere, Dženifera Lopesa, Viktorija Bekhema un daudzas citas pasaules līmeņa zvaigznes. Lūpu palielināšana – tas nav vienīgais uzdevums, kuru veiksmīgi risina filleri. Šobrīd šādus bezoperāciju gēla veida preparātus izmanto cīņai ar grumbām un vecuma ptozes seku likvidēšanai. Ar kvalitatīviem filleriem, prasmīgs meistars- injekcionists, radīs jaunu žokļu līniju, sašaurinās sejas apakšējo trešdaļu, paasinās zoda ovālu. Var teikt, filleru injekcijas – tā nav vienkārši kosmetoloģiska procedūra, bet gan īsta skulptūras māksla, kura ir guvusi nosaukumu: “kontūrplastika”.

Kas tas ir - fillers?

Nosaukums “fillers” nāk no angļu valodas: to fill (piepildīt). Šādā veidā, filleri ir savdabīgas gelveida pildvielas. Ievadot preparātu audos, tas piepilda to apjomu un vizuāli palielina. Konkrēti, filleri spēj efektīvi aizpildīt grumbas un dziļākas krunkas, vizuāli padarot seju jaunāku. Tā ir viena no nedaudzajām procedūrām, kas ļauj atbrīvoties no nozolabiālām krokām, neestētiskiem tumšiem riņķiem ap acīm un “zosu kājiņām”.

Filleru injekcijām ir daudz plusu

 • Minimāls traumatisms.
 • Nesāpīgums.
 • Daudzos gadījumos pietiek ar vienu procedūru.
 • Ātrs rezultāts (pāris nedēļu laikā no procedūras veikšanas  momenta).
 • Ilgstošs efekts (līdz 12-18 mēnešiem).
 • Hipoalerģiskas.
 • Nav nopietnu blakusparādību.
 • Iespēja koriģēt iegūto rezultātu.

Šādu preparātu ievadīšanai ir minimums kontrindikāciju. Šeit ietilpst hroniski slimību paasinājumi, smagas autoimūnās slimības, cukura diabēts, grūtniecība un laktācija. Alerģija uz filleriem ir ļoti reti sastopama. Kas attiecas uz problemātiskiem momentiem, šeit var minēt tikai neprofesionālismu. Tieši tāpēc, kontūrplastikas meistara izvēle ir jāveic ļoti atbildīgi un nopietni.

Lūpu palielināšana ar filleriem

Eleganta lūpu palielināšana – tā nav tikai spēlēšanās ar apjomu. Mūsdienu injekciju preparātu iespējas ļauj koriģēt formu un struktūru, palielināt lūpu augstumu, piešķirt tām dabisko sārto krāsu. Ievadot nelielas modelējošās pildvielas devas, meistars maina formu. Rezultātā lūpas nedaudz “izvirzās”, tās izskatās kaprīzi un kārdinoši. Injekcijas bieži izmanto iedzimtās asimetrijas , apjoma deficīta un posttraumatisku defektu korekcijai. Ar vienu procedūru pietiek, lai paceltu lūpu kaktiņus, kā rezultātā seja izskatās jaunāka un pievilcīgāka.

Sakiet “nē!” grumbām

Ādas izlīdzināšana, vizuālā sejas apjoma atjaunošana – vēl viens uzdevums, kuru veiksmīgi risina filleri. Aizpildot grumbas dobumu no iekšpuses, preparāts atjauno trūkstošo apjomu, piepaceļ un nostiprina audus, kuri zaudējuši elastību. Atšķirībā no daudziem citiem līdzekļiem un procedūrām, injekcijas garantē ātru rezultātu un ilgtermiņa iedarbību. Pareizi izvēloties un prasmīgi ievadot preparātu, redzamais efekts saglabāsies no 1 līdz 1.5 gadiem. Turklāt, šādas procedūras var izmantot, lai aizpildītu grumbas, kuras ir grūti koriģēt ar citiem veidiem (tai skaitā nozolabiālas, “marionešu” un lūpu rajonā).

Filleru injekcijas ideālam sejas ovālam

Kontūrplastikas preparātu-filleru iespējas patiešām pārsteidz iztēli. Šādi līdzekļi spēj izpildīt “stiegrojošo konstrukciju” funkcijas, atjaunojot un uzlabojot sejas kontūras. Atšķirībā no dažām citām procedūrām, filleru injekcijas maksimāli dabīgi koriģē sejas ovālu. Prasmīgi ievadot, tiek izslēgtas tādas problēmas, kā pārmērīga ādas nostiepšanās vai uzpampums. Prasmīgas punktveida injekcijas ļauj efektīvi paasināt  žokļu leņķus un vizuāli “piepacelt” vaigu kaulus, kā arī ovāla apakšējo trešdaļu, nepārkāpjot dabiskas proporcijas. Rezultātā, Jūs ne tikai izskatīsieties jaunāka, bet arī iegūsiet elegantu “franču” sejas ovālu ar efektīviem augstiem vaigu kauliem, izcilu zodu un apaļīgām lūpām.

Lieliski sevi ir rekomendējuši preparāti Juvederma Ultra Plus un Restylane Lyft (stabilie filleri uz hialuronskābes pamata), kā arī blīvējošais Radiesse uz kalcija hidroksilapatīta bāzes.

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsdienīgo preparātu-filleru iespējām? Pierakstieties uz pieņemšanu pie mūsu speciālista. Estētiskās medicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic strādā ar labākajiem ASV, Šveicē un Vācijā ražotajiem preparātiem kontūrplastikai.

Citas ziņas

 • Postakne rētu slīpēšana ar lāzeru

  Postakne rētu slīpēšana ar lāzeru

  Dermatoloģijas klīnika – postakne rētu slīpēšana ar lāzeru. Dermatologa konsultācija Rīgā par rētu likvidāciju un citu ādas defektu novēršanu.

 • Ķīmiskais pīlings – kāds ir lietderīgums un kaitīgums

  Ķīmiskais pīlings – kāds ir lietderīgums un kaitīgums

  Augļskābju pīlingi un ķīmiskie pīlingi. Mēs izstāstīsim Jums par šo procedūru lietderīgumu un kaitīgumu. Pierakstieties uz procedūru pie pieredzējušiem speciālistiem Azaryan klīnikā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu