MEDICĪNA IR MĀKSLA

SEJAS LĀZEREPILĀCIJA: KĀ TIEK VEIKTA ŠĪ PROCEDŪRA

Sejas lāzerepilācija ir populāra kosmētiskā procedūra, ar kuras palīdzību daiļā dzimuma pārstāves var atbrīvoties no nevēlamiem matiem.


Sejas lāzerpeilācija – pieprasīta kosmētiskā procedūra, ar kuras palīdzību daiļā dzimuma pārstāves var atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem. Pateicoties epilācijai, Jūs varat uz visiem laikiem atteikties no skuvekļiem, krēmiem un citiem nevēlamu matiņu likvidēšanai paredzētiem līdzekļiem.

Procedūras īpašības

Lāzerepilācijas galvenā īpašība, kuras cena ir atkarīga no situācijas sarežģītības, ir tiešā iedarbība uz matu folikulu ar lāzera stara starpniecību. Uzkarsētais melanīna pigments veicina mata folikulu iznīcināšanu, pēc kura mats novājinās un pārstāj augt. Jāņem vērā to, ka, vienlaikus, apkārtējie audi netiek bojāti.

Šī procedūra ieteicama tikai tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām ir atbilstošs krāsu tips: matu tonim jābūt no gaiši līdz tumši blondam. Pārāk gaišus matiņus neizdosies noņemt, jo to sīpoli satur minimālu melanīna daudzumu.

Lāzerepilācijas priekšrocības

Procedūras galvenās priekšrocības:

 • Drošība. Stars iedarbojas tikai uz matiņiem un sīpoliem. Āda netiek ietekmēta, savukārt pati procedūra neizraisa alerģisku reakciju.
 • Netiek izraisītas sāpīgas sajūtas. Procedūras laikā iedarbības zonā jūtama tikai neliela durstoša sajūta: stiprums atkarīgs no sievietes sāpju sliekšņa. Lai mazinātu diskomfortu, var izmantot pretsāpju līdzekļus.
 • Noturīgs rezultāts. Neskatoties uz to, ka epilācija tiek veikta vairāku procedūru kursa veidā, pēc to pabeigšanas Jūs varat uz ilgu laiku aizmirst par nevēlamajiem matiņiem uz sejas.

Lāzera stara ietekmes rezultātā uzlabojas vispārējais sejas ādas stāvoklis: ādas tonis kļūst vienmērīgāks, pazūd melnie punktiņi un ieaugušie matiņi.

AZARYAN MEDICAL CLINIC – lāzerdermatoloģijas klīnika, kur var veikt sejas epilāciju. Savā darbā izmantojam mūsdienīgas iekārtas, inovatīvas tehnoloģijas un dermatologu ilggadējo pieredzi.

Šāda pieeja procedūras veikšanai – tā ir kvalitātes, uzticamības un drošības garantija, bet, pats galvenais, - šī procedūra palīdzēs uz ilgu laiku atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem uz sejas.

Jūs varat pierakstīties epilācijai, aizpildot ērtu atgriezeniskās saites veidlapu, savukārt sadaļā KONTAKTI norādīti mūsu kontakttālruņu numuri.

Citas ziņas

 • Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – tā ir inovatīva medicīnas klīnika, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Hialuronskābes injekcijas ir viena no jaunākajām inovācijām.

 • Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

  Ādas biopsija – viens no specializētajiem Azaryan Medical Clinic pakalpojumiem. Pie mums Jūs gaida Rīgas labākais dermatologs, kurš novērtēs dzimumzīmes stāvokli un noteiks dzimumzīme izņemšanas iespējamību.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu