MEDICĪNA IR MĀKSLA

VESELAS ĀDAS NOSLĒPUMI: KĀ LĀZERDERMATOLOĢIJA MAINA PIEEJU ĀDAS KOPŠANAI 21. GADSIMTĀ

Lāzerdermatoloģijai ir noteicošā loma, mainot ādas kopšanas pieeju. Tā piedāvā veselu virkni inovatīvas metodes un procedūras, kas uzlabo ādas izskatu un palīdz cīnīties ar dažādām problēmām, piemēram, grumbām, pigmentāciju, rētām un akni. Lāzeri ļauj mērķtiecīgi iedarboties uz ādas problēmzonām punktu veidā, nebojājot apkārt esošos audus, kā arī veicina šūnu atjaunošanos. Tas padara ārstēšanu efektīvāku un drošāku. Pateicoties lāzerdermatoloģijai, pacienti var iegūt vēlamos rezultātus ātrāk un ar mazāku diskomfortu, nekā izmantojot tradicionālās ādas kopšanas metodes. Turklāt lāzerdermatoloģija piedāvā personalizētu pieeju katram klientam, ņemot vērā viņa individuālās īpašības un vajadzības.

Plazmas injekciju izmantošana ādas kopšanai

Plazmas injekciju izmantošanai ādas kopšanā ir vairākas priekšrocības:

 1. Ādas tekstūras uzlabošana: Plazmas injekcijas palīdz stimulēt kolagēna un elastīna veidošanos, kas palīdz uzlabot ādas tekstūru un padara to tvirtāku.
 2. Cīņa ar grumbām: Procedūra var palīdzēt padarīt grumbas mazāk pamanāmas, kā arī tā piešķirs ādai jauneklīgāku un veselīgāku izskatu.
 3. Seja krāsas uzlabošana: Plazmas injekcijas var palīdzēt samazināt pigmentācijas plankumus un uzlabot ādas toni.
 4. Drošība: Sakarā ar to, ka šīs procedūras laikā tiek izmantotas paša pacienta asinis, tā tiek uzskatīta par drošu un neizraisa alerģiskas reakcijas.

Tomēr pirms plazmas injekciju veikšanas vienmēr ieteicams konsultēties ar ārstu, lai izvērtētu indikācijas un iespējamās kontrindikācijas.

AZARYAN MEDICAL CLINIC Rīgā piedāvā ādas atjaunošanas pakalpojumus. Mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, kas garantē optimālu efektivitāti un drošību, mazina pacienta diskomfortu, kā arī padara medicīniskās un kosmētiskās procedūras par patīkamu un komfortablu pieredzi. Mūsu komandā ir tikai augsti profesionāli darbinieki, kuri nepārtraukti pilnveido savas prasmes, piedaloties dažādos semināros, kursos, konferencēs un kongresos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Visam medicīnas personālam ir Latvijas likumdošanai atbilstoši sertifikāti.

Ja Jūs interesē sejas ādas atjaunošana, tad sekojiet saitei šeit.

Citas ziņas

 • Atlaides lāzerepilācijai Azaryan klīnikā

  Atlaides lāzerepilācijai Azaryan klīnikā

  Lāzerepilācija vīriešiem un sievietēm ir efektīva epilācijas metode. Ilgstoša iedarbība un drošība, kā arī ādas stāvokļa uzlabošana.

 • AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  Kā likvidēt strijas? Estētiskas dermatoloģijas klīnika palīdzēs jums aizmirst par strijām un atgriezt ādu iepriekšējā nevainojamā izskatā. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā noņemt strijas.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu