MEDICĪNA IR MĀKSLA

MATU IZKRIŠANAS ĀRSTĒŠANAS METODES: MEZOTERAPIJA & PRP

Matu izkrišanas problēma mūsdienu pasaulē ir diezgan izplatīta.


Tam ir dažādi iemesli. Bieži vien šīs slimības pasliktina galvas ādas asins piegādi. To ārstēšanai tiek izmantotas dažādas metodes, vienlaikus, viena no efektīvākajām ārstēšanas metodēm ir PRP injekcijas. Šo injekciju būtība ir uzlabot galvas ādas asins piegādi, ievadot pacientam paša asins plazmu, kas ir bagātināta ar trombocītiem. Pateicoties šai inovatīvajai metodei, iespējams maksimāli īsā laikā atjaunot matu veselību, kā arī palīdzēt tiem atgūt zaudēto apjomu un agrāko skaistumu.

Šīs terapijas pamatā ir mūsu organisma šūnu pašatjaunošanās spējas. Pateicoties aktīviem pētījumiem šajā jomā, ir pavērušās plašas iespējas cilvēka audu, tostarp, matu atjaunošanai. Šīs terapijas izmantošana ļauj ne tikai saglabāt Jūsu frizūru, bet arī pieaudzēt papildus matus.

Mezoterapija tiek izmantota, lai:

 • stimulētu matu augšanu;
 • nodrošinātu to izkrišanas ārstēšanu un profilaksi, kam var būt vispārējs vai lokāls raksturs;
 • uzlabotu matu struktūru;
 • normalizētu un uzlabotu galvas ādas tauku dziedzeru darbību;
 • sagatavotu ādu matu transplantēšanai;
 • ārstētu seborejas dermatītu, kas izpaužas kā nieze, sausa āda, ļoti liels blaugznu daudzums.

Mezoterapija & PRP uzlabo vielmaiņas procesus šūnās, paaugstina imunitāti, kas ļauj veiksmīgi pretoties faktoriem, kas izraisa matu izkrišanu.

Kā šī procedūra tiek veikta?

Procedūra ir absolūti droša cilvēkiem. Tās veikšanai tiek izmantotas viņa paša asinis. Tas novērš iespēju inficēties ar dažādām infekcijām, kā arī novērš alerģisku reakciju rašanos. Ar trombocītiem bagātināto plazmu ievada injekcijas veidā galvas ādā. Injekcija izraisa sāpīgas, nepatīkamas sajūtas, kuras var novērst ar vietējo anestēziju. To var veikt pēc klienta pieprasījuma. Ja viņš to negrib vai nevar izturēt.

Kā liecina prakse, šādai terapijai nav blakusparādību.

Pierakstīties uz procedūru Rīgā var lāzera dermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC

To veic profesionāli, pieredzējuši speciālisti. Ārstēšanas process notiek viņu rūpīgā uzraudzībā. Sazinoties ar klīniku, Jūs varēsiet ātri un par salīdzinoši nelielu samaksu apturēt matu izkrišanas procesu un atgūt iepriekšējo frizūru.

Citas ziņas

 • Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Uz lāzermedicīnas klīniku nāk cilvēki, kuri kaunējas no pūslīšiem uz vaigiem vai deguna. Rozācijas ārstēšana tiek ieteikta ar aparātu izmantošanas metodiku.

 • Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Ātri un lēti mūsu lāzermedicīnas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC var veikt hialuronskābes injekcijas. Šajā rakstā varat lasīt vairāk par hialurīnskābes injekcijām.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu