MEDICĪNA IR MĀKSLA

MATU IZKRIŠANAS ĀRSTĒŠANAS METODES: MEZOTERAPIJA & PRP

Matu izkrišanas problēma mūsdienu pasaulē ir diezgan izplatīta.


Tam ir dažādi iemesli. Bieži vien šīs slimības pasliktina galvas ādas asins piegādi. To ārstēšanai tiek izmantotas dažādas metodes, vienlaikus, viena no efektīvākajām ārstēšanas metodēm ir PRP injekcijas. Šo injekciju būtība ir uzlabot galvas ādas asins piegādi, ievadot pacientam paša asins plazmu, kas ir bagātināta ar trombocītiem. Pateicoties šai inovatīvajai metodei, iespējams maksimāli īsā laikā atjaunot matu veselību, kā arī palīdzēt tiem atgūt zaudēto apjomu un agrāko skaistumu.

Šīs terapijas pamatā ir mūsu organisma šūnu pašatjaunošanās spējas. Pateicoties aktīviem pētījumiem šajā jomā, ir pavērušās plašas iespējas cilvēka audu, tostarp, matu atjaunošanai. Šīs terapijas izmantošana ļauj ne tikai saglabāt Jūsu frizūru, bet arī pieaudzēt papildus matus.

Mezoterapija tiek izmantota, lai:

 • stimulētu matu augšanu;
 • nodrošinātu to izkrišanas ārstēšanu un profilaksi, kam var būt vispārējs vai lokāls raksturs;
 • uzlabotu matu struktūru;
 • normalizētu un uzlabotu galvas ādas tauku dziedzeru darbību;
 • sagatavotu ādu matu transplantēšanai;
 • ārstētu seborejas dermatītu, kas izpaužas kā nieze, sausa āda, ļoti liels blaugznu daudzums.

Mezoterapija & PRP uzlabo vielmaiņas procesus šūnās, paaugstina imunitāti, kas ļauj veiksmīgi pretoties faktoriem, kas izraisa matu izkrišanu.

Kā šī procedūra tiek veikta?

Procedūra ir absolūti droša cilvēkiem. Tās veikšanai tiek izmantotas viņa paša asinis. Tas novērš iespēju inficēties ar dažādām infekcijām, kā arī novērš alerģisku reakciju rašanos. Ar trombocītiem bagātināto plazmu ievada injekcijas veidā galvas ādā. Injekcija izraisa sāpīgas, nepatīkamas sajūtas, kuras var novērst ar vietējo anestēziju. To var veikt pēc klienta pieprasījuma. Ja viņš to negrib vai nevar izturēt.

Kā liecina prakse, šādai terapijai nav blakusparādību.

Pierakstīties uz procedūru Rīgā var lāzera dermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC

To veic profesionāli, pieredzējuši speciālisti. Ārstēšanas process notiek viņu rūpīgā uzraudzībā. Sazinoties ar klīniku, Jūs varēsiet ātri un par salīdzinoši nelielu samaksu apturēt matu izkrišanas procesu un atgūt iepriekšējo frizūru.

Citas ziņas

 • Šķidrā rinoplastika

  Šķidrā rinoplastika

  Šajā rakstā dermatologs, Azaryan Medical Clinic īpašnieks un galvenais ārsts un Dr. med. Kristina Azaryan, PhD, atbildēs uz jautājumiem par šķidro rinoplastiku.

 • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu