MEDICĪNA IR MĀKSLA

KAS IR DERMATOSKOPIJA?

Dermatoskopija - tā ir ādas un tās struktūru izpētes metode, kas dermatoloģijā tiek izmantota dažādu ādas slimību, tostarp, ādas vēža, diagnosticēšanai. Dermatoskopijas laikā ārsts izmanto dermatoskopu – ierīci, kas ir līdzīga lupai vai mikroskopam, lai detalizēti apskatītu ādas bojājumus. Šī metode ļauj ārstam atklāt un novērtēt plankumu, dzimumzīmju, papulu un citu ādas izmaiņu īpašības. Tas palīdz ārstam noteikt to raksturu un izlemt, vai ir nepieciešami papildu izmeklējumi vai ārstēšana. Dermatoskopija ir svarīgs instruments dermatoloģijā, kas palīdz diagnosticēt un uzraudzīt dažādas ādas slimības.

Kad nepieciešama dermatologa konsultācija Rīgā

Zemāk minēsim dažus izplatītākos iemeslus, kad būtu jāapmeklē dermatologu:

 • Ādas izsutumi, nieze, izsitumi vai ādas alerģijas
 • Jaunu dzimumzīmju veidošanās vai izmaiņas jau esošajās
 • Psoriāzes, ekzēmas, aknes vai citu hronisku ādas slimību izpausmes
 • Mati sāk izkrist un kļūst trausli vai parādās galvas ādas problēmas – ādas infekcijas, piemēram, sēnītes vai vīrusi

Ja Jums parādās kādi neparasti simptomi vai rodas jautājumi saistībā ar ādas stāvokli, tad ieteicams doties pie dermatologa, lai saņemtu profesionālu konsultāciju un ārstēšanu. Ja situācija prasa steidzamu iejaukšanos, tad nekavējoties dodieties pie ārsta.

Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC piedāvā profesionālu dermatologa konsultāciju. Mūsu ārstiem un medmāsām ir ievērojama pieredze medicīnas jomā. Viņi ir pieredzējuši speciālisti, kuri demonstrē augstu kompetenci un izturas ļoti atbildīgi pret savu darbu. Pacienti ir pozitīvi novērtējuši šo profesionālo medicīnas darbinieku zināšanas, prasmes un attieksmi pret viņiem uzticēto uzdevumu izpildi. Mums ir jaunākās tehnoloģijas, kuras garantē augstu efektivitāti un drošību, mazina diskomforta sajūtu pacientiem, kā arī padara medicīniskās un estētiskās procedūras par ērtu un patīkamu pieredzi. Visi mūsu ārsti ir augsti kvalificēti un pastāvīgi pilnveido savas prasmes, piedaloties semināros, kursos, konferencēs un kongresos. Speciālisti ir sertificēti atbilstoši likumos noteiktajām prasībām.

Citas ziņas

 • Padomi un ieteikumi saistībā ar bērnu ādas kopšanu

  Padomi un ieteikumi saistībā ar bērnu ādas kopšanu

  Bērnu dermatologa padomi bērnu maigās ādas kopšanai. Uzziniet, kā efektīvi rūpēties par Jūsu bērna ādu, izvairoties no nepatīkamām problēmām.

 • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

  Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu