Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

PAPILOMU UN DZIMUMZĪMJU NOŅEMŠANA AR LĀZERA METODI

Dzimumzīmju un papilomu noņemšanu veic lāzermedicīnas klīnika. Pirms papilomu noņemšanas jānoskaidro, vai Jums nav kontrindikāciju.


Papilomu un dzimumzīmju noņemšana ar lāzera metodi: vai ir kontrindikācijas?

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzera metodi tiek plaši izmantota mūsdienu medicīnā. Metode tiek pozicionēta kā droša un nesāpīga. Apskatīsim metodes priekšrocības un iespējamās kontrindikācijas dažādām pacientu grupām.

Procedūras īpatnības

Tādi ādas defekti, kā dzimumzīmes un papilomas, var izveidoties papilomvīrusa iedarbības rezultātā, jebkurā ādas vietā. Ja tās ir pamanāmas vietas, tādas kā: rokas, kakls, seja, cilvēks meklē iespējas tās noņemt. Vispareizākais variants – ja tiek apmeklēts lāzermedicīnas centrs. Ārsts apsekos pacientu un novērtēs procedūras kontrindikācijas.

Dermatologa konsultācija ļauj novērtēt defekta noņemšanas lietderību. Ārsts var nozīmēt papildus medicīniskās analīzes un izmeklējumus (aizdomu gadījumā par onkoloģiskiem  procesiem vai arī, ja šie veidojumi ir plaši izplatījušies).

Visbiežāk papilomas un dzimumzīmes izveidojas uz sejas, acu plakstiņiem, kakla, padusēs, krūšukurvja un cirkšņu zonā. Noņemšana ar lāzera staru ļauj atbrīvoties tikai no inficētiem audiem, tāpēc āda procedūras rezultātā netiek bojāta. Vienlaicīgi notiek lāzera koagulācija, tāpēc asiņošanas riska nav. Rētaudi praktiski neveidojas. Veicot operāciju tiek garantēta sterilitāte, jo ar ādas virsmu saskaras tikai lāzera stars.

Visa procedūra ilgst ne vairāk par 30 minūtēm, tiek izmantota vietējā anestēzija. Viena seansa laikā var noņemt vairākus jaunveidojumus (pēc ārsta rekomendācijām).

Lāzera metodes kontrindikācijas

Taču pastāv absolūtās kontrindikācijas, ja nepieciešama dzimumzīmju un papilomu noņemšana. Jums ir godīgi jāatbild uz visiem ārsta jautājumiem, lai izvairītos no nepatīkamām sekām. Šādas kontrindikācijas ir:

 • Onkoloģiskās slimības anamnēzē.
 • Cukura diabēts dekompensācijas stadijā (manipulāciju veikšana diabēta sākuma stadijā jāsaskaņo ar ārstu, pēc papildus izmeklējumu veikšanas).
 • Epilepsija (nepieciešama iepriekšēja neirologa konsultācija).
 • Asins recēšanas problēmas un plānās asinsvadu sieniņas.
 • Autoimūnās saslimšanas.
 • Grūtniecība un zīdīšanas periods.

Bez šādām absolūtajām kontrindikācijām ir arī daļējas – tās ir īslaicīgas saslimšanas, pēc kuru izārstēšanas var veikt procedūru. Piemēram, jaunveidojumu noņemšana ar lāzera metodi ir aizliegta jebkuru organisma iekaisuma procesu laikā (tas tiek noteikts pārbaudot asins analīzes rezultātus), kā arī ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, strutojošas ādas slimības, palielināti alerģijas izpausmes avoti uz ādas.

Citas ziņas

 • AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  Kā likvidēt strijas? Estētiskas dermatoloģijas klīnika palīdzēs jums aizmirst par strijām un atgriezt ādu iepriekšējā nevainojamā izskatā. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā noņemt strijas.

 • Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Ātri un lēti mūsu lāzermedicīnas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC var veikt hialuronskābes injekcijas. Šajā rakstā varat lasīt vairāk par hialurīnskābes injekcijām.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu