MEDICĪNA IR MĀKSLA

LĀZEREPILĀCIJA: KAS JĀZINA, PIRMS PIERAKSTĪTIES KLĪNIKĀ

Lāzerepilācija – tā ir mūsdienīga un droša nevēlamu matiņu iznīcināšanas metode. Ja tiks apmeklēts lāzermedicīnas centrs būs garantēta procedūras drošība.


Lāzerepilācija: kas jāzina – lāzerepilācijas priekšrocības

Lāzera tehnoloģiju izmantošana ļauj veikt lielāko daļu kosmetoloģisko procedūru viegli, ātri un nesāpīgi. Lāzerepilācija – tā ir efektīva metode iznīcināt nevēlamos matiņus, pateicoties kam, tie izzudīs pavisam. Divas-trīs procedūras padarīs Jūsu ādu gludu un skaistu.

Procedūras apraksts

Lāzera stars izejot caur matiņu, uzsilda šūnas, un noārda tā folikulu. Ādas bojāšana nenotiek, jo tā nedaudz uzsilst un tūlīt pat atdziest. Iznīcināt var matiņus, kuri sasnieguši 4-6 mm garumu. Ja citi matiņi šajā momentā neatrodas aktīvās augšanas stadijā, nāksies vēlreiz apmeklēt kabinetu, lai tos iznīcinātu pavisam.

Pirms manipulāciju uzsākšanas ārsts uzklās speciālu gēlu (ar anestizējošu efektu) uz ādas virsmas. Apstrādes ilgums ir atkarīgs no ādas platības, kur atrodas matiņi un pacienta individuālajām īpatnībām. Procedūras beigās tiek uzklāts mitrinošs krēms.

Procedūru veic kvalificēts ārsts-dermatologs: tā ir garantija ilgstošam rezultātam un drošībai. Pirms uzsākt matiņu iznīcināšanu, ārsts obligāti sniegs konsultāciju, kurā noskaidros, vai Jums nav kontrindikāciju, paskaidros lāzera darbības principu un brīdinās par iespējamām sekām.

Lāzerepilācijas priekšrocības un trūkumi

Kosmetoloģijas kabineta klienti raksta par šo procedūru daudzas pozitīvas atsauksmes.

Lāzerepilācijas priekšrocības ir:

 • Procedūras ātrums.
 • Pakāpeniski matiņi paliek plānāki un saglabājas ilglaicīgs efekts.
 • Efektivitāte un drošība.

Blakusefekti rodas, ja netiek ievērota drošības tehnika un kopšanas noteikumi. Piemēram, ja nepareizi izvēlēta iekārtas jauda, var iegūt apdegumu. Tāpēc tiek rekomendēts vērsties tikai pie kompetenta speciālista lāzermedicīnas klīnikā. Reizēm veidojas neliels pietūkums un kairinājums, kuri pāriet pāris stundu laikā.

Citas ziņas

 • Ieteikumi saistībā ar pareizu uzturu

  Ieteikumi saistībā ar pareizu uzturu

  Gastroenterologs Rīgā, Azaryan Medical Clinic klinikā pastāstīs visu par pareizu uzturu. Gastroenterologa konsultācija Jums palīdzēs!

 • Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

  Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

  Vai Jūs ciešat no matu izkrišanas? Pasūtiet mezoterapiju & PRP lāzera dermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC. PRP injekcijas ir efektīvas un absolūti drošas cilvēkam.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu