Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

LĀZEREPILĀCIJA: KAS JĀZINA, PIRMS PIERAKSTĪTIES KLĪNIKĀ

Lāzerepilācija – tā ir mūsdienīga un droša nevēlamu matiņu iznīcināšanas metode. Ja tiks apmeklēts lāzermedicīnas centrs būs garantēta procedūras drošība.


Lāzerepilācija: kas jāzina – lāzerepilācijas priekšrocības

Lāzera tehnoloģiju izmantošana ļauj veikt lielāko daļu kosmetoloģisko procedūru viegli, ātri un nesāpīgi. Lāzerepilācija – tā ir efektīva metode iznīcināt nevēlamos matiņus, pateicoties kam, tie izzudīs pavisam. Divas-trīs procedūras padarīs Jūsu ādu gludu un skaistu.

Procedūras apraksts

Lāzera stars izejot caur matiņu, uzsilda šūnas, un noārda tā folikulu. Ādas bojāšana nenotiek, jo tā nedaudz uzsilst un tūlīt pat atdziest. Iznīcināt var matiņus, kuri sasnieguši 4-6 mm garumu. Ja citi matiņi šajā momentā neatrodas aktīvās augšanas stadijā, nāksies vēlreiz apmeklēt kabinetu, lai tos iznīcinātu pavisam.

Pirms manipulāciju uzsākšanas ārsts uzklās speciālu gēlu (ar anestizējošu efektu) uz ādas virsmas. Apstrādes ilgums ir atkarīgs no ādas platības, kur atrodas matiņi un pacienta individuālajām īpatnībām. Procedūras beigās tiek uzklāts mitrinošs krēms.

Procedūru veic kvalificēts ārsts-dermatologs: tā ir garantija ilgstošam rezultātam un drošībai. Pirms uzsākt matiņu iznīcināšanu, ārsts obligāti sniegs konsultāciju, kurā noskaidros, vai Jums nav kontrindikāciju, paskaidros lāzera darbības principu un brīdinās par iespējamām sekām.

Lāzerepilācijas priekšrocības un trūkumi

Kosmetoloģijas kabineta klienti raksta par šo procedūru daudzas pozitīvas atsauksmes.

Lāzerepilācijas priekšrocības ir:

 • Procedūras ātrums.
 • Pakāpeniski matiņi paliek plānāki un saglabājas ilglaicīgs efekts.
 • Efektivitāte un drošība.

Blakusefekti rodas, ja netiek ievērota drošības tehnika un kopšanas noteikumi. Piemēram, ja nepareizi izvēlēta iekārtas jauda, var iegūt apdegumu. Tāpēc tiek rekomendēts vērsties tikai pie kompetenta speciālista lāzermedicīnas klīnikā. Reizēm veidojas neliels pietūkums un kairinājums, kuri pāriet pāris stundu laikā.

Citas ziņas

 • Plēvīte pa visu seju – tā es pavasarim pretī eju!

  Plēvīte pa visu seju – tā es pavasarim pretī eju!

  Kontūrplastikas speciālistus bieži salīdzina ar tēlniekiem un māksliniekiem. Filleri un botulīna toksīna preparāti tiešām ir spējīgi paveikt brīnumus: izlīdzināt grumbas, padarīt sejas ovālu vienmērīgu, piešķirt lūpām apjomu, atgriezt jauneklīgu izskatu vaigu kaulu zonai.

 • Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

  Uz lāzermedicīnas klīniku nāk cilvēki, kuri kaunējas no pūslīšiem uz vaigiem vai deguna. Rozācijas ārstēšana tiek ieteikta ar aparātu izmantošanas metodiku.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu