MEDICĪNA IR MĀKSLA

LĀZEREPILĀCIJA BIKINI ZONAI – GARANTĒTS REZULTĀTS UZ ILGU LAIKU

Lāzerepilācija bikini zonai profesionāli un efektīvi!


Individuāla pieeja

Lāzerepilācija bikini zonai tiek veikta, izmantojot īpašas iekārtas un tehnoloģijas, kas nodrošina atbrīvošanos no nevēlamiem matiņiem uz ilgu laiku. Vispirms Jums jākonsultējas ar speciālistu, kurš piefiksēs ādas individuālās īpašības, noskaidros, vai nav kādas kontrindikācijas. Mūsu meistari sniegs ieteikumus un rekomendācijas, kas palīdzēs labāk sagatavoties epilācijai:

 • 2 nedēļas pirms procedūras veikšanas nevajadzētu sauļoties, apmeklēt solāriju
 • iepriekš vajadzētu noskūt matiņus epilācijas zonā
 • 10 dienas pirms procedūras veikšanas nevajadzētu izmantot pinceti, mājas depilatoru
 • nav ieteicams veikt šo procedūru menstruāciju sākumā vai beigās.

Tiek ņemts vērā, cik ilgi cilvēks veic lāzerepilāciju. Tiem, kas to dara pirmo reizi, labāk izvēlēties bikini sānu malu zonu, nevis dziļo bikini lāzerepilāciju.

Procedūra nodrošina ilgstošu efektu

Lāzerepilāciju ir iecienījušas dažāda vecuma sievietes, kā arī to arvien biežāk izvēlas veikt vīrieši. Šī procedūra nodrošina ilgstošu efektu, neizraisa stipras sāpes un ilgstošu diskomfortu. Tiem, kam ir augsts sāpju slieksnis, pastāv iespēja uzklāt atsāpinošu krēmu.

Šīs kosmētiskās procedūras laikā lāzera stars iedarbojas uz melanīna pigmentu un iznīcina matiņu folikulus. Rezultātā sākas matiņu izkrišana.

Bikini lāzerepilācija laika ziņā aizņem no 10 līdz 60 minūtēm, atkarībā no ādas individuālajām īpašībām un procedūras veida. Jau pēc pirmajām procedūrām matiņi sāk augt lēnāk, kļūst mazāk pamanāmi. Pēc tam matiņu augšana tiek pārtraukta.

Pavisam nepieciešamas 6 līdz 8 procedūras. Sievietēm pēc 40 gadu vecuma nepieciešams mazāks procedūru skaits, jo šajā vecumā matiņi aug lēnāk.

Epidermas traumēšana tiek izslēgta, taču iespējams ādas apsārtums, neliela dedzinoša sajūta. Taču tas viss ātri pāriet.

Pēc procedūras jāievēro virkne dažādas rekomendācijas:

 • jāizmanto nomierinoši un mitrinoši krēmi
 • nedrīkst 2 nedēļas apmeklēt pirti, solāriju
 • pirmo laiku izvairīties no saules staru ietekmes
 • neizmantot spirtu saturošus līdzekļus ādas kopšanai.

Kvalitāte, drošība, komforts

Bikini zona ir maiga un jutīga. Šī iemesla dēļ sazināšanās ar mūsu klīniku būs saprātīgs lēmums. Speciālistiem ir liela pieredze, mums ir mūsdienīgas un unikālas iekārtas, kā arī mēs nodrošinām komfortablus uzturēšanās apstākļus klīnikā. Jāņem vērā to faktu, ka bikini zonu ir grūti apstrādāt. Tāpēc kvalitatīvi to var veikt tikai profesionālis.

Vēl viens arguments, kas liecina par labu procedūras veikšanai mūsu klīnikā ”AZARYANMEDICALCLINIC”, saistīts ar cenu. Lāzerepilācijai ir fiksēta un pieņemama cena, ar cenrādi var iepazīties mūsu oficiālajā mājas lapā.

Citas ziņas

 • Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – tā ir inovatīva medicīnas klīnika, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Hialuronskābes injekcijas ir viena no jaunākajām inovācijām.

 • Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija – kas tā ir par procedūru? Iedarbība uz matu folikuliem procedūras laikā. Lāzerepilācijas priekšrocības.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu