Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

PLAZMAS INJEKCIJAS – POSTAKNE RĒTU KOREKCIJA

Rētu korekcija (postakne rētas) Azaryan Medical Clinic klinikā.


Plazmas injekcijas savā būtībā ir pacienta plazmas savākšanu, kura turpmāk tiek ievadīta nepieciešamajās vietās. Injekcijas aktivē dermas šūnu atjaunošanos un aptur novecošanas procesus. Plazma tiek iegūta no pacienta asinīm, tādēļ injekcijas neizraisa alerģiju. Šī procedūra iegūst plašāku izplatību kosmetoloģijā. Metodika palīdz cīņā ar grumbām, novītušo ādu, kā arī palīdz atjaunot dermu un apturēt matu izkrišanu.

Kad tiek pielietotas plazmas injekcijas

Injekcijas ir ieteicamas, ja ir pazemināta ādas elastība, ir krunkas, āda kļuvusi sausa un lobās, vai arī ir iekaisuši tauku dziedzeri. Tāpat procedūra tiek veikta postakne rētu korekcijai, sauļošanās vai medikamentu lietošanas seku novēršanai.

Procedūras posmi

Procedūra tiek veikta vairākos posmos:

 • Pacientam tiek paņemts asins paraugs un tiek ievietots hermētiskajā konteinerā;
 • Vairākas minūtes asinis tiek centrifugētas plazmas atdalīšanai no sarkanajām asins šūnām;
 • Pacienta ādas problemātiskajās vietās tiek veiktas plazmas injekcijas.

Visus posmus mūsu speciālisti veic, izmantojot Šveices bioloģisko tehnoloģiju laboratorijas REGEN LAB® iekārtas.

Ko sniedz postakne rētu likvidēšana ar plazmas injekcijām

 • Ir piemērota dažādām ķermeņa zonām: sejai, kaklam, dekoltē, rokām. Tiek pielietota kopā ar citām procedūrām (lāzera terapiju, biorevitalizāciju utml.).
 • Negatīvo efektu neesamība, jo plazma neizraisa alerģiju un nav kaitīga veselībai.
 • Procedūra norisinās praktiski bez sāpēm, pazeminātā sāpju sliekšņa gadījumā tiek pielietota anestēzija.
 • Problēmas atgriešanās nākotnē ir izslēgta, jo plazmas liftings atbrīvo no raupjām hipertrofiskajām rētām.

Saskaņā ar veiktajiem pētījumiem metodika vairākas reizes paātrina rehabilitācijas un rētu sadzīšanās laiku. Bieži vien procedūra tiek veikta kā alternatīva ķirurģiskajai iejaukšanai, jo tā nav traumatiska, savukārt cenas ziņā ir pieejama.

Ko piedāvā klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC

Mūsu klīnika piedāvā plašu kosmetoloģisko pakalpojumu klāstu. Pieprasītāko pakalpojumu sarakstā ir plazmas injekcijas. Mūsu kolektīvā ir tikai pieredzējušie ārsti un medmāsas, kuras ar savu darbu ir pierādījušas savu profesionalitāti un atbildības sajūtu. Pacienti augsti novērtē viņu zināšanās, pieredzi un attieksmi pret pacientiem un sniedzamo pakalpojumu kvalitāti. Visam klīnikas medicīnas personālam ir sertifikāti atbilstoši Latvijas likumu prasībām.

Citas ziņas

 • Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Lāzerepilācija vīriešiem – tā ir lāzera procedūra, kas ļauj vīriešiem atbrīvoties no nevēlamā ķermeņa apmatojuma. Vīriešiem paredzētās lāzerepilācijas cenas var apskatīt Azaryan Medical Clinic mājas lapā.

 • Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude – dermatologs Rīgā

  Dzimumzīmju pārbaude Azaryan Medical Clinic klinikā. Klīnikā strādā labākie Rīgas dermatologi. Ja jūs interesē dermatologa konsultācija, tad sazinieties ar mūsu klīniku.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu