Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

LĀZERA BALINĀŠANA UN PIGMENTPLANKUMU NOŅEMŠANA

Pigmentācijas ārstēšana izmantojot balināšanu ar lāzeru. Ādas veidojumu noņemšana lāzermedicīnas klīnikā.


Pigmentācijas ārstēšana izmantojot lāzera tehnoloģiju ir iespējama vienmēr – tikai dažos gadījumos, dermatoloģisko izmeklējumu rezultāti, nosūta uz ķirurģisko iejaukšanos.

Atgādinām: lāzerprocedūras sejai tiek veiktas pēc jaunveidojumu kompleksās izmeklēšanas rezultātiem. Pirms turpināt ādas veidojumu noņemšanu, ārstam jāpārliecinās, ka tie ir labdabīgi.

Iemesli, kas pacientus ar sūdzībām par pigmentplankumu daudzumu atved uz estētikas klīniku, var būt dažādi: augsts ādas jūtīgums pret ultravioletajiem stariem vai to ļaunprātīga izmantošana (runa iet par intensīvās sauļošanās cienītājiem), epidermas bojājumi kopā ar infekciju, audu apdegumi radikālu salona vai mājas procedūru veikšanas rezultātā – piemēram, ķīmiskie pīlingi.

Ādas pigmentplankumu balināšana ir nepieciešama, ja to iemesls – iedzimtība, nestabils hormonālais fons. Ādas pigmentācija var attīstīties ilgstošas specifisku preparātu lietošanas rezultātā, uz hronisko slimību un vitamīnu trūkuma fona.

Pigmentplankumu veidošanās pamatā – melanocītu funkcionēšanas traucējumi, kas noved pie izmaiņām epidermā.

Ādas veidojumu noņemšana ar lāzeru

Pirmajā vizītē, kad tiek apmeklēta estētikas klīnika Azaryan Medical Clinic, speciālists nosaka pigmentplankuma tipu. Tas var būt:

 • Lentigo – apaļš plankums ar izteiktu siluetu, kas dažos gadījumos aizņem ādas laukumu līdz 5 cm un parādās vecumā vai pusaudža gados.
 • Hloazma – melanīna kritiskas uzkrāšanās perēklis.
 • Nevus vai dzimumzīme – nelīdzens reljefs veidojums, kas atgādina sarkanas, zilas, brūnas krāsas kamoliņu.
 • Efelīdi vai vasarraibumi – izkliedēti dzeltenbrūni punktiņi un mušiņas.
 • Brokka melanodermija – brūni plankumi uz lūpām un deguna, reizēm parādās uz ādas, kā dziļa stresa izpausme.

Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical Clinic var iekļaut sagatavošanās procedūras ar preparātu izmantošanu un turpmāko ādas veidojumu noņemšanu ar lāzeru. Galvenās depigmentācijas priekšrocības lāzermedicīnas klīnikā – nepaliek rētas un skrambas, turklāt procedūra nav sāpīga.

Pigmentācijas ārstēšana, izmantojot lāzeru, tiek veikta pēc individuāla plāna, izvēloties jaudas un impulsa garumu, katram plankuma tipam. Iedarbojas tikai uz melanocītiem, blakus esošās epidermas šūnas apstarošanai netiek pakļautas. Turklāt, lāzerprocedūras sejai, pavada atjaunojošs efekts, pateicoties fibroblastu aktivizācijai, kuri stimulē “jaunības ķieģelīšu” – elastāna un kolagēna , izstrādi.

Citas ziņas

 • Lāzerepilācija: aktuālie jautājumi

  Lāzerepilācija: aktuālie jautājumi

  Lāzermedicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic piedāvā lāzerterapijas pakalpojumus. Lāzera epilāciju novēršana ir lieliska metode, kā atbrīvoties no nevēlamas apmatojumas.

 • Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

  Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

  Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical klinikā. Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi, un kā tos ārstēt, tiks apspriests šajā rakstā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu