MEDICĪNA IR MĀKSLA

FILLERU INJEKCIJAS LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKĀ

Lāzermedicīnas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC – profesionāla injekciju kosmetoloģisko preparātu pielietošana. Filleru injekcijas uz hialuronskābes bāzes.


Filleru injekcijas lāzermedicīnas klīnikā

Skaistuma injekcijas šobrīd kosmetoloģijā ir ļoti pieprasītas. Ar filleru palīdzību var ilgi atbalstīt sejas kontūras pirmatnējā stāvoklī, izvairoties no ķirurģiskās iejaukšanās. Lai seja izskatītos svaiga un jauneklīga, kosmetoloģiskās invāzijas jāveic ļoti kvalitatīvi. Lāzermedicīnas klīnika AZARYAN  MEDICAL CLINIC veic filleru injekcijas augstā profesionālā līmenī.

Filleru veidi un to atšķirības

Pirmie preparāti “skaistuma injekcijām” tika radīti jau XX. gadsimtā. Tajos laikos tie pilnībā balstījās uz sintētiskiem silikona un parafīna komponentiem, blīvas želejas konsistences veidā. Šādi preparāti bieži vien negatīvi ietekmēja organismu alerģisko reakciju veidā un migrāciju uz tuvākajiem audiem, kas padarīja seju nelīdzenu un piepampušu. Tāpat, pirmie filleri neuzsūcās patstāvīgi, kā tas notiek ar mūsdienu līdzekļiem uz hialuronskābes pamata.

Filleru injekcijas uz biosintētiskā pamata bija domātas, lai maksimāli nonivelētu pirmo gēlu trūkumus. Savietojama ar cilvēka organismu biosintētika pārstāv preparātus uz šāda pamata:

 • Polikaprolaktona
 • Kalcija hidroksiapatīta
 • Sintezētās polipienskābes, kuri uzsūcas dažu gadu laikā. Tomēr arī šie gēli bija vēl aizvien blīvi un spēja migrēt uz blakus iecirkņiem.

Pēc tam kosmetoloģijā parādījās dažāda blīvuma biodegradējamie filleri, kuri veidoti uz hialuronskābes pamata. Tie praktiski nerada negatīvus efektus, bet pati hialuronskābe ietilpst epitēlijaudu sastāvā un piedalās jaunu šūnu veidošanas procesos. Pateicoties hialuronskābei, āda paliek svaiga, bet grumbas izlīdzinās.

Par skaistuma injekciju pielietošanas niansēm

Koriģēt apjomu un piešķirt sejai jauneklīgu un koptu izskatu, var tikai kompetenti izpildītas skaistuma injekcijas. Seja izskatīsies dabiski, ja preparātu ievadīs pietiekamā dziļumā. Ja ne, gluži pretēji, fillera zemādas ievadīšana radīs ādas pietūkumu un “gumijotas ādas”efektu. Fillera ilgmūžība ir atkarīga ne tikai no tā sastāva, bet arī no organisma individuālajām īpatnībām uz hialuronskābes šķelšanos.

Dažādām anatomiskajām zonām jāizmanto dažāda blīvuma preparāti. Muskuļu un zoda koriģēšana būtu labāka ar blīviem gēliem, bet grumbu-“marionešu” korekcija un lūpu palielināšana – ar plastiskākiem filleriem.

Procedūras rezultāts ir tieši atkarīgs no ārsta pieredzes un profesionālisma, tāpēc aicinām Jūs uz filleru injekcijām mūsu lāzermedicīnas klīnikā AZARYAN  MEDICAL CLINIC.

Citas ziņas

 • SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM ierīci. HIFU tehnoloģija ļauj iedarboties uz virspusējo aponeirotisko muskuļu slāni, izmantojot ultraskaņu.

 • Kas ir dermatoskopija?

  Kas ir dermatoskopija?

  Dermatoskopija - tā ir ādas diagnostikas metode. Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC piedāvā dermatologa konsultāciju.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu