MEDICĪNA IR MĀKSLA

INOVATĪVAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS PROCEDŪRAS

AZARYAN MEDICAL CLINIC – tā ir inovatīva medicīnas klīnika, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Šajā klīnikā tiek pielietotas mūsdienīgas tehnoloģijas, lai sniegtu drošu un efektīvu ārstēšanu. Mūsu izvirzīto mērķu sasniegšanai liela nozīme ir personalizētai pieejai, pieredzējušiem ārstiem, mūsdienīgām tehnoloģijām un komandas darbam. Mūsu estētiskās kosmetoloģijas klīnika piedāvā inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras.

Inovācijas estētiskajā medicīnā – tā ir joma, kas nepārtraukti attīstās, kā arī ietver jaunākās procedūras un tehnoloģijas, kuru mērķis ir uzlabot ādas izskatu un stāvokli. Dažas no inovatīvajām procedūrām ietver lāzera izmantošanu, lai noņemtu pigmentācijas plankumus vai izlīdzinātu grumbas, Botox injekcijas, lai samazinātu nelielas krunciņas, ķīmiskos pīlingus, lai atjaunotu ādu un daudz ko citu. Pirms jebkuras procedūras veikšanas obligāti jākonsultējas ar kvalificētiem speciālistiem un jāizvērtē iespējamos riskus un blakusparādības.

Sniedzamo pakalpojumu saraksts

Šī procedūra tiek veikta, lai mitrinātu un nostiprinātu sejas ādu, samazinātu krunciņas, kā arī piešķirtu ādai jauneklīgāku un svaigāku izskatu. Vēl hialuronskābe palīdz palielināt lūpu apjomu un koriģēt to formu. Vienmēr atcerieties, ka pirms jebkādu procedūru veikšanas Jums noteikti jākonsultējas ar kvalificētu speciālistu. Hialuronskābes injekcijas paātrina ādas dzīšanas un atjaunošanās procesu, kā arī padara to veselīgāku un jauneklīgāku.

Tā ir procedūra, kuras laikā pacientam tiek ievadīta asins plazma. Plazma ir bagāta ar olbaltumvielām, augšanas faktoriem un citām barojošām vielām, kas var labvēlīgi ietekmēt ādu vai matus. Šo procedūru dažreiz izmanto, lai uzlabotu ādas izskatu, stimulētu matu augšanu vai paātrinātu dzīšanas procesu. Šī procedūra palīdz paaugstināt enerģijas līmeni un uzlabot ādas izskatu. Vēl šī procedūra paātrina audu dzīšanu un pat cīnās ar nevēlamiem matiņiem. Galvenā ideja ir tāda, ka plazmas injekcijas stimulē šūnu atjaunošanos, kā arī uzlabo audu un orgānu stāvokli.

Mūsu klīnikā tiek veikta sejas ovāla korekcija, pielietojot inovatīvas tehnoloģijas. Pie mums strādā kvalificēti ārsti, kuriem ir liela praktiskā darba pieredze. Tas ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

Citas ziņas

  • Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

    Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

    Ādas kvalitātes uzlabošana – Diagnostika un medicīnas pakalpojumi (dermatoskopija). Pieredzējušo dermatologu Rīgā palīdzība.

  • Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

    Kurš dakteris palīdz Matu izkrišanas gadījumā?

    Matu izkrišana. Dermatologa konsultācija: ar kādu patoloģiju ārstēšanu nodarbojas speciālisti? Diagnostikas pasākumi, kuru veikšana ir obligāta spēcīgas Matu izkrišanas gadījumā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu