MEDICĪNA IR MĀKSLA

DZIMUMZĪMJU PĀRBAUDE – DERMATOLOGS RĪGĀ

Dzimumzīmju pārbaude Azaryan Medical Clinic klinikā.


Dzimumzīmju pārbaude ir populārs pakalpojums daudzās dermatoloģijas klīnikās. Mūsu klīnikā speciālisti pirmā kārtā veic diagnostiku, nosaka ādas stāvokli un pēc pārbaudes rezultātiem piemeklē efektīvu ārstēšanas veidu. Tomēr maksimāli precīzai diagnostikai pat pieredzējušā speciālista «neapbruņots skatiens» mēdz būt nepietiekams.

Dermatoskopija ir neinvazīva audu pārbaudes metodika, veicot apskati ar vairākkārtējas palielināšanas starpniecību. Tādā veidā ir iespējams vizuāli identificēt jaunveidojuma pazīmes bez tā traumēšanas, kas ir ārkārtīgi svarīgi no drošības viedokļa. Šī procedūra obligāti tiek veikta pirms jebkura veida dzimumzīmju likvidēšanas.

Izplatītākie diagnostikas veidi

 • Dermatoskopija;
 • Morfoloģiskā pārbaude – efektīva onkoloģisko saslimšanu diagnostikas metode;
 • Skrāpējums uz patogēnajām sēnītēm. Tādā veidā diagnosticē mikozi;
 • Biopsija – audu paņemšana histoloģiskās pārbaudes īstenošanai;
 • Vispārēja bioķīmiskā asins analīze.

Ko piedāvā dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC

Ja jūs interesē dermatologa konsultācija, vērsieties mūsu klīnikā. Pie mums katram klientam tiek garantēta kompleksa pieeja, profesionāla apkalpošana. Mūsu klīnika ir aprīkota ar mūsdienīgām diagnostikas iekārtām, kuras ļauj gūt augstas kvalitātes attēlus ar iespēju tos palielināt daudzas reizes. Ar šādas pārbaudes palīdzību pastāv iespēja diagnosticēt dzimumzīmes dabu – labdabīga tā ir vai ļaundabīga. Ja veidojums ir labdabīgs — mēs piedāvājam to likvidēt. Ja pastāv aizdomas, ka veidojums ir ļaundabīgs, mēs izsniegsim jums nosūtījumu pie dermatoonkologa.

Mēs esam apguvuši inovatīvas tehnoloģijas, kuras nodrošina maksimālo efektivitāti un drošību. Visiem mūsu ārstiem ir augsta kvalifikācija, kura pastāvīgi tiek paaugstināta, apmeklējot seminārus kā savā valstī, tā arī ārzemēs. Mūsu klīnika ir sertificēta atbilstoši Latvijas likumu prasībām. Mēs piedāvājam saviem klientiem pieejamas cenas, diferencētās pakalpojumu veidos un darba apjomam. Ar cenām jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā. Mūsu konsultanti vienmēr ir sazvanāmi, tādēļ nepieciešamības gadījumā nokonsultēs jūs interesējošajos jautājumos.

Ja jums ir nepieciešams labākais dermatologs Rīgā, aizejiet pēc atsauces ŠEIT.

Citas ziņas

 • Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Droša lāzerpeilācija vīriešiem

  Lāzerepilācija vīriešiem – tā ir lāzera procedūra, kas ļauj vīriešiem atbrīvoties no nevēlamā ķermeņa apmatojuma. Vīriešiem paredzētās lāzerepilācijas cenas var apskatīt Azaryan Medical Clinic mājas lapā.

 • Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija – kas tā ir par procedūru? Iedarbība uz matu folikuliem procedūras laikā. Lāzerepilācijas priekšrocības.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu