MEDICĪNA IR MĀKSLA

DERMATOLOGA KONSULTĀCIJA RĪGĀ

Uzziniet, kā speciālista konsultācija palīdzēs saglabāt Jūsu ādas veselību un skaistumu.


Dermatologa konsultācija - tas ir svarīgs solis veselīgas ādas uzturēšanā. Dermatologs palīdzēs atrast Jūsu ādas problēmu cēloni, noteiks diagnozi un nozīmēs efektīvu ārstēšanu. Ar dermatologu Rīgā Jūs varat apspriest jebkuru ādas problēmu, sākot no pinnēm, alerģiskām reakcijām līdz nopietnākām ādas slimībām. Ārsts sniegs padomus saistībā ar ādas kopšanu un ieteiks profilaktiskus pasākumus, kas palīdzēs saglabāt ādas veselību arī turpmāk. Svarīgi neatlikt vizīti pie dermatologa, ja Jums ir kādas ādas problēmas, lai izvairītos no komplikācijām, kā arī saglabātu Jūsu ādas skaistumu un veselību.

Ļoti pieprasīti iedzīvotāju vidū ir dermatoskopijas pakalpojumi. Tā ir ādas izmeklēšanas metode, kuras laikā tiek izmantots dermatoskops - īpašs instruments, kas ļauj ārstam detalizētāk izpētīt uz ādas esošo visdažādāko veidojumu uzbūvi un īpašības, piemēram, dzimumzīmes, papilomas, nēvusus un citas āfas izmaiņas. Šī metode ļauj atklāt ļaundabīgo veidojumu pazīmes agrīnās stadijās, kas ievērojami palielina veiksmīgas ādas vēža ārstēšanas iespējas.

Kad jādodas pie dermatologa

Cilvēki vēršas pie dermatologa visdažādāko iemeslu dēļ, kas saistīti ar ādas stāvokli un veselību:

 • Problēmas ar izsitumiem uz ādas, piemēram, pinnes, ekzēma, psoriāze un citi.
 • Alerģiskas reakcijas, kas izpaužas kā nieze, izsitumi uz ādas, pietūkums vai apsārtums.
 • Ādas infekcijas - sēnīšu infekcijas, vīrusu kārpas vai bakteriālais dermatīts.
 • Pinnes vai akne, jo īpaši tad, ja tās ir apvienotas ar iekaisuma vai rētu veidošanos.
 • Paaugstināts ādas sausums vai taukainība, problēmas ar sejas vai ķermeņa ādu.
 • Jaunu dzimumzīmju parādīšanās vai esošo dzimumzīmju izmaiņas.
 • Ar pigmentācijas plankumiem saistītas izmaiņas uz ādas virsmas, piemēram, plankumi, vasarraibumi, nevienmērīgi pigmentācijas plankumi.
 • Ādas lobīšanās. Atkarībā no ādas lobīšanās cēloņa dermatologs var ieteikt ādu mitrinošus līdzekļus, keratolītiskus līdzekļus vai citus preparātus.
 • Alerģiskas reakcijas uz ādas. Lai mazinātu simptomus, dermatologs var izrakstīt antihistamīna līdzekļus vai steroīdu saturošus krēmus.

Ja Jums ir radušās jebkādas ar ādu saistītas problēmas vai izmaiņas uz ādas virsmas, kas rada bažas, tad ieteicams doties uz dermatoloģijas klīniku, lai saņemtu konsultācijas un ārstēšanu. Ļoti svarīgi neatlikt vizīti pie ārsta, lai problēma nepasliktinātos, kā arī Jūs varētu savlaicīgi saņemt nepieciešamo ārstēšanu.

Citas ziņas

 • Kas ir dermatoskopija?

  Kas ir dermatoskopija?

  Dermatoskopija - tā ir ādas diagnostikas metode. Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC piedāvā dermatologa konsultāciju.

 • AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  AZARYAN MEDICAL CLINIC – efektīva striju likvidēšana

  Kā likvidēt strijas? Estētiskas dermatoloģijas klīnika palīdzēs jums aizmirst par strijām un atgriezt ādu iepriekšējā nevainojamā izskatā. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā noņemt strijas.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu