MEDICĪNA IR MĀKSLA

AZARYAN MEDICAL CLINIC – EFEKTĪVA STRIJU LIKVIDĒŠANA

Striju un ādas defektu likvidēšana – ātri, nesāpīgi, efektīvi.


Mūsu estētiskās klīnikas darbinieki palīdzēs Jums aizmirst par strijām un atgriezt ādai iepriekšējo nevainojamo izskatu. Tiek izmantots lāzers – efektīvs līdzeklis pret visa veida skrambām un rētām. Lāzers ļauj atteikties no skalpeļa un veikt ārstēšanu bez ķirurģiskās iejaukšanās. Mēs cenšamies novērst jebkādus negatīvus iespaidus no ārstēšanas, palīdzēt klientiem pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no strijām.

Kā notiek striju likvidēšana

Viens no galvenajiem procedūras plusiem – tā tiek veikta ambulatori, tas ir, Jums nebūs jādodas uz klīniku, uz ilgu laiku. Taču, bez dažiem sagatavošanās pasākumiem iztikt nevarēs. Pirmām kārtām, speciālists pārbauda klientes ādas stāvokli, noskaidro, vai nav kontrindikāciju ārstēšanai ar lāzeru. Pēc tam, ādas laukumu ar strijām apstrādā ar antiseptisku līdzekli, nepieciešamības gadījumā āda tiek apstrādāta ar īpašu līdzekli, kurš samazina iespējamo diskomfortu no lāzera iedarbības – reizēm jūtama dedzināšana. Taču, nevajadzētu baidīties no šādas iespējamības, jo lielākā daļa ierīču aprīkotas ar dzesēšanas sistēmām.

Procedūras gaitā speciālists virza gaismas kūļus uz nepieciešamajiem ķermeņa punktiem, un tie rada vēlamo efektu. Seansu skaits tiek noteikts individuāli. Ārstēšanas efektivitāte ir atkarīga no zonas, kurā ir strijas, no to “vecuma”. Piemēram, svaigas, sarkanīgas vai purpursarkanas, likvidēt ir vieglāk, nekā vecās, kuras paspējušas kļūt baltas. Bet ar lāzera palīdzību var labi “nomaskēt” tās, lai āda izskatītos pievilcīgi.

Estētiskās dermatoloģijas klīnikas pakalpojumi

Ko mēs piedāvājam bez striju likvidēšanas:

Klīnikas darbinieki cenšas palīdzēt klientēm iegūt skaistumu un veselību, tātad iekšējo harmoniju. Defekti, līdzīgi strijām – nav vienkārši vizuāli trūkumi, bet arī slikta garastāvokļa, nedrošības sajūtas, cēlonis. Mēs palīdzēsim atgūt skaistumu, piešķirt ādai jaunības šarmu.

Līdzīga tipa ārstēšana tiek veikta ātri, un maksā salīdzinoši lēti. Nāciet pie AZARYAN MEDICAL CLINIC kosmetologiem, lai novērstu jebkāda veida strijas!

Citas ziņas

  • Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

    Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

    Sejas ovāla uzlabošana bez operācijas – skaistuma un pievilcības garants. Zoda līnijas korekcija izcels sejas ovālu, atgriežot Jums jaunību.

  • Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

    Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi un kā tos ārstēt

    Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical klinikā. Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi, un kā tos ārstēt, tiks apspriests šajā rakstā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu