MEDICĪNA IR MĀKSLA

SEPTIŅAS LĀZEREPILĀCIJAS PRIEKŠROCĪBAS

Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā daudzus veidus, kas ļauj atbrīvoties no liekā apmatojuma uz ķermeņa, no kuriem visefektīvākā ir lāzerepilācija. Pateicoties šai procedūrai, Jūsu āda kļūs gluda, patīkama un maiga.


Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā daudzus veidus, kas ļauj atbrīvoties no liekā apmatojuma uz ķermeņa, no kuriem visefektīvākā ir lāzerepilācija. Pateicoties šai procedūrai, Jūsu āda kļūs gluda, patīkama un maiga.

Varam nosaukt vismaz septiņas priekšrocības metodei, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem uz kājām, rokām, muguras vai bikini zonā:

 1. Tā ir nesāpīga, ja šo metodi salīdzina ​​ar citiem veidiem. Lielākā daļa mūsu klīnikas klientu uzskata, ka ķermeņa apmatojuma noņemšana ar lāzera palīdzību ir samērā nesāpīga un komfortabla procedūra. Iedarbojoties ar lāzeru, pacients sajūt vieglu, nenozīmīgu durstošu sajūtu, kas ir samērā labi panesama un neizraisa īpašu diskomfortu.
 2. Piemērota lielākajai daļai ķermeņa zonu. Pateicoties lāzera iedarbībai, var noņemt matiņus ne tikai no lielām zonām, piemēram, muguras vai vēdera, bet arī no mazām, intīmām vietām: padusēs, uz krūšu galiņiem vai bikini zonā. Vēl ar lāzera palīdzību var noņemt lieko apmatojumu uz sejas, piemēram,uz augšlūpas vai zoda.
 3. Lāzerepilācija ļauj izvairīties no ieaugušiem matiņiem. Šis defekts ir sastopams gandrīz katrai matiņu noņemšanas metodei. Lāzerepilācijas seansi palīdz novērst šāda veida estētiskos defektus.
 4. Drošība un blakusparādību neesamība – tā ir vēl viena šīs depilācijas metodes priekšrocība. Lāzera tehnoloģija ir absolūti droša, tā netraumē ādu un neizraisa iekaisumu.
 5. Ilgnoturīgs estētiskais efekts. Vairāki lāzerepilācijas kursi var palīdzēt uz visiem laikiem atbrīvoties no nevēlamā ķermeņa apmatojuma. Turpmāk, lai saglabātu gludu ādu, laiku pa laikam vajadzēs tikai noņemt atsevišķus matiņus, kas drīz pārstās augt pavisam.
 6. Pieņemama lāzerepilācijas cena – tā ir ievērojama šāda veida skaistumkopšanas procedūras priekšrocība. Salīdzinot lāzerepilācijas procedūru izmaksas ar citām ķermeņa liekā apmatojuma noņemšanas metodēm, piemēram, ar vaksāciju vai šugaringu, tad lāzerepilācijai ir nepārprotama priekšrocība.
 7. Ieguvumi ādai. Noņemot nevajadzīgos matiņus, lāzera aparāts vienlaikus labvēlīgi ietekmē epidermu. Āda kļūst gluda, svaiga, tiek noņemti pigmentācijas plankumi, izlīdzinās smalkās krunciņas.

Mūsu Azaryan Medical Clinic klīnikas speciālisti palīdzēs noņemt nevajadzīgos matiņus uz ķermeņa jebkurā vietā, padarot ādu gludu, maigu un skaistu.

Citas ziņas

 • Papilomu noņemšana

  Papilomu noņemšana

  Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC - nesāpīga papilomu noņemšana un citu ādas veidojumu noņemšana. Dermatologa konsultācija pirms papilomu noņemšanas procedūras.

 • Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ

  Hialuronskābes injekcijas – veids, kā pagriezt pulksteni atpakaļ, tā ir absolūti droša, mazinvazīva ārējā izskata estētisko trūkumu korekcijas metode. Ātri un lēti mūsu lāzermedicīnas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC var veikt hialuronskābes injekcijas. Šajā rakstā varat lasīt vairāk par hialurīnskābes injekcijām.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu