MEDICĪNA IR MĀKSLA

SEJAS ASINSVADU ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU: ĪPATNĪBAS UN PRIEKŠROCĪBAS

Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru paredz ilgstoša rehabilitācijas perioda neesamību, kā arī ilgtermiņa efektu. Lazermedicīnas klīnikā tiek nodrošināta individuālā pieeja konkrētās problēmas risināšanai.


Ārstēšana ar lāzeru ir indicēta gadījumos, ja ir rosacea, hemangiomas, teleangiektāzijas. Veicot minēto procedūru, notiek asinsvada “salipšana” un turpmāka izzušana (2-4 nedēļu laikā). Nepieciešamības gadījumā terapijas seanss tiek atkārtots pēc 3-4 nedēļām. Tomēr tai pašā laikā asinsvadu ārstēšana ar lāzeru paredz noteikto kontrindikāciju esamību.

Teleangiektāzijas ārstēšana ar lāzera pielietošanas starpniecību

Asinsvadu tīkls uz sejas var būt iedzimtas sliecības vai hormonālās aizstājterapijas sekas. To faktoru vidū, kuri provocē līdzīgu estētisko nepilnību parādīšanos, izceļ:

 • grūtniecību un dzemdības;
 • pretapaugļošanās medikamentu lietošanu.

Teleangiektāzijas ārstēšana ar lāzeru neiedarbojas negatīvi uz apkārt esošajiem audiem. Procedūra sekmē ādas toņa izlīdzināšanu.

Ierobežojumi pēc sejas asinsvadu ārstēšanas ar lāzeru

14 dienas pirms asinsvadu ārstēšanas ar lāzeru nedrīkstētu lietot aspirīnu un dažus citus farmaceitiskos līdzekļus. Dažās pēdējās diennaktīs pirms procedūras būtu jāatsakās no alkoholisko dzērienu lietošanas.

3-5 dienu laikā pēc asinsvadu ārstēšanas ar lāzeru aizliegts apmeklēt saunu un iet karstā vannā. Terapijas veikšanas laikā nav ieteicama sauļošanās. Asinsvadu ārstēšanu ar lāzeru nebūtu vēlams veikt no maija līdz septembrim.

Vai procedūra ir sāpīga?

Lāzerprocedūras sejai izpildes laikā var rasties dedzināšanas sajūta. Tādēļ uzreiz pēc seansa beigām ieteicams uzlikt aukstu kompresi. Tas veicina pietūkuma un diskomforta mazināšanu.

Reģenerācijas perioda laikā ieteicams gulēt, noliekot galvu uz paaugstinājuma. Tas ļauj izvairīties no audu pietūkšanas pēc asinsvadu ārstēšanas ar lāzeru.

Procedūras veikšanas kontrindikācijas

No procedūras veikšanas vajadzētu atturēties grūtniecības un krūts barošanas periodā. Tāpat tā ir kontrindicēta gadījumos, jā novēro:

 • aktīvo herpesa formu;
 • infekcijas saslimšanas akūtajā formā.

No lāzermedicīnas klīnikas apmeklējuma būtu jāatsakās, ja ir ādas bojājumi paredzamas iedarbības zonā. Izņemot minēto, procedūra ir kontrindicēta arī gadījumos, ja novērotas hroniskās iekšējo orgānu patoloģijas saasinājuma stadijā.

Droši izārstēt asinsvadus uz sejas ar lāzera palīdzību jūs varat AZARYAN MEDICAL CLINIC. Pirms procedūras jums tiks sniegta konsultācija, kuras laikā speciālists atbildēs uz jebkuriem interesējošiem jautājumiem.

Citas ziņas

 • Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu

  Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu

  Mezoterapija palīdzēs aizmirst par vecumu. Mūsu estētikas klīnika nodarbina speciālistus ar lielu pieredzi.

 • Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Filleru injekcijas – efektīvs veids, kā risināt daudzas problēmas estētiskajā kosmetoloģijā. Lūpu palielināšana, dziļo grumbu izlīdzināšana, sejas ovāla uzlabošana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu