MEDICĪNA IR MĀKSLA

ROZĀCIJAS ĀRSTĒŠANA: PAPLAŠINĀTU ASINSVADU ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU

Uz lāzermedicīnas klīniku nāk cilvēki, kuri kaunējas no pūslīšiem uz vaigiem vai deguna. Rozācijas ārstēšana tiek ieteikta ar aparātu izmantošanas metodiku.


Hroniska patoloģija, kad kapilāri paplašinās, āda kļūst pietūkusi un apsārtusi, var skart seju, plakstiņus, kaklu, kā arī izplatīties uz muguru un krūtīm. Lai nepieļautu rozācijas komplikācijas, eritēmas pāreju uz acīm un plakstiņiem, ieteicams pierakstīties uz konsultāciju lāzermedicīnas klīnikā. Izcilnīši un pūtītes, kuras veidojas rozācijas gadījumā, rada psiholoģisko diskomfortu un ir bīstami:

 • Veidojot ādas sabiezējumus.
 • Izraisot infekciju.
 • Formējot abscesu.

Noteikt slimības attīstības mehānismu palīdz laboratoriskā un instrumentālā pārbaude.

Rozācijas ārstēšanas metodes

Lai palēninātu patoloģijas progresēšanu un atvieglotu simptomātiku, mezgliņus, zvaigznītes, papulas, apstrādā ar antibakteriālām ziedēm. Lai sašaurinātu asinsvadus, kuri paplašinās rozācijas gadījumā, izmanto gēlus, kas mazina iekaisumus, bet kapilāru tīklu ar ārējiem līdzekļiem likvidēt neizdosies.

Parādoties sabiezējumiem uz ādas, operācijas vietā, pēc kuras ilgstoši tiek pielietoti angioprotektori, atjaunojoši mikrocirkulāciju rozācijas skartajās vietās, sedatīvie preparāti, retinoīdi, estētiskā dermatoloģija piedāvā asinsvadu ārstēšanu ar lāzeru. Izmantojot saudzējošu un precīzu iedarbību uz dermu, tiek noņemti paplašinājumi uz ādas, likvidētas papulas un pūslīši.

Rozācijas ārstēšanas īpatnības lāzermedicīnas klīnikā Azaryan

Ārsts nosaka ādas problemātiskās vietas, rozācijas ietekmes pakāpi, uzliek brilles, kuras aizsargā no starojuma un aktivizē lāzeru, kurā aktīvo vidi veido itrija-alumīnija granāts, bet viļņa garums pārsniedz 1000 nanometru. Jaudīgs lāzera impulss, iekļūstot dziļi epidermā:

 • Dezinficē pustulas.
 • Noslēdz kapilārus.
 • Novērš apsārtumu.

Paplašināto asinsvadu likvidēšanas manipulācijas ilgst no 15 līdz 30 minūtēm. Veicot lāzerprocedūras sejai, pacienti jūt nelielas ādas dedzināšanas sajūtas, kuras ātri pāriet.

Rozācijas ārstēšanai pietiek ar dažiem seansiem, kuri tiek nozīmēti ar 3-4 nedēļu intervālu.

Efekta ilgumu, kurš rodas pēc lāzera iedarbības uz rozācijas skartajām vietām, ietekmē tas, vai klīnikas pacients ievēro diētu, pareizi izmanto kosmētiku un ādas kopšanas līdzekļus.

Citas ziņas

 • Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana – Diagnostika un medicīnas pakalpojumi (dermatoskopija). Pieredzējušo dermatologu Rīgā palīdzība.

 • Lāzerepilācija: kas jāzina, pirms pierakstīties klīnikā

  Lāzerepilācija: kas jāzina, pirms pierakstīties klīnikā

  Lāzerepilācija – tā ir mūsdienīga un droša nevēlamu matiņu iznīcināšanas metode. Lāzermedicīnas centrs garantē procedūras drošību. Lāzerepilācija apraksts.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu