MEDICĪNA IR MĀKSLA

POSTAKNE RĒTU SLĪPĒŠANA AR LĀZERU

Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC – postakne rētu slīpēšana ar lāzeru. Dermatologa konsultācija Rīgā par rētu likvidāciju un citu ādas defektu novēršanu.


Postakne rētu slīpēšana ar lāzeru

Vairāk kā 80% cilvēku dzimumbrieduma periodā cieš no ādas iekaisumiem – aknes. Pūtītes lielā daudzumā parādās uz tām ādas daļām, kur ir visvairāk tauku dziedzeru – sejas, muguras, pleciem. Agrāk akne bija pusaudžu vecuma problēma, taču šobrīd pieaugušo daudzums, kuri cieš no ādas iekaisumiem, palielinājies par ceturto daļu. Un, ja akne netiek ārstēta, un vēl vairāk, centieni to novērst patstāvīgi, var atstāt pamanāmas rētas. Pēc aknes palikušo rētu likvidācijas profesionālos pakalpojumus piedāvā dermatoloģijas klīnika AZARYAN  MEDICAL CLINIC.

Kāpēc parādās akne un kā no tās atbrīvoties?

Individuāla ādas uzņēmība pret iekaisuma procesiem – galvenais pūtīšu  rašanās cēlonis. Viena vecuma, dažādiem cilvēkiem, kuriem ir viens un tas pats dzīvesveids, vienāds ēdiens, pūtīšu viedošanās tieksme var būt dažāda. Ja Jūs pamanījāt, ka uz ādas parādījās izsitumi, pievērsiet savu uzmanību, vai tie pastiprināsies, ja:

 • Jūs izmantojat pārtiku ar augstu glikēmisko indeksu, it īpaši rafinēto cukuru, kā arī piena produktus, asus, skābus, sāļus, ceptus, treknus ēdienus.
 • Pastāv stress un izmantojat diētas.
 • Valkājat sintētiskas un cieši apspīlētas drēbes.

Nav radikālu un ātru veidu, kā atbrīvoties no pūtītēm – viss ir jādara kompleksi. Pirmkārt, nepieciešama dermatologa konsultācija. Pēc tam jānodod analīzes, lai pārbaudītu hormonālo fonu un to slimību esamību, kuras var ietekmēt iekaisuma rašanos. Pēc izmeklējumu kompleksa veikšanas, dermatologs nozīmēs ārstnieciskos preparātus un ieteiks, kā koriģēt uzturu.

Atcerieties – pašārstēšanās var negatīvi ietekmēt ādas stāvokli, pēc kā paliks postakne rētas un citi defekti.

Kā ārstēt pūtīšu rētas

Dermatoloģijas un lāzermedicīnas klīnikās sekmīgi ārstē akne izpausmes ar lāzerterapijas palīdzību. Lāzera stars normalizē vielmaiņas procesus ādā, novērš iekaisumu, dezinficē un attīra to no pūtītēm. Lāzera procedūras jāveic kursu veidā. Kursa ilgums ir atkarīgs no problēmas lieluma. Lāzera terapija ļauj veiksmīgi atbrīvoties no aknes bez šuvēm un rētām. Ja Jūs jau esat nonākuši klīnikā, ar rētām uz ādas, tad ar lāzera pīlinga palīdzību epitēlija virsma tiks izlīdzināta un kļūs gluda.

Lāzera iedarbība ir bezkontakta, tāpēc rētas likvidēšana notiks ātri. Lāzera stara garuma kontrole ļauj koriģēt tā iekļūšanas dziļumu audos. Pēc lāzera terapijas procedūras tiek stimulēta kolagēna izstrāde ādā, uzlabojas tās krāsa un izlīdzinās virsma. Postakne rētas likvidēšanas procedūru veiks kvalificēti lāzermedicīnas klīnikas AZARYAN  MEDICAL CLINIC dermatologi. Jūsu āda būs tīra, gluda un veselīga!

Citas ziņas

 • Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas veidojumu diagnostika. Pārbaudi savas dzimumzīmes!

  Ādas slimību diagnostika – tas ir medicīniskās palīdzības sniegšanas sākotnējais un galvenais posms. Dermatoskopija un cita veida izmeklējumi ļauj atklāt slimību un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.

 • Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana – Diagnostika un medicīnas pakalpojumi (dermatoskopija). Pieredzējušo dermatologu Rīgā palīdzība.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu