MEDICĪNA IR MĀKSLA

PADOMI UN IETEIKUMI SAISTĪBĀ AR BĒRNU ĀDAS KOPŠANU

Bērnu dermatologa padomi maigās mazuļa ādas kopšanai.


Regulāra mitrināšana

Bērnu āda jo īpaši tiek pakļauta sausumam. Izmantojiet bērniem paredzētos mitrinošos līdzekļus, kuru sastāvā ir iekļautas dabīgās vielas. Uzklājiet krēmu pēc mazuļa vannošanas un nepieciešamības gadījumā dienas laikā. Mitrināta āda aizsargā no kairinājumiem.

Saudzīga vannošana

Bieža vannošana laupa ādai dabīgās eļļas, kas var izraisīt sausumu. Vannojiet mazuli ne biežāk kā 2-3 reizes nedēļā siltā ūdenī. Izmantojiet hipoalerģiskās ziepes un šampūnu.

Aizsardzība no saules

Bērnu āda ir ļoti jutīga pret ultravioletajiem stariem.

Ādas veidojumu diagnostika

Regulāri veiciet dermoskopiju, lai sekotu līdzi tam, vai uz ādas nav parādījušies jaunveidojumi. Tas ļauj atklāt izmaiņas agrīnā stadijā un novērst nopietnāku problēmu attīstību.

Uzturs un higiēna

Jaunus produktus uzturā jāiekļauj ļoti uzmanīgi, lai konstatētu iespējamās alerģijas. Ievērojiet roku un nagu higiēnu, lai novērstu infekcijas.

Konsultējieties ar bērnu dermatologu

Ja Jums rodas jebkādas šaubas vai parādās ādas slimības, noteikti konsultējieties ar bērnu dermatologu. Agrīnai ādas jaunveidojumu diagnostikai un savlaicīgai ārstēšanai ir liela nozīme mazuļa ādas veselības saglabāšanā.

Rūpes par bērna ādu – tas ir ļoti svarīga lieta, pret kuru jāattiecas ar lielu atbildības sajūtu un kurai jāvelta pastiprinātu uzmanību. AZARYAN MEDICAL CLINIC piedāvā profesionālus bērnu dermatologa pakalpojumus un ādas jaunveidojumu diagnostiku. Vērsieties pie mums, lai saņemtu konsultāciju un eksperta padomu. Dermatologs Rīgā palīdzēs Jums!

Citas ziņas

  • Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

    Plazmas injekcijas – postakne rētu korekcija

    Rētu korekcija (postakne rētas) Azaryan Medical Clinic klinikā. Atbrīvojieties no aknes rētām ar plazmas injekcijām. Plazmas injekcijas – ir pacienta plazmas izņemšana, kas pēc tam tiek ievadīta vajadzīgajās vietās.

  • Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

    Dzimumzīmītes biopsija Rīgā

    Ādas biopsija – viens no specializētajiem Azaryan Medical Clinic pakalpojumiem. Pie mums Jūs gaida Rīgas labākais dermatologs, kurš novērtēs dzimumzīmes stāvokli un noteiks dzimumzīme izņemšanas iespējamību.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu