MEDICĪNA IR MĀKSLA

NASOLABIĀLO GRUMBU IZLĪDZINĀŠANAS KOMPLEKSAS METODES

Panākt pamanāmo jaunības efektu var ar sejas grumbu izlīdzināšanas starpniecību. Lāzerdermatoloģijas klīnikā grumbas var izlīdzināt ar drošām un efektīvām metodēm.


Ar vecumu sejas muskuļi kļūst vājāki, kas arī ir viens no grumbiņu rašanās cēloņiem. Ultravioletie stari, smēķēšana un aktīva mīmika provocē agru līniju parādīšanos no deguna līdz lūpām, tādēļ visai svarīga ir savlaicīga sejas grumbu izlīdzināšana.

Vecumā pēc 20 gadiem mūsu āda ražo par 1% mazāk kolagēna katru gadu. Tas ir dabiskais novecošanas process, tomēr, ja jums nepatīk smaida līnijas, pastāv virkne efektīvo procedūru, kuras palīdzēs ievērojami koriģēt to ārējo izskatu.

Rekomendējamās procedūras

Visātrākais veids izlīdzināt nasolabiālās grumbas ir filleri. Dermālais pildītājs koriģē nasolabiālās līnijas un uzlabo ādas kvalitāti. Procedūra ir praktiski nesāpīga, bet pastāv virkne rekomendāciju par darbībām pēc tās veikšanas. Garantētais rezultāts veido līdz 12-18 mēnešiem.

Indikācijas un kontrindikācijas

Filleru injekcijas ir ieteicamas gadījumā, ja ir pazeminājies sejas muskuļu tonuss, vērojama sejas mīksto audu nokare, notikusi strauja novājēšana, izveidojušās dziļas krunkas. Grumbu dziļums ir atkarīgs no artikulācijas pakāpes, vecuma, individuālās sejas uzbūves.

Ar vecumu hialuronskābes daudzums organismā samazinās, savukārt vielmaiņas procesi palēninās, kas ietekmē ādas reģenerācijas ātrumu. Uz 40 gadiem nasolabiālās grumbas kļūst pamanāmas gan vīriešiem, gan sievietēm.

Kontrindikācijas:

 • individuāla preparāta komponentu nepanesība;
 • onkoloģija;
 • hroniskās saslimšanas akūtajā stadijā;
 • grūtniecība un krūts barošanas periods.

Nasolabiālo grumbu korekcija klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC

Noskaidrot ādas īpatnības, diagnosticēt problēmas un atrast to pareizo risinājumu var lāzerdermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC. Speciālisti palīdzēs sasniegt dabīgo ādas skaistumu ar drošo procedūru palīdzību.

Mūsu klīnikā jūs varēsiet saņemt sejas masāžas seansu, kā arī uzklausīt rekomendācijas attiecībā uz pareizo ādas kopšanu, kura iekļauj saules aizsardzības krēmu un produktus, kuri satur C vitamīnu un retinolu, veicinot kolagēna izstrādi.

Pierakstieties uz apskati un saņemiet detalizēto konsultāciju un mūsu kosmētiskajām procedūrām pa tālruņiem: +371 24400333, +371 67244333 vai pieprasiet atzvanu – un mēs atzvanīsim tuvākajā laikā!

Citas ziņas

 • Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana estētiskās medicīnas klīnikā

  Ādas kvalitātes uzlabošana – Diagnostika un medicīnas pakalpojumi (dermatoskopija). Pieredzējušo dermatologu Rīgā palīdzība.

 • Kas ir dermatoskopija?

  Kas ir dermatoskopija?

  Dermatoskopija - tā ir ādas diagnostikas metode. Dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC piedāvā dermatologa konsultāciju.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu