MEDICĪNA IR MĀKSLA

MEZOTERAPIJA PALĪDZĒS AIZMIRST PAR VECUMU

Visas sievietes vēlās pēc iespējas ilgāk palikt jaunas un skaistas. Par to, kādas procedūras palīdz aizmirst par vecumu, kā rūpēties par savu izskatu, pastāstīs estētikas klīnikas AZARYAN MEDICAL CLINIC speciālists.


Vai jaunām meitenēm ir vajadzīgs kosmetologs

Mūsu estētikas klīnika nodarbina speciālistus ar lielu pieredzi. Viņi noteikti zina, ka medicīniskām procedūrām ir nepieciešams pamatojums. Tās ir – grumbiņas, pūtītes, sausa vai taukaina āda. Ja jaunietei ir pilnīgi gluda āda, tad nevajadzētu doties pie speciālista. Un, ja viņas draudzenes pie mums ir veikušas mezoterapijas procedūru, tas vēl nenozīmē, ka arī šai jaunietei tā ir vajadzīga.

Taču šobrīd ir ļoti maz cilvēku ar ideālu ādu, pat starp jaunietēm. Daudzām traucē taukainā āda, pūtītes. Šeit mūsu ārsti var palīdzēt. Bieži jaunietes atnāk ar lūgumu novērst pirmās mīmiskās grumbiņas pieres rajonā un starp uzacīm. Šādas estētiskās problēmas klīnikas speciālisti atrisina ātri. Ādas novecošanas profilakse ļauj izvairīties no problēmām nākotnē.

Cīņa ar pirmajām novecošanas pazīmēm

Daudzus interesē jautājums, kāpēc parādās grumbas. Pastāv divi mehānismi, pirmais – muskuļu komponente. Sakarā ar to, ka noteikti sejas muskuļi pastāvīgi saraujas, formējas muskuļu grumbas. Tās parādās starp uzacīm, uz pieres, apkārt acīm. Otrs mehānisms – ādas elastības zudums. Tas notiek tāpēc, ka šūnas samazina hialuronskābes un kolagēna izstrādi. Cīnīties ar grumbām palīdz injekcijas, tās uzreiz dod izteiktu efektu. Piemēram, mezoterapija piepilda ādu ar aktīviem preparātiem. Ādas šūnas no jauna pieslēdzas darbam un sāk ražot kolagēnu. Bet botulotoksīna injekcijas ļauj samazināt mīmisko grumbu dziļumu un izteiksmi, jo samazina muskuļu saraušanās spēku. Pēc injekcijām mēs iesakām veikt profesionālas skaistumkopšanas procedūras.

Kam nepieciešamas “skaistuma injekcijas”

Tikai speciālists izlemj, kas nepieciešams katram pacientam. Medicīniskajā kosmetoloģijā ir liela procedūru izvēle, dažādu problēmu risināšanai. Kādam nepieciešama masāža un maskas, citiem nepieciešama tik nopietna procedūra, kā lāzerdermatoloģija. Kāds vienkārši baidās no injekcijām, cits dod priekšroku injekcijām (protams, ja tam ir pamatojums) un grib nekavējoties iegūt vēlamo rezultātu.

It visā ir vajadzīgs mērs

Ja Jūs nolēmāt atnākt pie kosmetologa, izvēlieties pārbaudītu klīniku. Procedūras jāveic medicīnas iestādē pie speciālistiem, kuri pārzin dažādas metodikas, strādā ar kvalitatīvu kosmētiku, izmantojot mūsdienīgas iekārtas. Nevajadzētu doties pie nepazīstama kosmetologa “uz mājām” un injicēt nezināmus preparātus.

Latvijā ir daudz labu speciālistu, taču ir arī tādi, kuri nepārzin mūsdienīgās metodikas, piemēram, izmanto filleru injekcijas. Laika gaitā tie neizšķīst, sejas vaibsti mainās. Tāpēc arī var satikt sievietes, par kurām saka: “Viņai ir filleri, viņa izskatās nedabiski”. Jā, šādi ārsti nezina, ka it visā ir vajadzīgs mērs.

Mūsdienu estētiskā medicīna nozīmē akurātu, ar vecumu saistītu izmaiņu korekciju un saprātīgu pieeju kosmētiskām manipulācijām.

Mūsu klīnikā strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem estētiskā medicīna – tas ir profesionālisms un māksla.

Galvenā mūsdienu kosmetoloģijas tendence ir – radīt procedūras, kurām nav rehabilitācijas perioda, taču tās dod ātru, spilgti izteiktu efektu. Mēs uzmanīgi sekojam jaunākajām inovācijām kosmetoloģijas jomā un operatīvi pielietojam tās klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC.

Citas ziņas

  • Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

    Rozācijas ārstēšana: paplašinātu asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

    Uz lāzermedicīnas klīniku nāk cilvēki, kuri kaunējas no pūslīšiem uz vaigiem vai deguna. Rozācijas ārstēšana tiek ieteikta ar aparātu izmantošanas metodiku.

  • Skaistuma injekcijas. Vai drošas?

    Skaistuma injekcijas. Vai drošas?

    Skaistuma injekcijas: botulina toksins, filleri, biorevitalizacija un mezoterapija. Vai drošas? Sarunā piedalās – Jānis Ģīlis, Kristīne Azarjana un Valdis Ģīlis.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu