MEDICĪNA IR MĀKSLA

SMAS LIFTINGS, IZMANTOJOT ULTHERA SYSTEM, HIFU IERĪCES

SMAS liftings tiek veikts, izmantojot ULTHERA ierīci.


Šī ierīce izmanto mikrofokusētu ultraskaņu un reāllaika attēlveidošanas iespējas. Tās mērķis ir piešķirt liftinga efektu, atjaunot sejas, kakla un dekoltē zonas ādu, kā arī cīnīties ar krunciņām. Salīdzinājumā ar tradicionālo ķirurģisko liftingu, šai procedūrai, kas tiek veikta ar ierīces palīdzību, nav nepieciešama ilgstoša sagatavošanās. Pateicoties ultraskaņas viļņu iedarbībai, šī ierīce uzlabo ādas elastību un novērš krunciņas. Apstrāde notiek noteiktās audu vietās, tādējādi nodrošinot efektīvu, punktveida efektu. Pēc seansa nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Jau pēc pirmās iedarbības reizes ir vizuāli pamanāmas izskata izmaiņas. Iegūtais rezultāts saglabājas līdz 6 mēnešiem.

Ar HIFU tehnoloģijas palīdzību fokusētā ultraskaņa iedarbojas uz virspusējo aponeirotisko muskuļu slāni. Dermatologs izlases veidā silda ādu, izmantojot ultraskaņu, sasniedzot temperatūru līdz pat 70 grādiem pēc Celsija. Rezultātā slānis saraujas, kas nekavējoties piešķir sejas ovālam liftinga efektu, līdzīgi kā pēc operācijas.

HIFU tehnoloģijas pamatā ir ultraskaņas izmantošana, kas ir līdzīga tai, kādu izmanto ultraskaņas aparātos, veicot ultraskaņas izmeklējumus. Tomēr šajā gadījumā ultraskaņa tiek fokusēta uz noteikta izmēra punktu noteiktā dziļumā. HIFU tehnoloģija ļauj stimulēt kolagēna un elastīna sintēzi ādā, kā rezultātā notiek tonusa un elastības paaugstināšanās, samazinās krunciņas, kā arī ādai tiek piešķirts liftinga efekts. Šī metode tiek izmantota ķermeņa kontūru modelēšanai un tauku nogulsnējumu sadalīšanai.

Galvenās HIFU lietošanas priekšrocības - nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, rehabilitācijas process ir minimāls vai vispār nav nepieciešams, nav infekcijas vai komplikāciju riska, kā arī tiek nodrošināts ilgstošs efekts.

Lāzera dermatoloģijas klīnika AZARYAN MEDICAL CLINIC

Klīnikā SMAS liftinga procedūru veic, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pie mums strādā pieredzējuši un kvalificēti speciālisti, kas ir ieguvuši pacientu uzticību, pateicoties savām zināšanām, prasmēm un atbildībai. Mums ir mūsdienīgas iekārtas, kas nodrošina efektīvas un drošas procedūras. Pateicoties tam, mūsu medicīniskās un estētiskās procedūras sagādā pacientiem tikai patīkamas sajūtas un nodrošina komfortu.

Citas ziņas

  • Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

    Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

    Kāju asinsvadu ārstēšana ar lāzeru ir viens no populārākajiem mūsu klīnikas pakalpojumiem. Lāzermedicīnas klīnika Azaryan Medical Clinic aicina uz procedūru. Pierakstieties!

  • Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

    Inovatīvas estētiskās medicīnas procedūras

    AZARYAN MEDICAL CLINIC – tā ir inovatīva medicīnas klīnika, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Hialuronskābes injekcijas ir viena no jaunākajām inovācijām.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu