MEDICĪNA IR MĀKSLA

ĀDAS VEIDOJUMU DIAGNOSTIKA RĪGĀ

Uz katra cilvēka ādas ir jaunveidojumi, laika gaitā daži pazūd, bet citi izaug.


Daudziem ir zināms tas, ka daži veidojumi var apdraudēt veselību, jo tiem ir tendence pāraugt ļaundabīgos veidojumos. Melanoma attīstās gan no dzimumzīmes, gan uz “tīras” ādas. Šai slimībai nav nekādu simptomu, tā strauji progresē un, nonākot limfas plūsmā un asinsritē, izplatās pa visu organismu. Slimība praktiski ir neārstējama, tāpēc Jums regulāri jāseko līdzi savas veselības stāvoklim.

Dermatoskopija – tas ir pilnībā drošs veids, kas ļauj izmeklēt dermu, neradot Jums nekādu diskomfortu. Izmeklēšana tiek veikta uzreiz Jūsu vizītes laikā, tāpēc īpaša sagatavošanās šai procedūrai nav nepieciešama.

Izmeklēšanas metodes

Ādas veidojumu diagnostika tiek veikta sekojošos veidos:

 • Manuālā pārbaude. Dermatologs novērtē zonu, izmantojot īpašu aparātu, kas daudzkārt palielina attēlu. Manuāla pārbaude ir piemērota liela diametra veidojuma pārbaudei. Mūsdienīgie dermatoskopi dod iespēju vienlaikus fotografēt izmeklējamo zonu.
 • Digitālā izmeklēšana. Digitālās diagnostikas ierīces attēla izmērs ir daudz lielāks, nekā manuālās ierīces attēla izmērs. Izmantojot datorprogrammu, speciālists apskata attēlu, kā arī veic mērījumus.

Profesionāla dermatologa konsultācija

Optiskā ierīce ļauj izmeklēt dažāda izmēra veidojumus: no maza vasarraibuma līdz lielam pigmentācijas plankumam. Izmeklējumam ir augsta precizitāte. Speciālists nekavējoties saņem pilnu informāciju, bet pacients – padomus, kas saistīti viņa veselību. Uzreiz pēc izmeklējuma veikšanas Jūs varat doties savās ikdienas gaitās.

Pierakstieties uz pārbaudi pie dermatologa Rīgā mūsu klīnikā. Mēs pārbaudām papilomas, dzimumzīmes, pigmentācijas plankumus, kā arī jebkuras citas ādas vainas. Nepieciešamības gadījumā mēs pierakstīsim Jūs uz konsultāciju pie speciālista uzreiz pēc pārbaudes. Centrā ir profesionālas iekārtas, kas ļauj precīzi noteikt jebkādus jaunveidojumus sākuma stadijā.

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Citas ziņas

 • Strijas: vai estētiskā dermatoloģija palīdzēs

  Strijas: vai estētiskā dermatoloģija palīdzēs

  Strijas – biežs iemesls apmeklēt lāzermedicīnas klīniku. Strijas nav bīstamas veselībai, estētiskā dermatoloģija palīdz vismaz daļēji atgūt ādas gludumu.

 • Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Par mezoterapiju – procedūru, kura ar injekcijām uzlabo ādas stāvokli stāsta AZARYAN MEDICAL CLINIC ārste dermatoveneroloģe, medicīnas zinātņu doktore Kristīne Azarjana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu