MEDICĪNA IR MĀKSLA

ĀDAS VEIDOJUMU DIAGNOSTIKA. PĀRBAUDI SAVAS DZIMUMZĪMES!

Ādas veidojumi rodas jebkurā vecumā, tostarp, arī bērniem.


Ādas veidojumi rodas jebkurā vecumā, tostarp, arī bērniem. Visbiežāk tie rodas gados vecākiem cilvēkiem.

Pie dermatologa jādodas, ja veidojumi uz ādas (dzimumzīmes, keratomas, papilomas) strauji aug, maina krāsu un formu, kā arī palielinās to skaits.

Mūsu dermatoloģiskā klīnika AZARYANMEDICALCLINIC Rīgā ir aprīkota ar modernām iekārtām, pieredzējušie ārsti izmanto modernās tehnoloģijas ādas diagnosticēšanai un ārstēšanai.

Dermatologa konsultācija ir nepieciešama, lai uzstādītu precīzu diagnozi. Ja ir vēlme noņem ādas jaunveidojumu, tad ārsts sniegs rekomendācijas – vai to var izdarīt un kāds iejaukšanās veids ir labāks, pielietojot ķirurģiskas metodes vai ar lāzera palīdzību.

Veidojumu diagnostikai ir noteikta secība:

 • vizuālā apskate
 • dermatoskopija nodrošina diagnozes uzstādīšanu, netraumējot jaunveidojumu. Šis instrumentālais izmeklējums tiek veikts, izmantojot īpašu iekārtu, kas ļauj apskatīt ādu ievērojamā palielinājumā
 • morfoloģiskā izmeklēšana ir īpaši svarīga gadījumos, kad ir aizdomas par ļaundabīgu veidojumu. Šī efektīvā metode ļauj savlaicīgi uzstādīt diagnozi un uzsākt ārstēšanu
 • nokasījums, lai izslēgtu patogēnās sēnītes
 • biopsija – audu paraugs tiek ņemts histoloģiskā izmeklējuma veikšanai
 • tiek veikta vispārējās un bioķīmiskās asins analīzes.

Veidojuma lokalizācija var būt daudzveidīga. Atklātās vietās, tostarp, uz sejas, tas rada estētisku diskomfortu, bieži traucē ķermenim, berzējas pret drēbēm. Pēc ādas veidojumu diagnostikas bieži tiek pieņemts lēmums tos noņemt.

Mēs veicam noņemšanu ar lāzeru – šī metode ir droša, kā arī tā neizraisa sāpes. Procedūra tiek veikta vienu reizi, tā ilgst 20 minūtes.

Ādas zonas kopšana pēc noņemšanas ir pavisam vienkārša – to ir jāapstrādā ar īpašu krēmu. 1-2 mēnešus nav ieteicams pakļaut ādas veidojuma noņemšanas vietu ultravioletā starojuma iedarbībai, kā arī jāizslēdz pirts apmeklējumus uz 7-10 dienām.

Noņemtās dzimumzīmes vietā izveidosies krevele, kas dažu dienu laikā nokritīs.

Nevajadzētu atlikt klīnikas apmeklējumu, ja Jums ir bažas par ādas problēmām. кожных проблем. Dermatologa konsultācija noteiks cēloni, kā arī iezīmēs ārstēšanas veidus.

Mūsu lāzera dermatoloģijas klīnikā valda draudzīga un komfortabla atmosfēra. Augsti kvalificētiem ārstiem un personālam ir visi nepieciešamie sertifikāti medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Tiek nodrošināta augsta līmeņa medicīniskā palīdzība un drošība. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Citas ziņas

 • Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai – garantēts rezultāts uz ilgu laiku

  Lāzerepilācija bikini zonai profesionāli un kvalitatīvi tiek veikta specializētajā klīnikā. Lāzerepilācija – tā ir procedūra, kuru iecienījušas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.

 • Ādas veidojumu diagnostika Rīgā

  Ādas veidojumu diagnostika Rīgā

  Ādas veidojumu diagnostika Rīgā, Azaryan Medical Clinic klinikā. Dermatologs Rīgā palīdzēs atbrīvoties no ādas veidojumiem.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu