MEDICĪNA IR MĀKSLA

ROKU UN PADUŠU LĀZEREPILĀCIJA. PROCEDŪRAS PRIEKŠROCĪBAS

Lāzerepilācija – izplatīts kosmetoloģijas pakalpojums, ar kura palīdzību var ātri un ērti atbrīvoties no matiņiem.


Iekārtu modernizācija ar lāzera uzgaļiem palielina iespēju to izmantot dažādās ķermeņa zonās, tostarp, arī delikātās zonās. Padušu lāzerepilācija – tas ir efektīvs un drošs veids, kas ļauj atbrīvoties no jebkuriem matiņiem. Lāzera stara darbības pamatprincips – pārvērst gaismas impulsu siltuma impulsā. Īpaša zibspuldze iedarbojas uz mata melanīnu un iznīcina folikulu. Tādā veidā tiek apturēta matu augšanu.

Priekšrocības

Lāzerepilācija ir plaši izplatīta, jo tai ir sekojošas priekšrocības:

 • Minimāls seansa ilgums. Dažu minūšu laikā var apstrādāt visu ķermeni.
 • Komforts un drošība. Iekārtas iestatīšanu un procedūru veic pieredzējis speciālists. Tiek ņemtas vērā klienta dermas un matiņu īpašības, kā arī veselības stāvoklis.
 • Nav blakusparādību. Tas tiek panākts, pateicoties profesionālu aparātu izmantošanai un ārstu meistarībai.
 • Atbrīvošanās no dažādas krāsas un biezuma matiņiem. Lāzers lieliski cīnās ar apmatojumu neatkarīgi no pigmentācijas rakstura, matiņu biezuma un struktūras.
 • Maksimāla efektivitāte. Pacienti novēro matiņu augšanu un izkrišanu vairākas nedēļas pēc procedūras veikšanas.

Pilnībā izpildot speciālista ieteikumus, cilvēki atbrīvojas gandrīz no visiem nevēlamajiem matiņiem. Tik pamanāmu un ilglaicīgu rezultātu šodien var nodrošināt tikai lāzers. Diennakts laikā nedrīkst saslapināt ādu apstrādātajā zonā ar ūdeni un uzklāt uz tās kosmētiku. Dažas dienas ir jāatsakās no sportošanas, mazgāšanās vannā, kā arī saunas un peldbaseina apmeklēšanas.

Ko piedāvā AZARYAN MEDICAL CLINIC klīnika

Roku un padušu lāzerepilācija – tas ir iecienīts mūsu centra pakalpojums. Pie mums strādā kvalificēti ārsti, kuri ar lielu atbildību attiecas pret izvirzītajiem uzdevumiem. Viens seanss ilgst līdz 15 minūtēm. Atkarībā no ādas veida, lai pilnībā noņemtu matiņus izvēlētajā zonā, var būt nepieciešami līdz 10 seansiem. Pirmos rezultātus Jūs pamanīsiet jau pēc pirmās procedūras.

Ja Jūs interesē, kāda ir lāzerepilācijas cena, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Citas ziņas

 • Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana – mēs zinām, kā pagarināt jaunību

  Sejas ovāla uzlabošana bez operācijas – skaistuma un pievilcības garants. Zoda līnijas korekcija izcels sejas ovālu, atgriežot Jums jaunību.

 • Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Par mezoterapiju – procedūru, kura ar injekcijām uzlabo ādas stāvokli stāsta AZARYAN MEDICAL CLINIC ārste dermatoveneroloģe, medicīnas zinātņu doktore Kristīne Azarjana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu