MEDICĪNA IR MĀKSLA

LĀZEREPILĀCIJA: AKTUĀLIE JAUTĀJUMI

Lāzerepilācija – progresīva metode, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma. Mēs veicam lāzerprocedūras sejai, gādājot par drošību un ilgstošu estētisko efektu.


Starp nevēlamā apmatojuma likvidēšanas metodēm, lāzerepilācija pamatoti tiek uzskatīta par visrezultatīvāko. Tās pamatā – lāzera stars, kura enerģiju absorbē melanīns. Pigments uzkarst līdz augstai temperatūrai, iznīcinot mata sakni – folikulu. Jo vairāk melanīna, jo efektīvāka procedūra. Seansa laikā var būt tirpšanas sajūta, neliels sāpīgums, kas ir atkarīgs no individuālas jūtības.

Epilācijas efekts neparādās uzreiz. Matiņi ar iznīcinātām folikulām turpina izkrist pakāpeniski, no dažām dienām līdz divām nedēļām. Iedarbības ilgums ir jāņem vērā, veicot lāzerprocedūras sejai, tur, kur estētiskais efekts ir visredzamākais.

Daudzus uztrauc drošība, pareiza sagatavošanās, iedarbības sekas. Mūsu ārsts-kosmetologs atbildēs uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, kurus bieži uzdod estētikas klīnikas klienti.

Vai pirms seansa ir jānoskujas?

Procedūras priekšvakarā nedrīkst skūt matiņus. Tas jāizdara vienu-trīs dienas pirms noteiktā laika. Tā kā lāzera staram melanīns ir jāuzsilda līdz augstām temperatūrām, uz garu matiņu būs jāiedarbojas ilgāk. Ja folikula uzsils tikai nedaudz, tā neizkritīs, tāpēc aprīkojumu ieslēdz uz maksimālo jaudu. Tas var novest pie apdegumiem.

Optimāls matiņu garums pareizai iedarbībai – 1 mm. Vislabāk būtu savlaicīgi konsultēties ar meistaru, lai viņš izlemtu, kā Jums sagatavoties. Parasti būtu jānoskuj vai jāataudzē matiņi līdz vajadzīgajam garumam, uz laiku jāatsakās no kosmētikas lietošanas, hormoniem, jāatliek sauļošanās seansi, baseina apmeklēšana. Vēlams samazināt fiziskās slodzes, lai novērstu bagātīgu sviedru izdalīšanos un ādas kairinājumu.

Kādas priekšrocības sniedz lāzerepilācija?

Lāzera bakteriālais efekts iznīcina nevēlamos mikroorganismus. Antiseptiskā iedarbība nodrošina procedūras tīrību. Vienlaicīgi pacients izjūt minimālu diskomfortu. Pareiza apstrāde ļauj saglabāt efektu vairākus gadus. Iedarboties var uz delikātajām zonām: bikini, padusēm, seju.

Pārējie plusi:

 • Nebūs ādas defektu, rētu.
 • Ekonomija (nebūs pastāvīgi jāpērk skuvekļi, depilācijas krēmi, jāizmanto citas procedūras).
 • Droši organismam.
 • Nebūs ieaugušu matiņu.
 • Nebūs alerģijas.

Vai procedūru var izmantot vienmēr?

Tāpat kā jebkurai iedarbībai, lāzerepilācijai ir savas kontrindikācijas: varikoze, iedegums, diabēts, tetovējumi, ādas slimības, onkoloģija, grūtniecība. Blakusparādības var novērst, pareizi izvēloties kopšanas līdzekļus. Efekts nav redzams uzreiz, bet tas saglabājas ilgu laiku.

Mūsu lāzermedicīnas klīnika sniedz iespēju saņemt detalizētu konsultāciju, pareizi sagatavoties apstrādei, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. AZARYAN MEDICAL CLINIC speciālistiem ir liela darba pieredze, visas manipulācijas tiek veiktas izmantojot vismūsdienīgāko, drošāko aprīkojumu. Mums rūp Jūsu skaistums un veselība.

Citas ziņas

 • Ādas atbrīvošana no nevēlamiem trūkumiem ar lāzera palīdzību

  Ādas atbrīvošana no nevēlamiem trūkumiem ar lāzera palīdzību

  Atbrīvošana no ārējā izskata defektiem lāzera medicīnas klīnikā. Vecuma un novecojušu veidojumu uz ādas noņemšana, mūsdienīgā lāzera medicīnas centrā.

 • Bērnu dermatologa konsultācija Rīgā

  Bērnu dermatologa konsultācija Rīgā

  Bērnu dermatologs ir speciālists bērnu ādas saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā. Bērnu dermatologa konsultācijas, ārstēšanas un profilakses līdzekļu piemeklēšana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu