MEDICĪNA IR MĀKSLA

ATLAIDES LĀZEREPILĀCIJAI AZARYAN KLĪNIKĀ

Lāzerepilācija vīriešiem un sievietēm - tā ir efektīva tehnoloģija, kas palīdzēs atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem. Tā balstās uz lāzera starojuma izmantošanu, kas iekļūst matu folikulā un bojā to. Tomēr šīs procedūras efektivitāte ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Šī iemesla dēļ liela nozīme ir ādas krāsai un tipam, matiņu tonim un biezumam, kā arī ķermeņa zonai, kas tiks apstrādāta ar lāzeru. Lai sasniegtu optimālus rezultātus, parasti ir nepieciešami vairāki seansi, jo matiņiem ir dažādas augšanas fāzes. Seansu skaits var atšķirties atkarībā no pacienta individuālajām īpašībām un ārstējamās zonas. Jāatzīmē, ka lāzerepilācija labāk iedarbojas uz tumšiem matiņiem un gaišu dermu, jo lāzera starojumu saņem matu pigments. Pacientiem ar gaišāku matu krāsu vai tumšāku ādu var būt nepieciešams vairāk procedūru vai citi veidi cīņā ar lieko apmatojumu.

Priekšrocības

 • Lāzerepilācija kājām ļauj iegūt ilgtermiņa rezultātus, samazinot matiņu daudzumu un biezumu.
 • Uzņēmumi, kas nodarbojas ar lāzerepilāciju, izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas un iekārtas, kas padara lāzerepilāciju sejas zonā daudz drošāku ādai.
 • Virslūpas lāzerepilācija notiek ātrāk, nekā izmantojot citas matiņu noņemšanas metodes.
 • Mūsdienās lāzeri tiek izstrādāti, rūpējoties par pacientu komfortu, tāpēc tie samazina ar šo procedūru saistīto diskomfortu.
 • Parasti tiek veikta lāzerepilācija rokām, sejai, kājām un padusēm.

Tomēr pirms lēmuma pieņemšanas veikt lāzerepilāciju, ieteicams konsultēties ar kvalificētu ārstu, lai noskaidrotu, vai šī metode Jums ir piemērota, kā arī, lai ņemtu vērā visas individuālās īpašības un kontrindikācijas.

AZARYAN MEDICAL CLINIC – mūsdienīga medicīnas iestāde, kas sniedz visus nepieciešamos medicīniskos pakalpojumus. Šeit tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, kā arī drošas un efektīvas ārstēšanas un terapijas metodes. Pie mums lāzerepilācija mugurai tiek veikta, izmantojot jaunākās un drošākās iekārtas. Lāzerepilācijas cenas ir sākot no 17 eiro. Pašlaik ir pieejamas -30% atlaides, kuras var atrast šeit.

Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam papildus atlaides. Steidzieties pierakstīties uz padušu lāzerepilāciju un citām procedūrām. Šobrīd mums ir lielas atlaides!

Citas ziņas

 • SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM ierīci. HIFU tehnoloģija ļauj iedarboties uz virspusējo aponeirotisko muskuļu slāni, izmantojot ultraskaņu.

 • Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija: kā tiek veikta šī procedūra

  Sejas lāzerepilācija – kas tā ir par procedūru? Iedarbība uz matu folikuliem procedūras laikā. Lāzerepilācijas priekšrocības.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu