MEDICĪNA IR MĀKSLA

KĀDĒĻ RODAS PIGMENTĀCIJAS PLANKUMI UN KĀ TOS ĀRSTĒT

Kādēļ rodas pigmentācijas plankumi, un kā tos ārstēt? Pigmentplankumu ārstēšana Azaryan Medical klinikā.


pigmentācijas ārstēšana

Pigmentācijas plankums – tās ir ādas šūnas, kuras mainīja savu krāsu paaugstinātā melanīna daudzuma dēļ. Tie nenodara cilvēkam nekādu kaitējumu, taču bieži vien tiek uzskatīti par nopietnu kosmētisko defektu. Tādēļ cilvēki vēlas no tiem atbrīvoties. Turklāt dažreiz kā ar pigmentācijas izskatu maskējas ļaundabīgie jaunveidojumi, kas izraisa daudz bīstamākas sekas. Pigmentplankumu ārstēšana ir pieejama procedūra, kura norit ātri un bez sāpēm.

Pigmentācijas rašanās iemesli

Plankumi var parādīties daudzu cēloņu ietekmē, taču galvenie pastiprinātās pigmentācijas iemesli ir:

 • Ģenētiska nosliece uz kolagēna šķiedru nepietiekamību veicina pigmentācijas parādīšanos;
 • Hormonālais disbalanss. Atsevišķie zāļu preparāti ir spējīgi izraisīt hormonālos traucējumus, kuru rezultātā veidojas pigmentācijas plankumi;
 • Saules stari. Liels ultravioletā starojuma apjoms sekmē melanīnu sintezējošo melanocītu aktivizāciju. Tie darbojas DNS šūnu interesēs, aizsargājot tās no tiešas saulesstaru iedarbības, kā rezultātā arī veidojas pigmentācijas plankumi. Laiks, pavadītais saules gaismā, veicina pigmentācijas attīstībai;
 • Vielu deficīts. Ja cilvēka organismā nav pietiekamā daudzumā C, A, D3 un В3 vitamīni vai dzelzs, āda var pārklāties ar plankumiem;
 • Gaisa piesārņojums. Atsevišķas daļiņas piesārņotajā gaisā ir spējīgas iekļūt iekš ādas, veidojot pigmentācijas veidojumus.

Ārstēšana

Pigmentācijas ārstēšana notiek, novēršot cēloni, kura ietekmē tā ir radusies. Tādēļ vispirms ir nepieciešams konsultēties ar speciālistu, lai viņš precīzi noteiktu problēmas izraisītāju. Daudzos gadījumos dermatologs nosūtīs jūs pie saistīto nozaru speciālistiem: endokrinologa, gastroenterologa, ginekologa un citiem.

Mēs veicam pigmentācijas plankumu balināšanu ar mūsdienīgo iekārtu palīdzību. Pieejamas ir šādas procedūru:

 • Ķīmiskais pīlings;
 • Fotoatjaunošana;
 • Mezoterapija;
 • Radiofrekvenču liftings;
 • Ādas frakciju slīpēšana ar lāzeri.

Visas procedūras ir absolūti drošas un nesāpīgas. Klīnikas «Azaryan» speciālisti noteiks slimību izraisījušo iemeslu un uz diagnozes pamata nozīmēs ārstēšanu.

Zvaniet pa tālruni +371 24400333 bezmaksas konsultācijas saņemšanai.

Citas ziņas

 • Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

  Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

  Vai Jūs ciešat no matu izkrišanas? Pasūtiet mezoterapiju & PRP lāzera dermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC. PRP injekcijas ir efektīvas un absolūti drošas cilvēkam.

 • Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Dzimumzīmju pārbaude ar dermatoskopijas metodi Azaryan Medical Clinic klinikā. Kā dzimumzīme var pārvērsties ļaundabīgā audzējā pastāstīsim šajā rakstā.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu