MEDICĪNA IR MĀKSLA

ĀDAS ATBRĪVOŠANA NO NEVĒLAMIEM TRŪKUMIEM AR LĀZERA PALĪDZĪBU

Atbrīvošana no ārējā izskata defektiem lāzera medicīnas klīnikā. Vecuma un novecojušu veidojumu uz ādas noņemšana, mūsdienīgā lāzera medicīnas centrā.


Ādas atbrīvošana no nevēlamiem trūkumiem ar lāzera palīdzību – ceļš uz veselīgu skaistumu

Ādas atbrīvošana no nevēlamiem trūkumiem ar lāzera palīdzību – ceļš uz veselīgu skaistumu

Mūsdienīgā lāzera medicīna – tā ir māksla. Rīgas klīnikas Azaryan Medical Clinic ārstu rīcībā ir visjaunākais aprīkojums, kas ļauj ātri, bez sāpēm atbrīvoties no ārējā izskata trūkumiem, kuri sagādāja sarūgtinājumu dažiem mūsu klientiem daudzu gadu garumā.

Papilomas un neglītas dzimumzīmes uz sejas un ķermeņa atvērtajām daļām lāzera medicīnas klīnika šobrīd piedāvā noņemt vairāku seansu laikā.

Pirmreizējā konsultācijā pieredzējis ārsts diagnosticēs jaunveidojuma iemeslus, nosūtot Jūs, uz mazāko aizdomu pamata par neveselīgu veidojumu augšanas dinamiku, pie profila speciālistiem. Ja papiloma vai dzimumzīme nav veselības apdraudējuma avots – mēs atbrīvosim Jūs no tā dažu seansu laikā: no 2 līdz 4 – ja dzimumzīme aizņem ievērojamu laukumu, vai pat viena seansa laikā – ja jaunveidojuma apjoms nepārsniedz milimetru.

Bieži vien lāzera medicīnas centrs tiek apmeklēts  no to cilvēku puses, kuri jau iepriekš ir noņēmuši nevēlamus jaunveidojumus ar morāli novecojušām tehnoloģijām – krioterapiju un pat ķirurģisko iejaukšanos. Rezultātā – rētas, kuras palikušas pēc dzimumzīmju noņemšanas, rētojumi, kādrreiz uzlikto šuvju pēdas.

Gadu gaitā līdzīgi defekti nepazūd – nepieciešama lāzera terapija. Izmantojot mūsdienīgus anestētiķus – gēlus un injekcijas, kā arī precīzi virzīta lāzera stara iespējas, mēs atgriezīsim vienmērīgu, gaišu ādas krāsu, iedarbojoties punktveidīgi tikai uz bojātajiem audiem.

Estētiskās kosmetoloģijas klīnikas pakalpojumu spektrs

Pusaudžu pūtītes, vecuma jaunveidojumi, izsitumi grūtniecības periodā, neizskaidrojami ādas apsārtumi – arī šīs problēmas var atrisināt mūsu dermatoloģiskā klīnika.

Jūsu rīcībā ir dermatologa un alergologa konsultācijas, ar turpmāko ādas veidojumu noņemšanu un vecu rētaudu korekciju, atbilstoši nozīmētajam ārstēšanas plānam.

Mēs nodarbojamies ar vecuma izpausmju kupēšanu. Starp estētiskās medicīnas klīnikas pakalpojumiem ir – paplašinātu un plīsušu asinsvadu noņemšana ar lāzera palīdzību, kuri izskatās kā sārtas un sarkanas zvaigznītes, anhiomas, rozes, ārstēšana, hemangiomas noņemšana.

Estētiskās medicīnas centrs piedāvā pretnovecošanas programmas, kuras iekļauj sevī lāzera sejas slīpēšanu, lai novērstu grumbas, koriģētu ovālu un sejas kontūras, izmantojot radioliftinga metodikas (RF liftings).

Pieredzējuši mediki-kosmetologi veic injekcijas ārējā izskata atbalstam, izmantojot filerus, botulīnu, botoksu, hialuronskābi.

Pats svarīgākais mūsu darbā – īpaša individuāla pieeja ārējā izskata problēmām. Katra pacienta seja, tāpat kā estētiskā medicīna – ir māksla. Pirms rekomendēt Jums biorevitalizācijas procedūru kompleksu vai citas ādas atjaunošanas metodes, pieredzējis ārsts izanalizēs visus Jūsu uztura aspektus, dzīves veidu, ādas īpatnības.

Veselīgs skaistums ir iespējams. Saudzīga pieeja, nesāpīgas metodikas, komfortabla apkārtējā vide procedūru laikā – ir tas, ko mēs cenšamies sniegt pacientam.

Citas ziņas

  • Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

    Matu izkrišanas ārstēšanas metodes: Mezoterapija & PRP

    Vai Jūs ciešat no matu izkrišanas? Pasūtiet mezoterapiju & PRP lāzera dermatoloģijas klīnikā AZARYAN MEDICAL CLINIC. PRP injekcijas ir efektīvas un absolūti drošas cilvēkam.

  • Kad ar mazuli ir jāiet pie dermatologa?

    Kad ar mazuli ir jāiet pie dermatologa?

    Bērnu dermatologs Rīgā: Kādi simptomi liek vecākiem vest mazuli pie dermatologa. Dermatologa operatīvā konsultācija klīnikā Rīgā. Dermatoloģijas klīnika.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu