MEDICĪNA IR MĀKSLA

Publikācijas

 • Dr. Lana Mieze: lāzerepilācija

  Dr. Lana Mieze: lāzerepilācija

  Sabiedrībā aizvien vairāk pieaug vēlme atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem gan estētikas nolūkos, gan medicīnisku vajadzību dēļ. Lai to izdarītu, tiek pielietotas dažādas metodes, piemēram, epilācija, depilācija un skūšana, tomēr labākie rezultāti tiek sasniegti, izmantojot aparātmetodes...

 • Ādas izmaiņas (estētiskās problēmas) grūtniecības laikā

  Ādas izmaiņas (estētiskās problēmas) grūtniecības laikā

  Grūtniecības laikā novēro izmaiņas dzimumhormonos, imūnsistēmā un sirds un asinsvadu sistēmā, kas attiecīgi var izpausties ar redzamām izmaiņām ādā, matos un nagos. Vairumā gadījumu šīs izmaiņas ir normālas, galvenokārt kosmētiska rakstura, kas neprasa aktīvu medicīnisku iejaukšanos.

 • Vasara: kādas procedūras ir iespējams veikt

  Vasara: kādas procedūras ir iespējams veikt

  Par laimi Latvija atrodas klimatiskajā joslā, kur iespējams piedzīvot četrus gadalaikus, kas attiecīgi sniedz iespēju atsevišķām procedūrām piešķirt sezonālu raksturu. Bet vai tas vienmēr nepieciešams, zinot, ka citviet vasaras saule priecē visu cauru gadu un šādas sezonālas iespējas nav realizējamas? Gan jā, gan nē.

 • Kā sagatavoties dermatologa konsultācijai?

  Kā sagatavoties dermatologa konsultācijai?

  Droši vien pirms vizītes pie dermatologa, būtu jāsaprot, kas tad ir dermatologs un ar kādām sūdzībām pie tā var vērsties? Dermatologs ir ārsts, kas nosaka ādas, matu, nagu un gļotādas izmaiņas. Nepieciešamības gadījumā veic papildus analīzes, instrumentālu izmeklēšanu un nozīmē atbilstošu ārstēšanu.

 • Ar nevēlamiem ādas veidojumiem nav jāsadzīvo!

  Ar nevēlamiem ādas veidojumiem nav jāsadzīvo!

  Tuvojoties vasarai, daudz lielāku uzmanību pievēršam savam ķermenim. Siltajā laikā apkārtējiem būs pamanāms tas, kas ziemā rūpīgi slēpts aiz apģērba. Ar traucējošiem ādas veidojumiem mūsdienās nav jāsadzīvo, no tiem ir iespēja ātri atbrīvoties, lai brīvi izbaudītu viegla vasaras vēja vēsmas uz kailas ādas.

 • Kā droši veikt skaistuma injekcijas?

  Kā droši veikt skaistuma injekcijas?

  Mūsdienās skaistuma injekcijas gan sievietēm, gan vīriešiem kļuvušas teju par regulāru skaistumkopšanas rituālu, bet tikai retais aizdomājas par drošību – kas un kur drīkst veikt šīs manipulācijas un kādi jautājumi pacientam jānoskaidro, rūpējoties par savu veselību?

 • Kosmētisko procedūru blakusparādības

  Kosmētisko procedūru blakusparādības

  Šajā rakstā dermatologs, Azaryan Medical Clinic īpašnieks un galvenais ārsts un Dr. med. Ph.D. Kristīna Azarjana atbildēs uz jautājumiem par botoksa injekcijām Covid-19 vīrusa laikā, lāzera apdegumiem un kosmētisko procedūru blakusparādībām.

 • Šķidrā rinoplastika

  Šķidrā rinoplastika

  Šajā rakstā dermatologs, Azaryan Medical Clinic īpašnieks un galvenais ārsts un Dr. med. Kristina Azaryan, PhD, atbildēs uz jautājumiem par šķidro rinoplastiku.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu