MEDICĪNA IR MĀKSLA

IETEIKUMI SAISTĪBĀ AR PAREIZU UZTURU

Pareizs, veselīgs uzturs – tā nav garlaicīga un vienveidīga ēdienkarte, kā daudzi maldīgi uzskata. Viss ir tieši otrādi!


Tas nozīmē līdzsvaru, kas tiek nodrošināts, pateicoties dažādu produktu izmantošanai tādā daudzumā, kāds nepieciešams organismam. Tātad organisms saņem cilvēka veselībai nepieciešamās uzturvielas. Tāpēc neviens ēdiens pats par sevi nav noderīgs vai bīstams. Viss atkarīgs no porciju lieluma un ēšanas regularitātes. Var ēst visu, tikai optimālā daudzumā! Ja Jūs nolēmāt pievērsties pareizam uzturam, tad Jums būs nepieciešama gastroenterologa konsultācija. Viņš veiks nepieciešamos pētījumus, nozīmēs pareizu uzturu, kas palīdzēs uzlabot pašsajūtu.

Aptaukošanās problēma

Apmēram 70% pasaules iedzīvotāju katru gadu mirst no hroniskām slimībām. Nepareizs uzturs un mazkustīgs dzīvesveids veicina hronisku slimību izplatību, kā arī izraisa aptaukošanos. Aptaukošanās palielina audzēju attīstības iespējamību. Pēdējais punkts ir diezgan satraucošs, jo mēs saprotam, ka vairumā gadījumu mūsu veselība ir atkarīga no mūsu dzīvesveida.

Mēs konsultējāmies ar diviem speciālistiem, kas nav AZARIJAS MEDICĪNAS KLĪNIKAS profila speciālisti:

 • dietologu;
 • gastroenterologu Rīgā.

Lai tiktu skaidrībā ar to, kas ir pareizs uzturs un kā tas ietekmē cilvēka veselību, iepazīstieties ar dažiem ieteikumiem.

Ēdiet sabalansēti

Uzturā liela nozīme ir ne tikai ienākošajai enerģijai, bet arī tam, lai tā tiktu uzņemta ar dažādām uzturvielām un šo vielu saturs būtu sabalansēts. Katra uzturviela ir svarīga organismam, jo dažādi produktu veidi satur dažādas svarīgas uzturvielas, vitamīnus un minerālvielas.

Mūsdienās daudzi cenšas, piemēram, uzņemt pēc iespējas mazāku ogļhidrātu daudzumu, bet tas var izraisīt vairāku svarīgu vērtīgu vielu trūkumu.

Pastāv uzskats, ka viss garšīgais ir vai nu kaitīgs, vai arī izraisa aptaukošanos. Patiesībā Jūs varat ēst visu, bet optimālos apjomos un ar pareizu regularitāti. Jāsamazina marinētu produktu, saldumu un treknu ēdienu, kā arī alkoholisko dzērienu patēriņa daudzumu.

Citas ziņas

 • Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Mezoterapija: 5 ārstes atspēkoti mīti

  Par mezoterapiju – procedūru, kura ar injekcijām uzlabo ādas stāvokli stāsta AZARYAN MEDICAL CLINIC ārste dermatoveneroloģe, medicīnas zinātņu doktore Kristīne Azarjana.

 • SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM, HIFU ierīces

  SMAS liftings, izmantojot ULTHERA SYSTEM ierīci. HIFU tehnoloģija ļauj iedarboties uz virspusējo aponeirotisko muskuļu slāni, izmantojot ultraskaņu.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu