Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

IETEIKUMI SAISTĪBĀ AR PAREIZU UZTURU

Pareizs, veselīgs uzturs – tā nav garlaicīga un vienveidīga ēdienkarte, kā daudzi maldīgi uzskata. Viss ir tieši otrādi!


Tas nozīmē līdzsvaru, kas tiek nodrošināts, pateicoties dažādu produktu izmantošanai tādā daudzumā, kāds nepieciešams organismam. Tātad organisms saņem cilvēka veselībai nepieciešamās uzturvielas. Tāpēc neviens ēdiens pats par sevi nav noderīgs vai bīstams. Viss atkarīgs no porciju lieluma un ēšanas regularitātes. Var ēst visu, tikai optimālā daudzumā! Ja Jūs nolēmāt pievērsties pareizam uzturam, tad Jums būs nepieciešama gastroenterologa konsultācija. Viņš veiks nepieciešamos pētījumus, nozīmēs pareizu uzturu, kas palīdzēs uzlabot pašsajūtu.

Aptaukošanās problēma

Apmēram 70% pasaules iedzīvotāju katru gadu mirst no hroniskām slimībām. Nepareizs uzturs un mazkustīgs dzīvesveids veicina hronisku slimību izplatību, kā arī izraisa aptaukošanos. Aptaukošanās palielina audzēju attīstības iespējamību. Pēdējais punkts ir diezgan satraucošs, jo mēs saprotam, ka vairumā gadījumu mūsu veselība ir atkarīga no mūsu dzīvesveida.

Mēs konsultējāmies ar diviem speciālistiem, kas nav AZARIJAS MEDICĪNAS KLĪNIKAS profila speciālisti:

 • dietologu;
 • gastroenterologu Rīgā.

Lai tiktu skaidrībā ar to, kas ir pareizs uzturs un kā tas ietekmē cilvēka veselību, iepazīstieties ar dažiem ieteikumiem.

Ēdiet sabalansēti

Uzturā liela nozīme ir ne tikai ienākošajai enerģijai, bet arī tam, lai tā tiktu uzņemta ar dažādām uzturvielām un šo vielu saturs būtu sabalansēts. Katra uzturviela ir svarīga organismam, jo dažādi produktu veidi satur dažādas svarīgas uzturvielas, vitamīnus un minerālvielas.

Mūsdienās daudzi cenšas, piemēram, uzņemt pēc iespējas mazāku ogļhidrātu daudzumu, bet tas var izraisīt vairāku svarīgu vērtīgu vielu trūkumu.

Pastāv uzskats, ka viss garšīgais ir vai nu kaitīgs, vai arī izraisa aptaukošanos. Patiesībā Jūs varat ēst visu, bet optimālos apjomos un ar pareizu regularitāti. Jāsamazina marinētu produktu, saldumu un treknu ēdienu, kā arī alkoholisko dzērienu patēriņa daudzumu.

Citas ziņas

 • Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Jaunveidojumi uz ķermeņa: kad būtu jāsāk uztraukties

  Dzimumzīmju pārbaude ar dermatoskopijas metodi Azaryan Medical Clinic klinikā. Kā dzimumzīme var pārvērsties ļaundabīgā audzējā pastāstīsim šajā rakstā.

 • Nasolabiālo grumbu izlīdzināšanas kompleksas metodes

  Nasolabiālo grumbu izlīdzināšanas kompleksas metodes

  Panākt pamanāmo jaunības efektu var ar sejas grumbu izlīdzināšanas starpniecību. Lāzerdermatoloģijas klīnikā grumbas var izlīdzināt ar drošām un efektīvām metodēm, viena no kurām ir filleru injekcijas.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu