MEDICĪNA IR MĀKSLA

HYDRAFACIAL EFEKTĪVAI ĀDAS ATJAUNOŠANAI UN MITRINĀŠANAI

HYDRAFACIAL - tā ir sejas ādas kopšanas procedūra, kas paredzēta efektīvai mitrināšanai un sejas ādas atjaunošanai.

Šī procedūra apvieno ādas attīrīšanu, pīlingu, ekstrakciju, mitrināšanu un aizsardzību. Ādas kopšana tiek veikta, izmantojot īpašu aparātu, kura darbības pamatā ir vakuums. Tas ļauj dziļi attīrīt ādas poras, kā arī noņemt lieko sebumu, netīrumus un atmirušās ādas šūnas. Vēl tas palīdz uzlabot ādas struktūru un sejas krāsu.

Kad Anti-age procedūra būs pabeigta, uz ādas tiek uzklātas īpašas skābes, kuras maigi noņem dermas augšējo slāni, uzlabojot tās struktūru un palīdzot novērst pigmentācijas plankumus un nelielas krunciņas.

Procedūras īpašības

Tehnoloģijas pamatā ir vairāku metožu izmantošana, kas palīdz nodrošināt rezultatīvu ādas kopšanu. Tiek veikta SPA ādas attīrīšana, ķīmiskais pīlings, mikrodermabrāzija un neinjekciju mezoterapija. Šo metodiku veido vairāki posmi, katrs no kuriem piešķir ādai noteiktu efektu. Visos procesos tiek izmantoti efektīvi serumi. Ja ir vēlēšanās, tad var izmantot arī skābes pīlingus un īpašos pretnovecošanās būsterus.

Posmi

 1. Hidroeksfoliācija. Izmantojot aparātu un maigu serumu (pievienojot ūdeni), epiderma tiek attīrīta no atmirušajām šūnām un sebuma, kā arī tā tiek sagatavota turpmākai attīrīšanai un mitrināšanai.
 2. Poru un epidermas dziļāko slāņu attīrīšana. Attīrītā sejas āda tiek apstrādāta ar salicilskābes un glikola serumiem, kas labi iedarbojas uz porās esošajām tauku nogulsnēm. Pēc tam āda tiek apstrādāta ar vakuuma aparātu. Tas izvelk netīrumus no porām. Vienlaikus šī procedūra ir maiga un neizraisa intensīvu apsārtumu, atšķirībā no mehāniskās apstrādes.
 3. Ādas mitrināšana. Pēc tam epiderma tiek apstrādāta ar efektīviem serumiem, kas nomierina un mitrina ādu. Seruma sastāvā var būt iekļauta hialuronskābe, aminoskābes un peptīdi.

Citas ziņas

 • HydraFacial – efektīva ādas atjaunošana

  HydraFacial – efektīva ādas atjaunošana

  HydraFacial – Ādas kvalitātes uzlabošana un и atjaunošana Azaryan Medical Clinic klinikā. Омоложение кожи наблюдается сразу после первого сеанса, которого в большинстве случаев хватает.

 • Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Skulptūras māksla: ko spēj filleru injekcijas

  Filleru injekcijas – efektīvs veids, kā risināt daudzas problēmas estētiskajā kosmetoloģijā. Lūpu palielināšana, dziļo grumbu izlīdzināšana, sejas ovāla uzlabošana.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu