Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.azaryan.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Es piekrītu
MEDICĪNA IR MĀKSLA

HYDRAFACIAL – EFEKTĪVA ĀDAS ATJAUNOŠANA

HydraFacial – tā ir mūsdienīga metodika ādas atjaunošanai un attīrīšanai, kura saudzīgi iedarbojas uz ādu.


Procedūra ir rekomendējama visiem ādas tipiem. Tā tiek pielietota pret ādas novecošanu, hiperpigmentāciju, nelīdzenu toni. Tā atdala atmirušās šūnas, mitrina ādu, piesātina to ar veselīgiem vitamīniem. Rezultātā notiek ādas kvalitātes uzlabošanās: nelielas krunciņas izlīdzinās, bet dziļākas kļūst mazāk izteiktas.

Pašlaik tehnoloģija tiek aktīvi pielietota daudzās pasaules valstīs. To ir iekļāvušas savā arsenālā pazīstamās klīnikas, prestižie skaistumkopšanas saloni un pasaules līmeņa viesnīcas. Metodikas efektivitāti un drošumu apliecina FDA sertifikāts. Ādas atjaunošana tiek veikta ar aparātu HydraFacial, kurš paātrina ādas atjaunošanās dabiskos procesus. Klīnikas AZARYAN MEDICAL CLINIC speciālisti izmanto profesionālos serumus un patentētos vienreizējas lietošanas uzgaļus HydraPeel katram pacientam individuāli. Klīnikā metodika tiek pielietota kompleksas terapijas Anti-age ietvaros.

Cik procedūras ir nepieciešamas?

Ādas atjaunošana ir novērojama uzreiz pēc pirmā seansa, ar kuru vairākumā gadījumu arī ir pietiekami. Ja jūs vēlaties, lai āda būtu vesela, mirdzoša un vienmēr izskatītos burvīgi, procedūru būtu ieteicams veikt reizi mēnesī. Konkrētā pacienta daudzveidīgu ādas problēmu risināšanai tiek izstrādātas unikālās programmas. Problemātiskās ādas gadījumā parasti ir nepieciešams līdz pat 8 seansiem. Mūsu centra speciālisti izstrādās jums visrezultatīvāko programmu, kuras ļaus panākt vēlamo efektu.

Pat perfektākā āda bez regulāras attīrīšanas var ātri pārvērsties par problemātisku. Regulārā kopšana ļaus uz ilgu laiku saglabāt ādu veselu un skaistu, palēninot novecošanu. Nav ieteicams veikt procedūru biežāk par reizi mēnesī.

Cik ilgnoturīgs ir efekts?

Uzreiz pēc seansa āda izskatās kopta, ideāla, mirdzot ar svaigumu. Šāds unikālais efekts pēc viena seansa saglabājas līdz vienai nedēļai. Ilgākai darbībai būs nepieciešamas atbalsta procedūras vienu reizi mēnesī.

Kad nedrīkst veikt procedūru?

Seansu nebūtu jāveic, ja apstrādājamajā zonā ir vērojamas atklātas brūcītes vai apdegumi, kā arī nedēļas laikā pēc ķīmiskā pīlinga. Tāpat lietderīgāk pagaidīt ar atjaunojošajām procedūrām grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Citas ziņas

  • Šķidrā rinoplastika

    Šķidrā rinoplastika

    Šajā rakstā dermatologs, Azaryan Medical Clinic īpašnieks un galvenais ārsts un Dr. med. Kristina Azaryan, PhD, atbildēs uz jautājumiem par šķidro rinoplastiku.

  • AESTHETIC DERMATOLOGY jaunajā pasaulē

    AESTHETIC DERMATOLOGY jaunajā pasaulē

    Vērojot tendences, kā pasaulē savu darbu atsāk kosmetoloģijas un estētiskās medicīnas nozares speciālisti - kosmetologi un dermatologi, kļūst skaidrs, ka jāmainās arī rituāliem, procedūrām un protokoliem.

Pierakstīties
pie speciālista
Pieraksts pa tālruni: Pieteikties vizītei
Uz augšu